Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלטנו לעשות ליסינג לפרטיים ואני צריך קצת עזרה

RedR
שימו לב! השרשור הזה בן 7790 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ובקשר לקריעה של האוטו, לפי איך שאתה מדבר רואים שאתה לא קרעת אף פעם אוטו, אל תדאג איציק, פעם הבאה שאבא שלי יביא את הלאנסר המהוללת מהעבודה (בתקווה שהוא לא יביא דמיו, בבבעעעע, גועל נפש של אוטו) אני אקח אותך לאצטדיו ואז תראה איזה כיף זה לקרוע אוטו . . .

זה לא הקטע של הגיל או של ההתלהבות, אני לא עושה את הדברים האלה סתם, הרוב נובע מאימונים שאני עושה בשביל להגיע לשליטה יותר טובה באוטו, אני לא אעשה את זה עם האומגה כי החלפה של הצמיגים של האומגה עולה כמעט כמו מנוע ללאנסר אז אני עושה את האימונים עם רכבי עבודה . . .

או או, "ויקום המלפפון להרביץ לגנן" כמו שאומרים אצלנו.... אתה רוצה כמה שיטות להרוס מכוניות רדרוז ? תאמין לי שיש לי כמה פטנטים בשבילך - אז תחסוך ממני את ה"תענוג" הזה, זה לא עושה לי את זה.

איציק

אני לא מחפש שיטות להרוס רכב, את זה אני יודע טוב מאוד, אני בסך הכל מתאמן על הרכב, אם הייתי רוצה להרוס אותו אני הייתי עושה את זה ממזמן (120-130 קמ"ש, שילוב הילוך שני וההמשך ידוע) . . .

ולגיא, הילוכי כח זה ה-1-2-3 (לפעמים במקום 1 רשום L), לא יודע בדיוק איך קוראים לזה, אני קורא לזה הילוכי כח כי זה נשאר בהילוך שאתה נותן לו (גם אם אתה מגיע לקו האדום) והתפקיד שלו זה בשביל לעזור לשמור על הכח בעליות תלולות וממושכות . . .

אני משתמש עם זה בעיר כי ככה אני מושך את ההילוכים לסל"ד גבוה . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל החכמים והיועצים :!:

דובר פה על ליסינג לפרטיים. ליסינג לפרטיים אינו כולל אחזקה כי הוא כמו הלוואה בבנק והטיפולים והביטוח מבוצעים ע"י הלקוח על חשבונו ואיפה שהוא רוצה.

לפרטיים לא שווה לעשות ליסינג תיפעולי, כי ממילא הוצאות האחזקה אינן מוכרות במס ויוצא שהאחזקה יקרה הרבה יותר מאשר לעשות אותה לבד.

מחיר של אחזקה בליסינג בסביבות 10000-12000 ש"ח בשנה.

העכרתי היא שבאחזקה עצמית המחיר לא צריך להיות יותר 8000-9000 ש"ח בשנה כולל ביטוח וטסט

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל החכמים והיועצים :!:

דובר פה על ליסינג לפרטיים. ליסינג לפרטיים אינו כולל אחזקה כי הוא כמו הלוואה בבנק והטיפולים והביטוח מבוצעים ע"י הלקוח על חשבונו ואיפה שהוא רוצה.

לפרטיים לא שווה לעשות ליסינג תיפעולי, כי ממילא הוצאות האחזקה אינן מוכרות במס ויוצא שהאחזקה יקרה הרבה יותר מאשר לעשות אותה לבד.

מחיר של אחזקה בליסינג בסביבות 10000-12000 ש"ח בשנה.

העכרתי היא שבאחזקה עצמית המחיר לא צריך להיות יותר 8000-9000 ש"ח בשנה כולל ביטוח וטסט

אבל אתה שוכח שיש ירידת ערך (והיא הכי מורגשת בקניית רכב חדש) . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל אתה שוכח שאתם לא מ-ו-כ-ר-ח-י-ם לנסוע על רכב 2003...אפשר גם 2002 או, שומו-שמיים-התהפך-העולם, 2001-2000.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל אתה שוכח שאתם לא מ-ו-כ-ר-ח-י-ם לנסוע על רכב 2003...אפשר גם 2002 או, שומו-שמיים-התהפך-העולם, 2001-2000.

איציק

אתה שוכח שא-נ-י נ-ו-ס-ע ב-ר-כ-ב ש-נ-ת 2-0-0-0 . . . .

אני תמיד ממליץ לרדת קצת בשנתון ולא ללכת על רכב חדש בגלל המחירים המטורפים של היבואנים . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שוכח שא-נ-י נ-ו-ס-ע ב-ר-כ-ב ש-נ-ת 2-0-0-0 . . . .

אני תמיד ממליץ לרדת קצת בשנתון ולא ללכת על רכב חדש בגלל המחירים המטורפים של היבואנים . . .

אז זהו שלא, אני לא שוכח שאתה נוסע על רכב מודל 2000 - לכן ה"שידרוג" הזה נראה לי מיותר.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עניין ירידת הערך לכאן ?

בליסינג אם לא אכפת לך אתה משלם גם את ירידת הערך וגם את הריבית על הכסף כי חברת הליסינג קיימת בשביל להרוויח.

אם הכסף קיים ואת הליסינג לא ממן מקום העבודה, תמיד ישתלם יותר לקנות באופן פרטי...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7790 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...