Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בנוגע לדרכים לרכישת רכב יד שנייה (מימון, בנק וכו)

shiker
שימו לב! השרשור הזה בן 4925 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

זקוק לעזרתכם

אני מעוניין לרכוש את רכבי הראשון, אני יודע איזה רכב, פורד פוקוס 5 דלתות שמחירו 33 אלף

הייתי בבנק היום והם מוכנים לתת לי את הסכום אבל עם ערב שהוא אחי הגדול (אני בן 23) ובתנאי שאני לוקח את הלוואה לחמש שנים ושהשלוואה היא פריים +8! אני סירבתי וטענתי שזה גבוה..נכנסנו לויכוח ובקיצור סירבתי ועזבתי את המקום בעצבים..הרגשתי שגונבים אותי

הגעתי לפה כי אני אובד עצות, מהיכן אני יכול לקחת הלוואה נורמלית, אני רוצה 4 שנים עם ריבית נורמלית שלא תשחוק אותי עם החזר חודשי לא מטורף

ניסיתי את פמה הם רוצים רכבים משנת 2003 ומעלה ושעולים מ- 40 אלף ומעלה

יש לי פגישה עם בנק לאומי ביום שני

עוד הצעות מלבדם ?

בברכה, רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל,

לא "גונבים אותי", אלא "גונבים ממני" או "גונבים לי...".

(עברית תקנית ככל שניתן בבקשה).

לעניינו,

אני בדיוק באותה הדילמה (וקצת יותר מבוגר ממך ומאחיך).

ממליץ שלא להזדקק להלוואת בכלל. נסה לחסוך שקל לשקל, מבלי להזדקק להלוואה. פשוט משום שראית, על כל שנה תשלם המון המון (פריים זה בערך 3% ועוד 8% לשנה, זה מטורף....).

לחילופין, נסה לבדוק מכוניות ביבואנים, אולי יש להם מבצעי מימון.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התיקון, אבל אם הבנת מה זה משנה ? :)

וכן זה הרבה כסף, ההחזר החודשי יצא בסביבות ה- 1100 שקלים שזה לא מעט..

לא הבנתי את הכוונה שלך של "לבדוק אצל יבואנים"

אני מתעניין בפורד פוקוס 5 דלתות (הגרסה המקוצרת)

איפה בודק..מה אני עושה..תכוון אותי יותר אם תוכל

בברכה, רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

ראשית, עליך להבין כי הבנק נותן לך להשתמש בכסף שלו, ולא שלך, למטרות שאתה בחרת. בגלל זה, הבנק לא "גונב אותך", אלא מציע לך הצעה - טוב לך? קח. לא טוב לך - אל תקח.

שנית - ריבית של פריים + 8% היא ריבית גבוהה ביותר, ואני ממליץ לך לא לקחת הלוואה שכזו בשום מקרה, גם אם תיאלץ לוותר על האוטו.

שלישית - אם אין לך לפחות 50% מהסכום, אל תקפוץ ישר לאוטו שעולה 33.0 אלף. תתחיל עם רכב שעולה 15.0 אלף.

יואב

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך. כדי לקבל ריבית סבירה מהבנק עליך להראות לו שיש לך מקור סילוק בטוח להלוואה שאתה מתכוון לקחת. כמו-כן, ככל שאחוז המימון שלך יהיה נמוך יותר מסך עלות הרכישה, ירד המחיר. עליך להבין, כי רכב ישן לא מהווה בטחון לבנק ולא ישועבד כנגד ההלוואה ולכן הבנק רואה את ההלוואה שלך כהלוואה "סולו" ללא בטחונות, מה שמייקר מאוד את המחיר.

במידה ואתה מנהל חשבון באותו בנק בו הוריך מנהלים את חשבונם, והם מוכנים לערוב לך ולבצע "שמירת בטחונות" מחשבונם לטובתך, תוכל בוודאות להוזיל משמעותית את מחיר ההלוואה.

בהצלחה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חברות מימון כגון פמה, מימון ישיר (חברת בת של ביטוח ישיר) וכו', אתה יכול לפנות אליהם כדי לקבל הצעה.

