Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה שהייתה לי עם קומפיוטסט - מבקש עזרה

שימו לב! השרשור הזה בן 4886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום הגיע אליי קונה בקשר לרכב שלי וביקש ממני שנעביר את הרכב בדיקה בקומפיוטסט.

נסענו לקומפיוטסט ברחובות והתחלנו את הבדיקה.

במהלך הבדיקה הבוחן מהמכון החליט על דעת עצמו ומבלי לשאול אותי או לאמר לי לקח את הרכב ל"סיבוב".

רק כעבור כמה דקות הבחנתי שהרכב יצא מהמכון. לאחר כמה דקות נוספות הגיע אליי בוחן נוסף ושאל אם הרכב הוא שלי.. אמרתי לו שכן, והוא סיפר לי שהרכב נמצא תקוע "באמצע רחובות".

כאשר הגעתי למקום שנתקע הרכב גיליתי שהרכב פשוט לא מניע. (תקלה שלא הייתה לפני).

אגב, כשהגעתי היו במקום שתי בוחנים שנסעו על הרכב ולא אחד (זה היה נראה כאילו הם יצאו לעשות "סיבוב פוזה").

הבוחן אמר לי במקום שזה הכרחי לסוע על הרכב ושזהו חלק מהתהליך המקובל של בדיקת הרכב בקומפיוטסט. לאחר שביקשתי את הפרטים שלו הוא השאיר לי את שמו ונסע מהמקום. אני נשארתי שם עם הרכב תקוע עד שהגיע גרר ולקח אותי למוסך. (ששם רק גיליתי שהבעיה היא בחיישן האוויר).

כמה שאלות:

1. האם מקובל בבדיקה לפני קניה בקומפיוטסט לסוע על הרכב פיזית? (ביצעתי כמה וכמה בדיקות בעבר ומעולם לא נסעו על הרכב פיזית אלא בדקו אותו במחשבים בלבד)

2. האם מותר לבוחן לסוע על הרכב שלי מבלי ליידע אותי או לשאול אותי, למרות שהוא לא מבוטח על הרכב?

3. האם אני יכול לתבוע אותם על הנזק שנגרם לרכבי?

תודה מראש לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בקומפיוטסט ראשון לפני שנה בתור קונה, והבוחן גם כן לקח את הרכב לנסיעת מבחן.

המוכר היה לובינסקי טרייד, ששלח את הרכב עם הנהג (כמובן, הנהג לא התנגד לנסיעת מבחן). לפני תחילת הבדיקה הוסבר לנו את עניין נסיעת המבחן.

כך שלדעתי נסיעת הבוחן ברכב זה נוהג רגיל.

אני לא יודע בקשר לביטוח, אבל יכול להיות שלמכון הבדיקות יש ביטוח למקרים כאלה ונסיעת המבחן צריכה להתבצע עם השלט "במבחן" (על הרכב שאני בדקתי היה שלט כזה עוד לפני הבדיקה, מטעם המוכר).

אתה יכול לתבוע את מי שאתה רוצה, אבל לפני כן תשקול, על מה אתה רוצה לתבוע.

הרכב לא עבר תאונה, לא שברו לך משהו במכוון. תקלה בחיישן אויר יכולה לקרות בכל רגע הנתון, במיקרה זה קרה בבדיקה (לרוע מזלך).

יש לי שאלה, מה קרה עם הקונה והתשלום עבור הבדיקה? הרי הקונה הזמין אותה, ובטח ירצה לקבל ממך החזר (או שהמכון זיכה אותו)?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעוניין לתבוע על כך שלא נאמר לי לפני כן שהבוחן צריך לסוע עם רכבי לנסיעת מבחן. מה היה קורה אילו הייתה תאונה והוא היה מחזיר את הרכב מבלי לידע אותי?

הנסיעה גם התבצעה ללא השלט "במבחן".

הקונה שילם עבור הבדיקה ולא הוחזר לו שום תשלום.

אך הוא מעוניין לבצע את המשך הבדיקה לאחר שאני יתקן את הרכב.

עוד עוזרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביצוע נסיעת מבחן ע"י הבוחן הינה חלק אינטגרלי מתהליך הבדיקה. הבוחן עצמו מכוסה באמצעות ביטוח סחר, ולכן אינו מחויב בשלט "במבחן", מה גם ששלט כזה שמים אך ורק על מכוניות שנוסעת מסיבות שונות ללא רישיון בר-תוקף (הרישיון לא חודש בזמן והיא חייבת להגיע למוסך או למכון הטסטים, מכונית שהושארה אצל סוחר ורישיונה הופקד ועוד).

