Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זיהוי פגם שלא תוקן במסגרת הביטוח, 3 שנים אחרי

שימו לב! השרשור הזה בן 4728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האמת, אני לא יודע איך לכתוב בצורה ברורה את הנושא, אני מקווה שלפחות אוכל להציג אותו באופן ברור

המקרה שלי הוא כזה (האירוע התרחש לפני 3 שנים - אוגוסט 2008):

הפגיעה היה בכנף הרכב, לאחר שהרכב שלי התנגש מאחור ברכב שהיה מלפנים.

השמאי צילם את הרכב מבחוץ ואת אזור הפגיעה, כולל סביב הוינקר של האיתות.

תיקנתי את הרכב שלי במוסך הסדר דרך הביטוח, תוך תשלום השתתפות עצמית (ראו בהמשך פרט רלוונטי לגבי אופן התיקון)

עד כאן הכל בסדר.....

2.5 שנים אחרי כן, נאלצתי לבצע החלפה של הרדיאטור.

במסגרת הטיפול הם היו צריכים להזיז את הפנסים, וראו שהפלסטיק שאמור לתפוס (בהברגה) את הפנס והוינקר הקדמי לרכב - שבור (כבר בעת תיקון הרכב בהסדר ראיתי שהדביקו עם סיליקון את הוינקר הקדמי לכנף החדשה).

אני לא מבין הרבה ברכבים, ולא הקפדתי על כל הפרטים בעת התיקון, מה גם שהפלסטיק הזה נסתר במבט על מנוע פתוח, ורואים אותו רק שמפרקים מכסה כלשהו בקדמת המנוע.

דיברתי עם השמאי אבל לא הצלחתי להפגש איתו עדיין. כמובן שהוא לא זוכר את האירוע.

מה שכן - הוא שלח לי את התמונות שצילם, שבהן לא רואים את החלק הפנימי של הפנס. כלומר שלא ניתן להוכיח שזה היה שבור בעת התיקון, אבל גם לא ניתן להוכיח שזה היה תקין.

חוות דעת של אחראי המוסך-הסדר (שראה את הנזק הבוקר) היא שזה נראה הגיוני שזה נגרם מהפגיעה ההיא, אבל אי אפשר לדעת...

עליי לציין שלא התרחש כל אירוע 'תאונתי' אחר ברכב מאז אותו תיקון.

האם יש לי פה "קייס" לתיקון ע"ח הביטוח?

מובן שיש להפיגש קודם כל עם השמאי, אבל האם יש בכלל סיכוי שאחרי 3 שנים הוא יסכים להודות שפספס/טעה/שגה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרוב לאפס

.

זה שהדביקו עם סיליקון, "מוכיח" שראו את זה בעת התיקון, בעוד שהשמאי לא ציין באופן מפורש שזה לדעתו כן או לא חלק מהאירוע ואף לא צילם.

כלמור שכנראה פשוט לא התייחס לזה, לא בדק, לא היה יסודי ולצורך העניין - לא הוכיח שזה לא קשור לאירוע ואולי יש פה מקום לבוא לקראת "הלקוח הקטן והמסכן" מול חברת הביטוח הגדולה והכוחנית... לא?:cry: :cry:

אני שם לב שיש מגמה כזו לאחרונה (יש סדרת כתבות בעיתון דה-מארקר בנושא הזה).....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב קרוב לאפס

לא ראה אז, אתה רוצה שיראה כעת ויגיד שזה שייך לתאונה ההיא.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרוב לאפס

סוף סוף יש מישהו עם קצת אופטמיות :wink: לגבי התנהלות חברות ביטוח.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיכויים תלויים עיקר ביחסיו של סוכן הביטוח שלך עם חברת הביטוח - בכפוף לכך שהשמאי יסכים לומר שיתכן שהנזק נגרם כתוצאה מהפגיעה ההיא. חושב גם לבדוק שמוסך ההסדר לא עיגל פינות (קיבל תשלום על חלקים חדשים והבדיק לך את הישנים)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדו"ח השמאי לא רשום כלום על הפנס, כך שאין מצב שהמוסך קיבל חלקים חדשים בעבור התיקון.

לגבי הסוכן - נקודה כאובה. אני כבר לא מבוטח דרך הסוכנות הזו, וגם כשהייתי מבוטח דרכם לא היה לי שום קשר ישיר אליהם.... (זה היה ביטוח קולקטיב דרך מקום העבודה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...