אתה יכול גם לפנות למגרשי טרייד אין ולבקש מהם מימון, לעיתים המגרש סופג את הריבית (נותן לך הלוואה ללא ריבית) או נותן ריבית נמוכה ממה שמקובל באותה תקופה במשק. תבדוק טוב טוב את החוזה במקרים האלה, ברוב המקרים הם לא מתקזזים אתך על המחירון (נגיד לא נותנים ירידת ערך על השכרה או ק"מ גבוה וכו') ואתה כאילו קונה את הרכב במחיר מחירון.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שעבד בחברת מימון בכמה וכמה תפקידים אני ינסה לחחד לך את הדברים וגם לאשר ולהפריח כל מיני הצעות שנתנו לך פה ולא כולן מסתדרות עם המציאות.

פמה ומימון ישיר לא יירצו לתת לך מימון, יש סיכוי שהן ייתנו במידה ותקנה רכב ממגרש שעובד איתם חזק והסוכן של חברת המימון יילחץ את מחלקת החיתום ואת הממונים עליו שישכנעו את החתם הראשי לאשר את ההלוואה.

כמו כן 100% מימון לא תקבל בחברות המימון החיצוניות ואם מגרש מסויים יציע לך 100% מימון זה יהיה 70% דרך אחת מחברות המימון הגדולות ו30% דרך חברת כלל בריבית גבוהה מאוד.

הריבית שהבנק נתן לך גבוהה עקב אחת מ2 סיבות, או שאתה לא מרוויח מספיק טוב לדעת הבנק או שהיא נקודה התחלתית למשא ומתן מולם.

מישהו פה הציע לך לבדוק מימון דרך היבואנים שזה ממש לא רלוונטי לגביך כי אתה לא קונה רכב חדש.

בנק אחר לא ייתן לך הלוואה לכל מטרה אם החשבון שלך לא מנוהל אצלם, מבחינת הבנק אתה סיכון שהוא מעדיף לא להיכנס אליו בכלל.

מגרש שיציע לך לפרוס את התשלום בצ'קים צריך להדליק לך נורה אדומה מאוד לגבי איכות המגרש.

ישנה אפשרות לקבל הלוואה גם דרך הויזה בתהליך פשוט מאוד רק שהריביות גבוהות ותקופת ההלוואה קצרה.

לפי מה שאני מבין ממך אתה מעוניין לקנות רכב ישן יחסית, ללא סכום התחלתי, ללא חסכונות לשיעבוד בתמורה להלוואה, אשפר להשיק מכך שהמשכורת שלך לא גבוהה יחסית למשק ואתה עדיין מתרעם על הריבית האסטרונומית שהבנק הציע לך.

במידה ואני צודק אתה צריך להבין שאין לך על מה להיתרעם, הבנק פשוט לא רוצה לתת לך כסף וזו זכותו.

נסה להיתמקח עם הבנק שלך במידה ואתה צריך 100% מימון, שם תקבל את התנאים הטובים ביותר שיציעו לך לצערך, אחוזי מימון גבוהים קשה לקבל בחברות חוץ בנקאיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיעור הריבית שהבנק גובה, מעבר לכך שהוא מהווה רווח מימוני עבור הבנק, מגלם גם את פרמיית הסיכון שלך עבור הבנק, כפי שהבנק רואה אותה.

לכן, הבנק יהיה מוכן להעמיד לרשותך את האשראי בריבית כזאת ש:

1. תגרום לך לרדת מהרעיון של לקיחת הלוואה.
  2. אם עדיין לא ירדת מזה ואתה רוצה את ההלוואה גם בתנאים האלה, אתה תשלם עליה מחיר כזה שיבטיח שאם בשלב כשלהו תהיה חדל פרעון, לפחות הבנק מזער את הנזקים שלו למינימום.

לידיעתך: עפ"י תקנות בנק ישראל, בנק אינו מחויב לתת אשראי לאף לקוח, כך שאיש אינו גנב ממך או כל שטות אחרת.

נסה לבדוק הלוואה דרך מקום העבודה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
שלום חברים

זקוק לעזרתכם

אני מעוניין לרכוש את רכבי הראשון, אני יודע איזה רכב, פורד פוקוס 5 דלתות שמחירו 33 אלף

הייתי בבנק היום והם מוכנים לתת לי את הסכום אבל עם ערב שהוא אחי הגדול (אני בן 23) ובתנאי שאני לוקח את הלוואה לחמש שנים ושהשלוואה היא פריים +8! אני סירבתי וטענתי שזה גבוה..נכנסנו לויכוח ובקיצור סירבתי ועזבתי את המקום בעצבים..הרגשתי שגונבים אותי

הגעתי לפה כי אני אובד עצות, מהיכן אני יכול לקחת הלוואה נורמלית, אני רוצה 4 שנים עם ריבית נורמלית שלא תשחוק אותי עם החזר חודשי לא מטורף

ניסיתי את פמה הם רוצים רכבים משנת 2003 ומעלה ושעולים מ- 40 אלף ומעלה

יש לי פגישה עם בנק לאומי ביום שני

עוד הצעות מלבדם ?