אף אחד לא עבד עליך ואף אחד לא דפק אותך. המקרה שלך הוא צירוף מקרים טהור של תקלה שבחרה להופיע דווקא בשעת הבדיקה. אפשר לחזל"ש.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקה העיקרית אחרי נתוני מנוע זה נסיעת מבחן.

בוחן טוב יזהה כמעט כל תקלה רצינית בזמן נסיעה ברכב.

אם לא היו עושים נסיעת מבחן היית צריך לתבוע אותם.

אכן צירוף מיקרים מעצבן תקן את הנזק ותמשיך את הבדיקה בהצלחה במכירה.

נ.ב

איזה רכב זה דרך אגב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במהלך הבדיקה מבצע הבודק מספר פעולות , הוא לא מבקש את רשותך על אף אחת מהן. זה התפקיד שלו.

אחת מן הבדיקות זו נסיעה על הרכב כדי לבחון אותו .

התקלה ברכב יכלה לקרות גם לך בנסיעה. סתם ביש מזל.

הנסיעה בד"כ היא של מספר דקות.

הבוחן מכוסה בביטוח של המכון , אל דאגה.

כן , אתה יכול לתבוע אותו , לזכות , בוודאות לא.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שינסע על הרכב, אין בעיה. אך למה לא ליידע את בעל הרכב?

האם לא זכותו של בעל הרכב להיות ברכב בזמן נסיעת המבחן?

שני דברים לא נותנים לאף אחד, את האישה ואת הרכב. במחשבה שנייה את האישה אפשר לתת (אם מישהו יסכים לקחת אותה בכלל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתקבל הרושם מהשרשור שיש אנשים שמעולם לא ביקרו במכון בדיקה ואינם מכירים את דרכי הבדיקה, אך יודעים לבקר את הדרך.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, זה בדיוק העניין.

בעבר יצא לי לבקר פעמיים בבדיקת רכב לפני קניה בקומפיוטסט הרצליה.

הבוחן אינו נוסע על הרכב ואפילו לא דקה.

הכל מתבצע באופן ממוחשב, לרבות נסיעה, בלימות, וכו'..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מנסיוני - בוחנים בבדיקות קנייה, לוקחים את הרכב לסיבוב התרשמות.

אתרע מזלך, והרכב נתקע. אני חושב שזה יכל לקרות גם לך, או לקונה הרכב דקה אחרי שסגר את העסקה איתך.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם לא זכותו של בעל הרכב להיות ברכב בזמן נסיעת המבחן?

אולי גם הקונה יצטרף לנסיעה?!

זה לא רציני...

הבוחן נוסע לבדו - לא רוצים, אל תבואו לבדיקה במכון בו מתבצעת נסיעת מבחן.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחובתו המקצועית והמוסרית, להחזיר את הרכב למכון. איזו חוצפה להשאיר אותך שם עם הרכב.

רוב הסיכויים שהרכב נתקע כי טיפלו בו במכון.(חוסר תשומת לב).

לא רק שאתה יכול, אתה חייב לתבוע אותם על העניין של אי החזרת הרכב למכון, כמו שיצא ממנו.

ושלא יספרו לך סיפרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי, באמת?! :shock:

"טיפלו בו במכון"? מה זאת אומרת? ועל איזו חוסר תשומת לב אתה מדבר?

יש לך מושג, ולו הקל ביותר, במכונאות/חשמל רכב?

יש לך מושג, ולו הקל ביותר, בהלכות משפט?

להשיא עצות שוא, שלא לומר אחיתפל, הכי קל מאחורי מסך המחשב כשאין צרך לקחת אחריות על דבריך.

כל אחד יכול לתבוע, השאלה היא על מה ואם יש עילה בכך?

במקרה הנדון - אין!!!

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחובתו המקצועית והמוסרית, להחזיר את הרכב למכון. איזו חוצפה להשאיר אותך שם עם הרכב.

רוב הסיכויים שהרכב נתקע כי טיפלו בו במכון.(חוסר תשומת לב).

לא רק שאתה יכול, אתה חייב לתבוע אותם על העניין של אי החזרת הרכב למכון, כמו שיצא ממנו.

ושלא יספרו לך סיפרים.

על תגובות כאלה נכתב הפתגם: "טוב לשתוק ולהיחשב לטיפש מאשר לפתוח את הפה ולהוכיח את זה".

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...