Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כעבור שנה שוב שבק האלטרנטור מאזדה לאנטיס 97

ba323f
שימו לב! השרשור הזה בן 3960 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מרק, רק משום שאין לי גישה לחלקים איכותיים אני לא רוצה לנסות אפילו.

מצאתי רק זבל סיני.

אם הייתי מסיג חלקים איכותיים לא הייתי מהסס אפילו לשפץ אותו בעצמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מרק אצלי האלטרנטור שורק ומטעין 13.2 ובעומס 12.60על מנוע קר ..

אני הבנתי שזה החלפת פחמים וניתן להחליף אותם מבלי לפרק את האלטרנטור.

הוצאתי את הפחמים מהאלטרנטור הקודם שהיה לי והם גמורים האם כל חשמלאי יכול להלחים לי פחמים חדשים?

איך אני יודע אם רק שם הבעיה?

אגגב הרכב זה מרצדס 230E W123 1983 והאלטרנטור מקורי של בוש שהורכב לפני כחודשיים לאחר שנתקעתי בלי טעינה ועד עכשיו אני נוסע על טעינה נמוכה אך המצבר מניע רגיל.

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו כשביררתי עלויות של חלקים איכותים לאלטרנטור כדוגמת חלקים של : בוש או דנסו .

בארץ במידה יש חלקים איכותים אך מחירם מרקיע שחקים .

בארה"ב מצאתי אלטרנטורים משופצים - לדוגמא אלטרנטור זהה לשלי המותקן ברכב - ששופץ אך לא בסתם חשמלייה או בבית מלאכה שמשפץ סטרטרים ואלטרנטורים אלא במפעל של דנסו ביפן .

וכנראה זהו שיפוץ רציני שבו הוחלפו החלקים לחלקים מקוריים ולא ג'אנק סיני .

אני יכול להבטיח לך שלא ב ד.ש. בפ"ת לא אצל אלרטרו טיב בפ"ת גם כן , אלקטיק סטרט בחולון , גירנוולד בת"א או מישהו אחר - אף אחד מהם לא מחזיק חלפים מקוריים לאלטרנטורים .

אני הגעתי לגרינוולד דרך הספק בארה"ב שמוכר לו את החלפים והוא אמר לי מפורשות שהחלקים הם סינים .

Sound Stream -Trantula 800.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם משפצי האלטרנטורים ישתמשו בחלקים מקוריים חדשים (בוש, דנסו, מגנטי מרלי וכו') אז כל אלטרנטור משופץ מחירו יהיה לפחות 1500 ש"ח (לפני מע"מ), כי החלקים המקוריים יקרים.

אנחנו רוצים איכות שויצרית, גרמנית ויפנית במחיר של זימבאבווה, בנגלהדש וסין וזה לא יתכן.

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם משפצי האלטרנטורים ישתמשו בחלקים מקוריים חדשים (בוש, דנסו, מגנטי מרלי וכו') אז כל אלטרנטור משופץ מחירו יהיה לפחות 1500 ש"ח (לפני מע"מ), כי החלקים המקוריים יקרים.

אנחנו רוצים איכות שויצרית, גרמנית ויפנית במחיר של זימבאבווה, בנגלהדש וסין וזה לא יתכן.

בברכה - רפי לין

משפצי האלטרנטורים עובדים על מתח רווחים ענק ! אז ברור ששיפוץ אלטרנטור עם חלפים מקורים יעלה הון.

שיפוץ אלטרנטור של מיציבושי לנסר שנת 90 לבעל מקצוע לוקח בדיוק 15 דקות ולא יותר +20 דקות שהצבע יתייבש ועל זה לוקחים 450 שקלים כולל מע"מ. סתימה של רופא שיניים שלמד 7 שנים ועובד חצי שעה עד 40 דקות עולה בסביבות 400 שקלים.

כמה עולה ווסת מתח תוצרת סין העממית ? אני מביא לך 1000 יחידות של ווסתי מתח שעלות כול ווסת 20 שקלים מסין.

כמה עולה זוג מיסבים תוצרת NTK עוד 30 שקלים.

אני לא מסכים איתך בכלל.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב האלטרנטור של מיצובישי ומאזדה זהה, רק החיבור + מעט שונה.

במיצובישי הוא הולך ישר, ובמאזדה הוא ב90מעלות אבל ניראה בדיוק אותו הדבר גם השקע זהה.

לאלטרנטור המשופץ שקיבלתי רואים שהחליפו מייסבים חדשים.

עלה 400ש"ח ללא עבודה(אני הרכבתי).

אם הייתי משיג חלקים איכותיים, לא הייתי מהסס לפרק את האלטרנטור ומשפץ אותו, הבעיה היא ששמעתי שהווסת סיני ועד שמצאתי חנות שמוכרת אז התייאשתי כי גם לא בטוח שזה היה פותר את הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק האלטרנטור הזה 99% כמו של הלאנטיס.

רואה את החיבור פלוס אצלך? אז במאזדה הוא על הצד יש לו זוית 90 מעלות.

התושבות שלו זהות לשלי בדיוק, וגם הקונקטור עם 2הפינים זהה(במאזדה הוא גם בצד 90מעלות).

רק ה"גב" של האלטרנטור שלך מעט שונה בצורה.

למעשה בלאנטיס בשנים האלו יש כמה חלקים ששייכים למיצובישי אפילו עם הסמל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

יש לי שאלה ורק עכשיו ניזכרתי בזה.

לפני כחודשיים החלפתי ממיר קטליתי ברכב, וביצעו ריתוך הממיר החדש לרכב בעזרת TIG(הרתכת שמוציאה חוט דק) בזמן שהמצבר היה מחובר כרגיל, יתכן וזה הרס את האלטרנטור/קיצר את חייו?

כי אני שמעתי שבזמן ריתוך צריך לנתק מצבר כדי למנוע נזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום האלטרנטור הגיע אלי, והורכב, המתח טעינה בסרק עם מזגן ואורות דרך 14.3V.

ללא עומס 14.4V, הבדיקות בוצעו על מנוע קר.

אבל מכל ההסטוריה הזו אין טיפה של ערך מוסף .

אז מה למעשה למדת מזה בשורה תחתונה ?

לשלם 400כולנו יודעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3960 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...