Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בהרכבת מערכת טובה..

Astro15
שימו לב! השרשור הזה בן 7506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

יש לי רכב מסוג פיאט פונטו שנת 97

אני רוצה לקנות מערכת קומפלט לאוטו ואני צריך ייעוץ בקשר לרכיבים

כרגע אני רק בשלבים של התעניינות...אני ממש לא לחוץ על זה ואני לוקח את הזמן

אז בואו נתחיל בדרישות המינימליות מהמערכת עצמה

קודם כל התקציב עומד על 5,000 שקל כרגע...אוליי בעוד חודש אני יוכל להוסיף עוד 1000

- רדיו דיסק קורא אמ פי 3

-קומפוננט לקדימה

-מגבר לקומפוננט

-סאב של סרווין ווגה בלבד על זה אני לא מוכן להתפשר!!!

-ומגבר לסאב

עכשיו יש לי כמה בעיות וכמה דברים שאני לא ממש מבין אוליי אתם תוכלו לעשות לי סדר בראש

בפיאט פונטו אין מקום בדלת לרמקולים איך אני פותר את הבעיה הזאת?...

ודפדפתי פה בפורום בכמה עמודים וראיתי שהרבה אנשים אמרו שבכלל

עדיף לשים רק רמקולים מקדימה (קומפוננט עדיף) ומאחורה

לא לשים כלום כי כל האיכות צריכה לבוא מקדימה והרמקולים ה

אחוריים צריכים רק להשלים את הקדמיים...אז למה

כשמישהו שואל ומבקש ייעוץ מייעצים לו על קומפוננט 150 וואט נגיד מקדימה ורמקולים 300 וואט

מאחורה?...הרי ככה ישמעו יותר את האחוריים ופתאום כל הרעש יבוא מאחורה...לא?

מהמערכת שלי ומהתקציב שיש לי אני רוצה להפיק מקסימום איכות שאפשר להשיג בשכום הזה...וגם עוצמה

קודם שאני יהנה מהמערכת ומהאיכות...ואחר כך שגם האנשים ברחוב יהנו :)

חשבתי על הדגם של פיוניר בתור רדיו דיסק

Pioneer Premier DEH-P740MP

http://www.onlinecarstereo.com/CarAudio/ProductDetail.aspx?ProductID=11982

אמרו לי שהוא מצויין...מישהו יכול להביע חוות דעת?...או להציע לי משהו יותר טוב?

בקשר לסאב של סרווין ווגה חשבתי על הסאב הזה מסדרת ווגה

http://www.onlinecarstereo.com/CarAudio/ProductDetail.aspx?ProductID=10552

על הסאב הזה לא ממש הצלחתי להבין עליו פרטים כמו כמה וואט הוא אבל אמרו לי שהוא פשוט מרים ת'אוטו באוויר

ד"א מישהו יודע איזה גודל של סאב מומלץ לתא מטען של פיאט פונטו?

בקיצור אני אשמח אם תוכלו לייעץ לי ולעזור לי להרכיב מערכת איכותית...וכמובן להגיד לי מאיפה אני יכול לקנות את כל הרכיבים האלו

בארץ...וגם מקום טוב שיתקין לי את המערכת בצורה מקצועית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכמה אתה יכול להשיג את הפיוניר שציינת?

כי 5000 שקל למערכת של הד-יוניט, קומפוננט, סאב ושני מגברים זה מעט מדי

אולייייי אם הכל יד שניה תוכל להשיג את כל זה.

עכשיו בקשר למה שאמרת שאנשים מציעים קומפוננט קדמי 150 וואט ורמקולים אחוריים 300 וואט... אף אחד פה בפורום לא ממליץ על רמקולים אחוריים כי זה לא מקצועי ובשביל מקסימום איכות ובמת צליל - קומפוננט קדמי וסאב הם הדבר היחיד שתצטרך.

אם תצליח להשיג סאב 150 RMS של סרווין וגה ב-800 שקל או קצת פחות... תוכל לקנות אותו עם קומפוננט של מורל ומגבר לנזאר שירים לך את שניהם (לפחות על הנייר) ועוד יספיק לך הכסף לפיוניר (בתנאי שלא עובדים עליך במחיר).

