Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זוהי שאלה, לא זר פרחים אביבי| בנוגע להאצה וסגירה -בפנים.

TimsSin
שימו לב! השרשור הזה בן 5017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

אז אני וחבר שלי יושבים ומדברים על מכוניות וכאלה וסתם..בקיצור יש לו ניסאן קשקאי 7 מקומות 2X4 נדמה לי 2 ליטר מנוע

כתוב בוואלה רכב שיש לה 140 כ"ס ב6,000 סל"ד ומומנט מרבי 20.0 ב4,800.(משקל 1,476 - לפי אתר וואלה רכב).

לי מצד שני יש פולקסווגן פאסאט 2.0 FSI ואני יודע שיש לה 150 כ"ס ב6,000 סל"ד ומומנט מרבי 20.4 קג"מ ב3,500 סל"ד.

(משקל עצמי של הפאסאט 1,418 ק"ג. (לפי כתבה באתר "כבישים").

כמה שאלות:

מה יותר טוב,20.4 ב3,500? או 20.0 ב4,800?

מי תאיץ יותר טוב?

מי תסגור מהירות יותר גבוהה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מסתכלים על הנתונים היבשים אנחנו תמיד נעדיף ששיא ההספק יגיע כמה שיותר גבוה { כ"ס } ושיא המומנט יגיע בטורים כמה שיותר נמוכים . מה שיוצר טווח עבודה יעיל למנוע { הטווח שבין שיא המומנט לשיא ההספק } ככל שהרצועה הזאת רחבה יותר המנוע גמיש יותר . מכאן אתה יכול להכניס את הנתונים שלך ולהבחין שכנראה המנוע בפאסאט עדיף מבחינת נתונים על הנייר . כאשר על הכביש לא בהכרח שהפאסאט תיהיה יותר מהירה מאחר וישנם עוד גורמים שמפעים כמו לדוגמא סוג הגיר , מספר יחסי העברה וכו .

אם נתון הסגירה והתאוצה חשוב לכם גשו חזרה לדפי הנתונים של הייצרנים הם הרי מדדו כבר את כל הערכים האלו...

בקשר למה יותר טוב - אין יותר טוב מי שצריך 7 מושבים יקנה ניסאן ומי שמעדיף רכב משפחתי גדול יקנה את הפאסאט.

RACING

because football ,baseball , bowling & golf only require

ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא לא בבית? הוא יודע שאתה מתכנן לסגור ולפתוח לו ת'אוטו?

21 ב 3500 עדיף מ20 ב 4000 בדיוק כמו שעדיף להיות בריא ועשיר מעני וחולה.

Para comer bien hay que saber manejar

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אז עזוב רגע את ההשוואה.

סתם לידע כללי , כשמסתכלים בנתונים יבשים על נייר , הרכב שיש לו סל"ד נמוך בקג"מ מאיץ יותר טוב?

לדוגמה ההשוואה שהבאתי , ה20.4 ב3,500 או ב20.0 ב4,800? את מה להעדיף?

עכשיו ראיתי את ההודעה ,FANIO תודה רבה. ואל תדאג חבר אבא יודע הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי, עזוב אותך מהאצה.

האצה זה כמו פתיחה.

יעני פתיחה של שרשור חופש גדול (למרות שזה כבר לא חופש גדול, אבל גם סוכות זה חופש, אז זה נחשב).

ואם זה פתיחה של שרשור חופש גדול אז עוד מעט תגיע הסגירה.

לא סגירה כמו מה ששאלת יעני סגירה עם מנעול כזה, דקורטיבי.

וחוץ מזה שמעתי שהמנהלים פה מקבלים את החפפה כשהם רואים את הסימן "|" בכותרת, אז בכלל אכלת אותה.

אני במקומך הייתי מתחיל לרוץ, לפני שיתפוס אותך הצרור.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי אחי זה פורום מכוניות מה הבעיה שאני אשאל שאלות על האצה ועל סגירה במכוניות?? תקרא לזה פתיחה תקרא לזה האצה לא הבנתי מה אתה רוצה אחי...

בקיצור לא משנה קיבלתי את התשובה אפשר לנעול..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור לא משנה קיבלתי את התשובה אפשר לנעול..

תודה שאישרת לנו.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...