Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוטוסקר - תחרות הצילום של CarsForum - התחרות נגמרה!!

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 7375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

מהו הצילום היפה ביותר לדעתכם?  

271 הצבעות

1. 1. מהו הצילום היפה ביותר לדעתכם?

• סופת שלגים
    • hitanrun
    • אקשן ביערות
    • צלם האופנוע
    • PARAKALO - PARKALA - NE
    • מי גאל אותנו ממצרים?
    • fast & furious תוצרת ישראל
    • כחול אל תוך הלילה
    • יגואר ביער
    • יום חורפי

פוסטים מומלצים

אפשר קצת פרטים על היגואר?

של מי היא?

איפה היא צולמה?

בארץ? אם כן מה זו המדבקה בתחתית של השמשה?

מוזר.. התמונה הזאת מוכרת לי מלפני התחרות..

מאור.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קח לדוגמה את צילום הסופרמוטו בזינוק.

לי זה נראה כמו תמונה ברדקיסטית. עם קצת יותר תשומת לב והשקעה ניתן היה להביא פריים שבו צד ימין יהיה נקי מאופנועים באופן ש"מוביל" את הרוכבים לצד ימין. ניתן היה ליצור מיקוד על אופנוע אחד בתוך בליל של מריחות צבע. ניתן היה לצלם מזוית קצת פחות שגרתית (כל תמונה שצולמה ממצב של עמידה רגילה כבר נמצאת בחסרון אצלי) לא היה בתמונה הזאת שום דבר מיוחד. זה סתם פאנינג ברגע הזינוק, וגם הפאנינג הזה לא היה בדיוק במהירות הנכונה. ו...כן. ברור לי שלצלם היו רק 2 או 3 הזדמנויות באותו יום לנסות את השוט הזה.

אני בספק אם אני הייתי יכול לצלם טוב יותר, אבל לדעתי ראוי לפי רוח התחרות שהזוכה יהיה מישהו שכן מסוגל לצלם משהו טוב יותר, ובינתיים תוצאות ההצבעה מסכימות איתי.

אני יכול לומר לך, כעורך בעל נסיון וכקורא בעל נסיון רב עוד יותר, שצילום הסופרמוטו המדובר הוא אחד מצילומי האקשן-מירוצים הטובים ביותר שיצא לי לראות: דווקא בגלל הטשטוש, בגלל הבלגן, בגלל האופנועים שנכנסים לפריים בצד אחד ויוצאים בצד שני. זה צילום שמעביר אווירה, אקשן. בחרתי בו למקום ראשון, בלי להסס בכלל - זאת למרות שידעתי, בודאות, שזה היה צילום מקרי לחלוטין. אני מכיר את כל סט התצלומים של אותו צלם מאותו אירוע, ואף אחד מהם לא מתקרב בכלל לרמת התצלו םהזה. זה תצלום של "פוקס", שיצא באופן אקראי - אבל מה שאותי ענין זה מבחן התוצאה: האם הייתי משתמש בו בדבל-ספרד כדי להעביר את האקשן של מירוץ. התשובה שלי היא "כן" רבתי. ולכן, למרות שזה לא תצלום שיצא כך בגלל תכנון, שימוש חכם בעדשה ומבזק או הקפדה על צמצם ומהירות תריס, הוא מספר אחד בשבילי. התוצאה עושה את העבודה וזה הקריטריון בשבילי, לא עד כמה הצלם התאמץ.

טל

אין מה לעשות, לפעמים הגבוה צודק. :D

התמונה הנ"ל הפכה לטפט אצלי, אחלה תמונה.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונה צולמה בדצמבר 2003 בניו-ג'רסי. אני עובד בהיי טק, ויש לנו שם משרד. צילמתי שם מספר תמונות באותו אופן, כלומר השתקפות של היער על המכוניות של אנשים שעובדים איתי. שתי דוגמאות פרסמתי, אחת היגואר, והשניה BMW

http://www.jugend.co.il/gallery/showphoto.php?photo=28489&papass=&sort=1&thecat=500

http://www.jugend.co.il/gallery/showphoto.php?photo=28682&papass=&sort=1&thecat=500

הצילומים בוצען במצלמה CANON 10D עם עדשה 28\105 של קנון

צמצם 6.7 מהירות 1\30 ן- 100ASA.

