Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי רכב אני צריך לחכות לביטוח או שאני יכול להתחיל לסוע?

שימו לב! השרשור הזה בן 4709 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין לנסוע בלי ביטוח!

חובה לעשות ביטוח לפני שימוש ברכב.

בשעת הדחק ניתן לבקש מהמוכר שישהה את ביטול הביטוח לזמן מסויים (ובלבד שהביטוח שלו מכסה אותך)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הימור שרוב האנשים מוכנים לקחת.

שוב כמו שאומרים בכתבה:

"אם כך, השורה התחתונה המעשית היא שכשאתם רוכשים רכב ומחליטים להסתמך על השארת הפוליסה של המוכר, עליכם לקחת בחשבון שרק בדיעבד ואחרי שכבר תקרה הגניבה או התאונה, תזכו לדעת אם יש כיסוי או לא. ואם במקור ביטוח נועד להגן, הרי שבאופן בו מתנהלות בו חברות הביטוח אצלנו - הוא בעיקרו הימור."

זאת אומרת שחברת הביטוח יכולה להתנער מאחריות בטענה ש"ייתכן ולא היינו מסכימים לבטח את אותו רוכש אצלנו".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא חייב להשאיר את הביטוח לכמה ימים.

המוכר חייב להחזיר לחברת הביטוח את המקור של טופס ביטוח חובה.

הוא יכול להבטיח לעשות את זה אחרי יום-יומיים, ויכול לא להסכים (כל יום עולה כסף).

פותח הדיון,

יש כאן תשובות בנושא מעו"ד מלומד (תגובה מספר 12):

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=359311&highlight=%D7%91%D7%99%D7%98%D7%95%D7%97

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה קונה, תרים טלפון לסוכן הביטוח וסכם עימו על כל הפרטים. ברגע שיש אישור טלפוני אתה מבוטח.

אין צורך בניירת עצמה- יש כיסוי מלא עד שהיא תגיע.

כמוכר, לעולם אין להשאיר ביטוח ולא לשניה אחת. אני מראש מודיע למוכר ששניה לאחר העברת הבעלות אני מרים טלפון לסוכן שלי ומבטל את הביטוח.לא משאיר יום ולא דקה. גם כי אסור, וגם כי אין לי סיבה בעולם להסתכן או להסתבך בכל צורה שהיא במידה והקונה יבצע תאונה/ שוד/ ידרוס מישהו חמש דקות לאחר הרכישה.

קח פרטים מלאים של הרכב, רישוי, דגם, שנתון וכו', ופשוט רכוש ביטוח מראש.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו פה - לסגור מראש את כל הפרטים, ומייד אחרי העברת הבעלות להרים טלפון לסוכן, לבקש ממנו לבצע את הביטוח, וברגע שהוא אומר לך שבוצע אתה יכול לנסוע.

לא להסתמך על הביטוח של המוכר ולא לנסוע בלי ביטוח. אין שום צורך.

לגבי הניירת - זה החלק השולי, העיקר שיש ביטוח בתוקף אפילו אם יקח לניירת יום-יומיים להגיע אליך.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4709 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...