מאז ומתמיד הייתי צמוד לכלל ,קונה רק עם מה שיש לי ביד , אבל זה אני.

כשמדובר בדירות העסק מורכב יותר , אבל לקחת הלוואה לרכב ? לא מבית ספרי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז ומתמיד הייתי צמוד לכלל ,קונה רק עם מה שיש לי ביד , אבל זה אני.

כשמדובר בדירות העסק מורכב יותר , אבל לקחת הלוואה לרכב ? לא מבית ספרי .

זה רעיון טוב בתיאוריה, אבל אם יש לך 200 אלף ביד ואתה רוצה לקנות רכב, כנראה שעדיף להשקיע אותם ולשלם את הריבית על ההלוואה, במיוחד בריביות נמוכות כמו היום.

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

shiker הנחות הבסיס שלך אינן ברורות, רצוי כי תפרט יותר בנוגע לצרכיך כי לא נראה כי תוכל לממן את הרכב שאתה רוצה.

-איזה רכב אתה צריך? לבחור בן 23 (ורווק אני מניח) אין צורך בפורד פוקוס 5 דלתות (איזה שנה?) אלא אם ישנם נתונים שלא הזכרת.

-מה ההוצאה המתוכננת הכוללת (תשלומים, דלק, ביטוחים, טיפולים, ירידת ערך וכו') לרכב בה אתה יכול לעמוד? להזכירך, עלות רכב ממוצע בן 5 בנסועה ממוצעת היא יותר מ 2500 ש"ח לחודש ואצלך (בהנחה כי תשיג מימון בריבית של 0%:wink:) יש להוסיף כ 680 ש"ח החזר חודשי.

לפי מה שהוזכר בשירשור, לא סביר כי תוכל לרכוש את הרכב הספציפי בתנאים שהזכרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רעיון טוב בתיאוריה, אבל אם יש לך 200 אלף ביד ואתה רוצה לקנות רכב, כנראה שעדיף להשקיע אותם ולשלם את הריבית על ההלוואה, במיוחד בריביות נמוכות כמו היום.

אצלי הוא נכון גם מעשית .

מוכן להתחייב על משהו בעל ערך שיעזור לי בחיים .

אבל חובות על אוטו ? בר מינן . יש בו שני כיוונים מנוגדים,הפסד מתמשך על הרכישה והפסד גדול יותר בריביות .

חובות על רכב טובים רק אם הרכב מכניס עצמו פי כמה , אבל בשביל להגיע לעבודה או משהו בשבת ? ממש בזבוז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

shiker - לפי ההודעה שלך שפתחה את האשכול עדיף לך להמנע מרכישת רכב בשלב זה בחייך. אין לך מימון ראשוני מספק, והבנק חושש מאוד שלא תוכל לעמוד בהחזר ההלוואה, ולפיכך סביר שלא תוכל גם לעמוד בהוצאות האחזקה השוטפות של הרכב (הבאת בחשבון לפחות 1500 ש"ח לחודש לאחזקה שוטפת? כי אם לא - כדאי שתכניס סכום כזה או גדול יותר לחישובי המאזן החודשי שלך). אם תעבור על השרשורים בפורום זה תמצא כמה וכמה שרשורים העוסקים בעלויות אחזקת רכב ובנזקים שנגרמו לאנשים ש"קפצו מעל הפופיק", כולפ צעירים מתלהבים כמוך.

מצא לך פרנסה יציבה, חסוך סכום ראשוני מספק, ואז תוכל לחשוב על רכישת רכב. במקרה כזה, אם תזקק להלוואה קטנה, תוכל לקבלה בתנאים הרבה יותר סבירים.

ד"א - אלל תחשוב שחברות מימון יותר טובות מהבנק. השיקולים שלהן דומים לאלה של הבנק, ואם בכלל יהיו מוכות להלוות לך סביר שגם התנאים שלהן יהיו קשים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, שימו לב שהשרשור הוקפץ, עברה כבר חצי שנה ואם אני זוכר נכון הבחור כבר רכש 107 ידנית.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4925 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...