רצ"ב ורסיה עם מסגרת מתאימה יותר ממה שהופיעה פה

874_7465b.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונה צולמה בדצמבר 2003 בניו-ג'רסי. אני עובד בהיי טק, ויש לנו שם משרד. צילמתי שם מספר תמונות באותו אופן, כלומר השתקפות של היער על המכוניות של אנשים שעובדים איתי. שתי דוגמאות פרסמתי, אחת היגואר, והשניה BMW

http://www.jugend.co.il/gallery/showphoto.php?photo=28489&papass=&sort=1&thecat=500

http://www.jugend.co.il/gallery/showphoto.php?photo=28682&papass=&sort=1&thecat=500

תמונות יפות מאד!

(את האמת, אהבתי את הבמוו יותר...)

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות פשוט מדהימות!

לפי טעמי האישי אם היית מכניס את כל המכסה מנוע של הב.מ.וו בתמונה כולל הגרילים היא הייתה לוקחת את התחרות בניצחון גורף!

אפשרי נכון? העצים היו נקלטים בתמונה?

וגם התמונה של היגואר מדהימה!

ישר כוח,

מאור.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות פשוט מדהימות!

לפי טעמי האישי אם היית מכניס את כל המכסה מנוע של הב.מ.וו בתמונה כולל הגרילים היא הייתה לוקחת את התחרות בניצחון גורף!

אפשרי נכון? העצים היו נקלטים בתמונה?

וגם התמונה של היגואר מדהימה!

ישר כוח,

מאור.

אני מניח שאפשרי. אנסה בפעם הבאה שאהיה שם. בכל מקרה הרעיון היה לצלם את המשטח ןההשתקפות עם רמז של המכונית, ולכן אפילו העדפתי את היגואר שם המכונית מרומזת יותר.

בכל מקרה תודה לכל המצביעים, ובהצלחה לכל המשתתפים.

ארנון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתח גובר... יש לנו קרב ענקים על המקום הראשון :wink:

זה הזמן להזכיר שיש עוד ארבעה ימים לסקר (נסגר ביום ראשון), והנה לפניכם מה אמרו השופטים על כל אחת מעשרת התמונות:

סופת שלגים: "צילום לכאורה פשוט, אך קשה לביצוע (לובן השלג מבלבל חשיפה באופן כרוני), ומביע את התנאים הקשים. אהבתי גם את הכותרת, כמובן..." - טל שביט

hitanrun: "צילום של פעם בחיים - רגע נדיר של אקשן. מעביר את העוצמה, המהירות והבדלי המהירות, גם בגלל הטשטוש המשתנה וההתרוממות כלפי מעלה. פשוט צילום תנועה נדיר." - טל שביט

אקשן ביערות: "זוית נהדרת של הרוכב עם עוצמה של תנועה,צבעוניות מקסימה ורקע יפה מאד." - שרוליק הרמתי

צלם האופנוע: "תנוחה מאד יפה של האופנוע בצללית ." - שרוליק הרמתי

PARAKALO - PARKALA - NE: "זווית צילום מדליקה. הקומפוזיציה נכונה, המיקום בו בחרת להתמקם ולהמתין לאופנוען הוא מעולה. הגובה של המצלמה מהקרקע מאפשר לנו להבין את נתיב הנסיעה, וזה טוב מאוד. הצבעים והחדות של הטקסטורות טובים גם הם. יש פה גם "עומק שדה" מוקפד. אבל ה-WhiteBalance טיפה כושל - רוויה מיותרת בכחולים." - יניב פלדמן

מי גאל אותנו ממצרים?: "קרן אור יפה ודקורטיבית בצילום לילה יפה." - שרוליק הרמתי

fast & furious תוצרת ישראל: "המבטים המטושטשים בלילה אפל, בתוך מכונות מצוידות. בהחלט הזמנה לתחרות! הצלחת להעביר את הנושא פה בצורה מרשימה מאוד. אלומות האור והזווית המיוחדת, כמו גם הסביבה התואמת, בהחלט תורמים לכלל האווירה. תמונה טובה מאוד." - יניב פלדמן

