Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונת פגע וברח

שימו לב! השרשור הזה בן 4728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לפני כשבוע בערך נסעתי בקטנוע שלי באחד הכבישים המהירים באיזור המרכז, אני נסעתי בנתיב הימני בדרך חזרה מהעבודה.

רכב אשר עמד הפקק בנתיב על ידי רצה ל"חתוך" את הפקק ושבר את ההגה בחדות ימינה באותו זמן שאני הייתי צמוד אליו, התוצאה היא שהוא פגע בי והעיף אותי על הכביש. אני ברוך השם נסעתי עם מעיל וקסדה מלאה כך שמלבד מכות יבשות,שיפשופים ברגליים וקצת שטפי דם לא נגרם לי כל נזק רציני.

נסעתי במהירות 80 קמ"ש בערך כך שמעוצמת המכה הקטנוע שלי התפרק לחתיכות קטנות, הנהג שפגע בי עצר כחמישים מטר ממני ולאחר שראה שפחות או יותר אני שלם החליט להיכנס לאוטו ולברוח, הנהג שהיה מאחורי עצר לעזור לי וכאשר הנהג הפוגע החליט לברוח הוא הצליח לקלוט 5 מספרים מלוחית הרישוי שלו ואת דגם האוטו.

הגשתי נגד הנהג הפוגע התלונה במשטרה אך לצערי רמזו לי שכל עוד אני לא פצוע קשה או חלילה יותר מזה לא יתאמצו כלל לחפש את הנהג, מלבד הצדק שאני רוצה שיעשה לפושעים כאלו הביטוח חובה שלי לא יפצה על אובדן הקטנוע מכיוון שאין לו ביטוח לתבוע.

השאלה הגדולה שלי היא מה ניתן לעשות במקרה כזה? האם יש פה מישהו שעבר משהו כזה ויודע לתת לי עצות לגבי איך למצוא את הנהג?

תודה רבה לעוזרים ושבת שלום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי סוכן הביטוח שלך יוכל לעזור?

או שתוכל להעזר בשירותי חוקר פרטי כדי לאתר את בעל הרכב.

יש לך את פרטי הנהג שעצר לעזור וראה את הלוחית?

ובלי קשר לאותו נבלה שברח, אמליץ לך להפיק לקחים מהתאונה הזו בשביל עצמך. לא מתקרבים לזנב של פקק ב-80 קמ"ש, אתה חייב להיות הרבה יותר עירני וזהיר ולנחש איזה "תעלול" יכול כל נהג לבצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי סוכני הביטוח לא כל כך ממהרים לעזור כאשר מדובר בכסף ועבודה שהם יצטרכו להשקיע, הם חברים טובים שלנו כל עוד אנחנו משלמים להם אבל כשהם צריכים לשלם לנו זה כבר סיפור אחר....

בקשר לחוקר פרטי העלויות הם די גבוהות ולכן אני לא יודע אם זה יהיה שווה את זה כבר.

ואתה צודק לגבי חוסר הזהירות כביכול שלי.....זו הייתה טעות שבדרך כלל אני נמנע ממנה במיוחד כאשר נהגי מכוניות תקועים בפקקים והם עצבניים, הם יחפשו כל דרך כדי להתחמק מכמה עשרות מטרים של פקק, להבא אני בוודאות לא אחזור על הטעות הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לבית חולים לטפל ב"פציעות". גם אם זה אחרי התאונה. תגיד שזה מאז והופ! זה הופך לתאונה עם נפגעים. מכאן המשטרה תטפל בזה ואני מאוד מקווה שיז**נו את האפס שנטש אותך

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי אולי לציין שהייתה שם ניידת שהזמנתי והיא הזמינה לי אמבולנס ככה שזו תאונה עם נפגעים, וגם ככה ההתנהלות של המשטרה גבלה בהפקרות לאחר כ-15 דקות המתנה על הקו והעברה ממוקדן אחד לשני וכל זה שאני באמצע הכביש מבלי יכולת לזוז כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...