Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חתולה שהמליטה במקלט - מה עושים במצב כזה?

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 4777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי, אני מקבל את התיקון לגבי הזבל, אבל מה זה קשור להתרבות הוויראלית שלהם, ולנוכחות שלהם בכל פינה בעיר?

זה כבר עניין אישי, אני מעדיף את זה על פני חולדות.

כמובן שצריך לסרס/לעקר וכיו"ב, אבל שוב, אם אין מקורות מזון זמינים לכול, זה לא יקרה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...הלכתי וויתרתי על מה שאני צריך משמה (האופניים במקלט ועכשיו אני לא ארכב כמה שבועות בגלל זה, כי המנעול של השרשרת מול הפרצוף של החתולה).

אז בואו נגיד שאני עושה הקרבה לא קטנה כאן..

יפה מאוד מצידך, ואני מאוד רציני {עניין האזרחות היה בצחוק}

זה לא חניון - זה מקלט - ואין צורך בחתולים במקלט (גם לא בחניון לדעתי).

אין צורך אבל דחילק, החתולה בחרה במקלט בדיוק בגלל שהוא מקום בטוח יחסית עבור הגורים שלה.

אני ממש לא מתכוון להאכיל אותם, או לצלם אותם, ובטח ובטח שאני לא חושב שמגיע להם "אזרחות בבניין".

חבל, חשבתי שתעשה להם בוק :-D

תוך מספר שבועות הגורים יהיו עצמאיים וימצאו את דרכם החוצה בשמחה.

אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהחיים בחוץ הרבה יותר מעניינים עבורם מאשר במקלט - הם לא ישמחו להישאר שם.

הם ילכו, ואתה תישאר עם הרגשה טובה.

אני לא חובב חתולים מושבע, וגם לא קרוב לזה אבל אני מכבד את זכות הקיום שלהם.

חוץ מזה, לדעתי חתולים עושים עבודה סניטרית נפלאה בהרחקת עכברים ועכברושים ושמירה על תברואה.

אני בהחלט מעדיף חתולים בסביבת פח האשפה על פני שאר המזיקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע סיפור טרי ואמיתי לחלוטין.

אני גר בבית פרטי דו-משפחתי, השכנה שלי שונאת חתולים, חושבת שהם מביאים מחלות, שהם מסוכנים, שהם מביאים עין הרע ושאר קשקושים פרימיטיביים.

מה לעשות שאנחנו דווקא מאכילים את חתולי החצר ולכל האכלה כזאת מגיעים איזה 20 חתולים.

לשכנה נמאס מזה שהם גם מטיילים בחצר שלה ואתם יודעים מה,כל עוד היא לא פוגעת בהם אני מבין, מקבל ומכבד את העניין, לא כל אחד חייב לאהוב חתולים.

טוב, החליטה הגברת שנמאס לה, הלכה והביאה כלב לחצר שלה, נתנה לו להבין שלתקוף חתולים זה מה שהוא צריך לעשות ומאז ברוך השם, בעזרת הקדוש ברוך הוא, אין חתולים בחצר שלה.

מאז הכלב, על בסיס דו שבועי לפחות יש לה בחצר עכבר/חולדה/עקרב/צפע או כל חיה לא רצויה אחרת.

לפני חודש היא באה ושאלה אותי אם אני מעוניין להשתתף בעלות הדברה של החצר.

שאלתי אותה "הדברה של מה?"

אז היא עונה לי "אתה עושה צחוק? יש פה מגפה של מזיקים, אפילו התלוננתי במועצה, אי אפשר להמשיך לחיות ככה!"

שאלתי אותה "מה, את לא מבינה שזה בגלל שאין לך יותר חתולים בחצר? תעשי ניסוי, תכניסי את הכלב לבית לכמה ימים ותראי את ההבדל"

מאז הכלב סגור בבית ואין יותר מזיקים :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באגירה -

בסדר, אז חתול אחד. לא 20!

יש יותר מדי חתולי רחוב, זה כבר ממש לא הדברה ביולוגית זה משהו שלא תורם לאף אחד.

מצד אחד החתולים סובלים - פחות תנאים לכל חתול.

שמתם לב שאף פעם לא רואים חתול רחוב זקן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמת לב שאף פעם לא רואים נרקומן זקן?

ככה זה כשחיים ברחוב ובזבל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באגירה -

בסדר, אז חתול אחד. לא 20!

יש יותר מדי חתולי רחוב, זה כבר ממש לא הדברה ביולוגית זה משהו שלא תורם לאף אחד.

מצד אחד החתולים סובלים - פחות תנאים לכל חתול.

שמתם לב שאף פעם לא רואים חתול רחוב זקן?

מסכים איתך לחלוטין!

אבל הבעיה צריכה להפטר ע"י סירוס/עיקור אינטנסיבי של חתולי חצר + מתן די קבוע של נתחי בשר לחתולים שבהם מוכנסים חיסון נגד כלבת + חיסון חתלתלת + טיפול תילוע.

מקומות שעושים את זה מורידים באופן קיצוני את כמויות החתולים ברחוב וזוכים לאוכלוסיית חתולים הרבה יותר בריאה, הרבה יותר מרשימה ויזואלית (לא תאמין כמה זה חשוב בדעת קהל) ומאוד תורמת בהדברה ביולוגית.

לעומת זאת, במועצות אזוריות שיותר מזניחות את העניין, החתולים הם חולים, בכמויות אדירות (מה שגורם למגפות הרבה יותר קשות), נראים רע מאוד ולא תמיד תורמים להדברה ביולוגית , אולי אפילו ההפך.

מה הכוונה? קוטג'? קיר משותף? מה ההבדל ?

דו משפחתי, קיר משותף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא התעמקתי בטרמינולוגיה של הבתים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בית דו קומתי בבניין דירות = דופלקס

בית פרטי בעל 2 קומות ויותר בד"כ בעל שטח קטן = קוטג'

בית פרטי בעל קומה אחת = וילה

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...