Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עברה הנבלה !

שמר
שימו לב! השרשור הזה בן 7836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סוף סוף ,אחרי חודשיים שהאוטו עמד (ככה זה כשיש רכב ספייר בבית ומעט זמן) , ואחרי הח' חצי אוטו (הסיפור יגיע), עברנו טסט.

קודם כל , תודה ענקית לידידנו KOMPY , שאם לא הוא ,בטח הייתי עדיין עומד ובועט בצמיגים בעצבים.

חוץ מכמה בעיות לא מעיקות במיוחד הרכב נראה לי תקין בסוף העבודה ,אז שמתי פעמיי למכון.

אמנם קלטתי את KOMPY כבר מתחילת המסלול ,אך כשראיתי שהוא עסוק למדי החלטתי לדחות את ברכת השלום עד לרגע שבו אחלוף על פניו בגאון לאחר מעבר כל המסלול בהצטיינות (קרבי זה הכי ,אחי :) ).

תעודות , ביטוח,טסט,ת.ז. , מס. מנוע ,עברו בשלום.

כנ"ל אורות , איתותים,אורות ברקס וכו'.

הלאה, ברקסים ,הבחור עדיין עסוק , אז ממשיכים . הרכב עוצר כאילו בתוך קיר.יופי.

בדיקות עשן ,ללא דופי למרבה ההפתעה (אולי בגלל כיוון קרב' בוקר קודם? :wink: ).

וכאן הגעתי קרוב קרוב אל כבודו.

עכשיו הגיע הרגע לרדת מהאוטו (היה רכב לפניי) , ולהפתיע אותו בברכת שלום לבבית.

אז התחלתי בנטישת כסא הטייס.

רק מה?

עבדכם נוהג בלאנטיכס בחיי היום יום - רכב זה מצוייד במיטב הטכנולוגיה היפנית :גיר שמעביר הילוכים בעצמו,ללא בחישת יד אדם. כמובן שבסידור מצויין זה נחסך גם הצורך במוצר הלוואי המכונה מצמד ,או קלאץ' בעברית.

נו טוב ,אז מכוחו של הרגל עזבתי את המתקן המוזר הזה (קלאץ') כדי לצאת מהרכב. בתגובה קפצה בת הבליעל הצרפתיה ממקומה כנשוכת נחש, וכבתה.

בשלב זה השגתי את תשומת ליבם של כ-ל עובדי המכון ,לא רק KOMPY , כך שכל שנותר לי הוא לחייך אליו בבישנות :oops: ולהניע שנית.

להניע שנית? R U NUTS? שכחתם שזה רכב צרפתי? כאן ב-ד-י-ו-ק החליט הסטרטר שלי להחזיר את נשמתו לאלוהי השמפניה והבוזו'לה , ואני נותרתי ברוב כבוד תקוע במקומי, כשמאחריי חמישה נהגים עצבניים ממתינים לתורם.

כמובן שלא האדמתי מבושה (כי הייתי אדום עוד מקודם) , וניסיתי להניע בכל זאת - יוק!

כאן התערב ידידנו משכבר הימים , ואחרי שדפיקות קלות על הסטרטר לא צלחו ,עזר לי לדחוף את הגווייה החוצה מהמסלול.

עוד כמה נסיונות - נאדה ! הלך הסטרטר.בערך החלק היחיד במערכת החשמל שטרם החלפתי :cry:

אחרי משא ומתן קצר עם הרכב , כלומר - אחד דוחף והשני מניע (ותודה לגיר הידני) , התרצתה הדוכסית והניעה איכשהו.

סיבוב קצר , עלייה חוזרת למסלול , עוד קצת בדיקות , וזהו!!!

יש אישור.

האמת ,אחרי כל הפירוקים (רק האוברול לדה שבו וראש מנוע לקאדט זצ"ל היו יותר מסובכים אצלי ברזומה) לא הייתי בטוח שזה יעבוד אי פעם.

מי שראה מעודו את כמות הצינורות ,החוטים והכבלים שיש בתא המנוע הזה רק הוא יוכל להבין מדוע מתעוררים מכונאי סיטרואן בארץ מדי כמה לילות ובפיהם זעקה :

"THE HORROR , THE HORROR :!::!: " :wink:

רק צריך לגשת למשרד להחתים את הטופס . הלכתי לחנייה ,חניתי ברוורס כמובן (סחבק מסיק מסקנות , שימו לב :) ).