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל נא תגיד אף אחד לא ממליץ ..

לפי מיטב ידעתי יש פה יותר אנשים עם רמקולים 6 על 9 מאחורה מאשר אנשים עם קומפיננטים ..

אומנם סאונד צריך לבוא מקדימה. כמובן שהאיכות ובמת צליל קידמית חשובה והכל

אבל אם התקציב לוחץ והוא מעוניין בהתקנה פשוטה ובמת צליל אחורית .. בסופו של דבר זאת אופציה לכל דבר

ובהקשר לזה שהמליצו לו קומפיננט חלש מקדימה ורמקולים חזקים מאחורה - אין לי מושג איפה קיבל את הייעוץ הזה לא זכור לי שקראתי דבר כזה פה.

ובהקשר לסאב נתחיל .. למה אתה נעול על סרווין וגע ?

מה כל כך מיוחד בסאבים שלהם ?

soundwave - בהקשר ל2 מגברים כמובן שגם 4 יציאות יכול לעשות את העבודה

אז זה קצת חוסך בתקציב אז למה בעצם 5 אלף זה לא מספיק לכל מה שהוא רוצה ?

לפי דעתי בגדול ההמלצה שקיבלת כרגע זה בול על התקציב שלך והתמורה הכי טובה שתמצא...

עכשיו תצטרך למצוא מקום שיתקין לך את זה ויתן אחריות כמו בן אדם עם מחירים אטרקטיביים

בהקשר לסאב של סידרת וגע - אם אני לא טועה מדובר פה בסביבות ה1500 שקל

אני לא בטוח אם זה עומד בתקציב שלך ולא חושב שכדאי להשקיע יותר בסאב ופחות בקומפיננט

אז תעשה את השיקול שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הפיוניר אין לי מאיפה להשיג אותו במחיק זול מהרגיל...מישהו יודע אוליי מה יוצא המחיר שלו כולל משלוח לארץ ואחרי מיסים?....

אני יכול להגדיל את התקציב ל 6000...זה יספיק?

אפשר לקבל המלצות על רכיבים ספציפיים?....אני רוצה איכות...בעיקר איכות...אבל גם עוצמה...ככה שאני צריך מגבר חזק וסאב חזק (סרווין וגה הכי ניראים לי בקטע הזה אלא אם כן יש המלצות למשהו יותר טוב)...וגם קומפוננט חזק...

ובהמשך...אם אני ירצה גם לשים רמקולים מאחורה...איזה רמקולים ישלימו את הקומפוננטים בצורה הכי טובה מבחינת איכות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאנל-2500 שח,אם אתה רוצה במזומן יש בפורום אוטוסאונד שיכול להביא לך אותו ב 2190 קומפ די אס די שאפר לקנות ב 800 שח

או מילניום שאני אישית ראיתי פעם ב 650 שח...

שני מגברים של לנזר זה בסביבות ה 2000 שח

מה שמשאיר לך את הסאב שאולי תוכל לקנות אחר כך.......וגם אין לי מוסג כמה הוא עולה.

אםאתה מעוניין ברדיו דיסק מהפורום של אוטוסאונד תיצור קשר שם עם מישהו בשם זיו... אני לא יודע מה אומרים עליו אבל הרבה שואלים אותו בקשר למחירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי עדיף לך להתפשר קצת על הרדיו דיסק ולקנות את ה-3550 PIONEER

פחות אנימציה אבל הוא עולה 1500 ש"ח, ככה תוכל לקנות קומפוננט מורל דוטק ב-1000 ומגבר טיפה יותר טוב מלנזר והסאב שאתה חולם עליו בעוד 1000.

אל תשקח שאתה צריך כסף להתקנה כי כמו שאמרתה בפונטות הישנות אין מקום לרמקולים בדלתות אלה רק בדשבורד, במידה 4 או 3.5 אינצ', בגלל זה תצרתך לעשות בניה (קיקפאנלים). וזה כמובן גם יעלה לך עוד.

:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ארוך מידיי מכדי לירשום אם הבחור מעוניין הוא יכול לשלוח לי בפרטי ואני מוכן להסביר ,אני ייתן טלפון... בכלל כל מי שמעוניין .... :wink:

בסוף הכל אותו דבר!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...