כחול אל תוך הלילה: "נתת לרכב מראה דרמטי ואפלולי. מעניין מאוד. מוסיף לו מאוד ההמתנה הזו בזמן שרכב אחר חולף על פניו. גם פנסי הרחוב שברקע והצבעים הכתומים משפרים את הדרמטיות שבפריים הזה. תמונה טובה." - יניב פלדמן

יגואר ביער: "יופי של השתקפות שצדה עינו של הצלם ביופי לא רגיל, צולמה בזווית יפה ונכונה שובה את העין." - שרוליק הרמתי

יום חורפי: "זוית, קומפוזיציה, טקסטורה מעניינת של הקרקע, מכונית עם נוכחות. ביצוע טכני מעולה" - טל שביט

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין : יום חורפי, יגואר ביער, צלם האופנוע ו hitanrun

בשביל להחליט חשבתי על איזה מהצילומים הייתי לוקח כ דסקטופ ...

לאחר התלבטות אחרונה בין היגואר והסופרים ניצח היגואר. פשוט מיוחד ומהמם

כל הכבוד לכל המתחרים ושולחי התמונות

ערב צח

נ יב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שקרב הענקים עדיין ניטש... מי יגיע ראשון לקו הגמר?

מחר הסקר נסגר...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחרות נגמרה!!

על חודו של קול, זכה ארנוןתכ עם תמונת היגואר ביער, במקום הראשון. הוא זוכה במנוי לפיתוח 150 תמונות מתנת PIC4U.

במקום השני זכתה תמונת האופנועים hitanrun של bikers. הוא זוכה במנוי לפיתוח 100 תמונות מתנת PIC4U.

במקום השלישי זכה pug 206 xs עם תמונת היום החורפי, במנוי לפיתוח 50 תמונות מתנת PIC4U.

ובפרס השופטים המכובד, זכה ארנוןתכ עם תמונת היגואר - מה שמוכיח שטעם הקהל לא רחוק מטעם השופטים :wink:

הוא זוכה בכרטיס זכרון 128MB מתנת "עדשה מקומית" (או פרס שווה ערך).

הודעות פרטיות עם הפרטים המדויקים יישלחו לזוכים תוך מספר ימים.

תודה לכולם על ההשתתפות!!

הנהלת CarsForum

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה תחרות ... !

נהנית לראות את התמונות ואת ההשקעה של האנשים כאן .

אני חושב שפתיחת תחרות חדשה תהיה מאוד נחמדה ותגרום לאנשים לרצות ולהשקיע שוב ולנסות להעלות את רמת התמונות , וזה לא חייב להיות נושא פרסים , סתם יכול להיות נחמד לראות את פרי עמלם של חברי הפורום אולי עוד איזה סקאוטר של איזה עיתון רכב יצוד כאן כשרון .

אהה ... ויש לכם ד"ש מציון התימסח 8)

"...You CanT Make a Hoe a House Wife"

Dr. Dre , 2001

דוד גודלי , תעשה לי ילד פג !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם השעה מאוחרת מאוד (או מוקדמת...) אבל הנה בחירות השופטים לפי הסדר, סתם שתדעו:

מקום 1: יגואר ביער עם 83 נקודות

מקום 2: hitanrun עם 78 נקודות

מקום 3: אקשן ביערות עם 72 נקודות

מקום 4: יום חורפי עם 63 נקודות

מקום 5: PARAKALO - PARKALA - NE עם 59 נקודות

מקום 6: fast & furious תוצרת ישראל עם 48 נקודות

מקום 7: כחול אל תוך הלילה עם 37 נקודות

מקום 8: סופת שלגים עם 37 נקודות (בגלל ניקוד יחיד מקסימלי נמוך יותר)

מקום 9: צלם האופנוע עם 35 נקודות

מקום 10: מי גאל אותנו ממצרים עם 34 נקודות

שוב תודה לכולם על ההשתתפות ונתראה בתחרות הבאה!!

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...