חזרתי - לא מניע.

שוב נחלץ KOMPY לעזרה (זה כבר מתחיל להישמע כמו גדעון רייכר,לא?) , ושוב אנחנו דוחפים , ושוב מניעים.

הסטרטר פינה את מקומו אחר כבוד למשופץ . ההפרש בין צרפתי לגרמני (רוב החשמל ב-BX הוא דווקא BOSCH כאחת האופציות) היה 60 ש"ח בלבד. תנחשו לבד מה לקחתי.

זהו - הרכב כמעט פיקס לטעמי כרגע.

נשארו עוד זוטות ,מעצבנות בנהיגה אמנם (וכנראה גם מעצבנות בכיס) ,אבל לא משהו שאי אפשר לחיות איתו יומיים (במיוחד כשהרכב בחנייה...)

תושבת מנוע תחתונה (משתלב יופי עם הרעידות בסל"ד סרק) , אותו גמגום שנזכר בהודעה אחרת , מזגן שלא מפסיק לפעול (קצר קטן לדעתי ,לא משהו היסטרי ,דווקא נעים הקור הזה), איזה דפיקה מהמתלה שלא נותנת לי מנוחה -הוא דווקא עובד יפה ,אבל הרעש משגע אותי,ועוד משהו קטן.

אז שוב ,ובאמת ,תודה ענקית ל-KOMPY ,שאם לא הוא בטח היו שאר עובדי המכון מבצעים בי שפטים , ואח"כ עוד משאירים אותי והרכב לדמם (אני דם אדום ,והרכב שמן ירוק),שעזר ,דחף,הניע ועודד , ולבסוף גם שחרר אותי בלי ערבות ! :)

שבוע הבא נשאיר כנראה את הרכב במוסך לגמור עם רשימת הליקויים - ובא לציון גועל (נפש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב :!:

ראיתי אותך עמל עליה בחנייה בסוף השבוע, אני מקווה שאין לך סיוטים כמו למוסכניקים :D

חבל שלא אמרת שאתה צריך להעביר אותה טסט, הייתי מצטרף אליך... אני עשיתי אתמול טסט באותו המקום אבל במקרה שלי לא היה שום דבר בעייתי ומצד שני גם עמית לא היה :shock:

בזיון! קניתי צרפתייה בשביל שיהיה לי מה לתקן ועל מה להוציא כסף, וככה היא עוברת טסט כמו הלנטיס שלפניה! :shock:

את הכסף! את הכסף!!

:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הלביאה הייתי מדביק אותך.

שכחת שאמרתי לך שיש לה איידס? :) היית מקבל מספיק בעיות בשביל שנתיים...

סיטרואן BX? מספיק פעם אחת עם בשביל להדבק לכל החיים! :?

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הכל בגלל המיץ הירוק - דם קופים מגאנה מעורבב עם קוקטייל חיידקים מייצור מעבדות סאדאם.

ונסיים בשורה האלמותית:

"הלכנו לרופא ,שלח אותנו לעשות בדיקות של צפרדעים.

עשינו בדיקות של צפרדעים , לא יצא כלום ! " 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להגזים :oops:

RadarJedi כתב:

אז שוב ,ובאמת ,תודה ענקית ל-KOMPY ,שאם לא הוא בטח היו שאר עובדי המכון מבצעים בי שפטים , ואח"כ עוד משאירים אותי והרכב לדמם (אני דם אדום ,והרכב שמן ירוק),שעזר ,דחף,הניע ועודד , ולבסוף גם שחרר אותי בלי ערבות !

זהירות קניבליזם עליכם :twisted::evil:

רועי צוקרמן כתב:

אני עשיתי אתמול טסט באותו המקום אבל במקרה שלי לא היה שום דבר בעייתי ומצד שני גם עמית לא היה

רועי מתי קפצת :?:

עמית

WOW-איזו הודעה מצוקמקת יצאה לי,אין חשק לערוך את כולה מחדש.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מנסים לברר שעות עבודה של הבנאדם לפני שנוחתים עליו :?::!:

בימי שני אני עובד בחצי משרה :wink: מ-8:00-16:00.

מה עוד שבמהלך היום התחרבש לו מתג ההצתה בנבלה שלי(שמר,שלי יותר נבלה)

והייתי חייב לקפוץ לפירוקיה לסדר זאת(150 ש"ח חלק+50 עבודה) ונוסף לו אחר כבוד עוד מפתח לצרור.

הצרור מכיל:

(1)מפתח לדלתות.

(2)מפתח למתג הצתה(זה החדש).

(3)מפתח למכסה מיכל דלק(שהיה משותף עד עתה למתג ההצתה).

(4)מפתח לאזעקה.

רועי,

ואם התימני לא טיפל בך כראוי, זרוק מילה ויבולע לו :twisted:

עמית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר, היו בסדר, למרות שרואים שהם היו עייפים לקראת סיום היום (לא?)...

המר-ברנש בסוף המסלול שבודק את האורות שלח אותי לכיוון אורות (עשו לי אחד לפני פחות מחצי שנה כשקניתי את האוטו) - וכשהמר ברנש השני מהכיוון אורות מאחור בדק, הוא לא מצא כלום בדק שוב ושלח אותי לדרכי.

נו, בלגאן :wink:

פעם הבאה אני אוודא שאתה נמצא, אבל ת'אמת די עשיתי לעצמי טסט ב"התקלה" - הלכתי לשלם את האגרה (קבוצה 4, אלוהים ישמור :cry: ) ומיד באתי לטסט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף היום זו שעה לאחר מכן(18:00).

מה שכן שניים מבין הבוחנים התחילו את יום עבודתם ב-7:00.

לגבי כוון האורות-לעיתים לא שמים לב שהסקלה אינה מכוונת דייה(יש אפשרויות משחק בכדי להנמיך תאורת פנסים שגובהם מעל 90 ס"מ מהקרקע).

עמית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תושבת מנוע תחתונה (משתלב יופי עם הרעידות בסל"ד סרק)

נו - קדימה, להחליף תושבת ואז לבדוק רעידות סרק :!::D

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התושבת רק תורמת להרגשה הנעימה , הרעידות קיימות בלי קשר.אתה מתנדב לעשות את העבודה? :wink: או לשלם עליה?

ודרך אגב ,ההרגשה בעניין הקרבורטור מתחזקת - עכשיו גם יש השתנקויות בהאצה -אולי משאבת תאוצה דפוקה יחד עם עוד כמה מחלות בקרב'...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התושבת רק תורמת להרגשה הנעימה , הרעידות קיימות בלי קשר.אתה מתנדב לעשות את העבודה? :wink: או לשלם עליה?

ודרך אגב ,ההרגשה בעניין הקרבורטור מתחזקת - עכשיו גם יש השתנקויות בהאצה -אולי משאבת תאוצה דפוקה יחד עם עוד כמה מחלות בקרב'...

אני עדיין בדיעה שזה מהקרבורטור (מציף/סתום)

אם אתה מרים ידיים אני מציע שתיקח את האוטו לקרבורטוריסט שלך ותבצע שיפוץ/ניקוי.

אם יש לך אפשרות להחליף אותו "ראש בראש" עם קרבורטור משופץ אחר במצב טוב יותר - לך על זה, אם לא - תבצע ניקוי/שיפוץ ותסגור עניין.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך אפשרות להחליף אותו "ראש בראש" עם קרבורטור משופץ אחר במצב טוב יותר - לך על זה, אם לא - תבצע ניקוי/שיפוץ ותסגור עניין.

איציק

אתה זוכר שבאימפרזה הפח חלש וציוני ריסוק לא ממש מצטיינים כן? :twisted:

חוץ מזה ,אני מחזק אותך ואתה אומר לי אני עדיין? תחליט ,אתה איתי או עם ה-BX? :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק

אתה זוכר שבאימפרזה הפח חלש וציוני ריסוק לא ממש מצטיינים כן? :twisted:

חוץ מזה ,אני מחזק אותך ואתה אומר לי אני עדיין? תחליט ,אתה איתי או עם ה-BX? :wink:

הייתי מגיב אבל אני חייב לזוז למכלאה (מכללה)

יאללה ביי :)

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...