Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה גורם לרמקולים שמחוברים למגבר להפסיק לפעול פתאום

alo
שימו לב! השרשור הזה בן 6130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מגבר מסוג premier משהו כמו שנתיים אשר מחובר לרמקולים אחוריים מסוג Cerwin Vegaו6X9, לפני כ-3 חודשים פתאום הרמקולים הפסיקו לעבוד ושמתי לב שמנורת ה- protected על המגבר הפכה מירוקה לאדומה, מה שעשיתי זה כיביתי והדלקתי את המגבר וזה היה פותר את הבעיה לזמן קצר.

לקחתי את המגבר לתיקון ושוב אחרי חודש התקלה חזרה.

היום הלכתי שוב לחנות והם בחוסר הנעימות עם לחץ מצידי החליפו לי למגבר חדש, הבעיה היא שאחרי 10 דקות של האזנה למוזיקה שוב השתתקו הרמקולים והנורה הפכה לאדומה.

השאלה שלי

מה יכולה להיות הבעיה שגורמת לתופעה?

תודה

נ.ב, המוכרים בחנות אמרו לי שכנראה הבעיה נובעת מהרמקולים (קצר בסלילים...) ואז אין לי ברירה אלה לקנות סט חדש (והפעם להשתדרג בקומפוננט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנו סיכוי טוב למה שאמרו לך. כי המגבר היה נשרף אם לא היה PROTECTED LED...

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול ליות 1000 ו-1 דברים.רוב המקרים זה:

1. כבלים RCA וגם רגילים נשברים או נחתחים עם קורפוס (פח של רכב \"-")
  2. פיוז של המגבר נשבר בפנים או לא איכותי
  3. פיוז של כבל מתח אותו בעיה כמו ב-2
  4. באתקנה רמקולים יושבים על פח של רכב ונחתחים עם חיבורים
  5. למגבר יכול להכנס חות קטן מאוד ולעסות שם בלגן במיקרו פלתות
  6. חיבורים של רמקולים לא יושבים טוב
  7. חיבורים הפוחים "-", "+"
  8. חיבורים לא יושבים טוב במגבר
  9. חשוב מאוד. מינוס של מגבר צריכ לייות מחוזק טוב.(מינוש אחי חשוב)
  10. תבדוק שהמגבר לא מקבל מקה ממשהוא\
  11. או שהוא מתחמם (תבדוק שהוא נכנס לפרותקשן אם הוא חם?)
  12. ו..............

בהצלחה:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול ליהיות שהם צודקים כי אולי אתה שומע מוסיקה מאוד חזק והרמקול כבר מתחיל לקצר לך.

או שים דברים שאמר לך קודמי.

אבל מס' 1 זה לא יכול כי המגבר לא היה נכנס לפרוטקשן

מס' 2 אאה נירא שהמגבר לא עובד ביכלל אם פיוז מתנתק זה הגנה מיפני קצר של פלוס ומינוס של מתח. אולי טועה.

הפרוטקש ניכנס לעבודה או בהיתנגדות נמוכה מיד או חום יותר מידי או שהרמקול מקצר בין פלוס למינוס זאת אומרת בתוך. אוף בקיצור אם תקח חוט שמחובר ליציאת רמקול ותחבר ביחד פלוס ומינוס אז המגבר חייב להיכנס להגנה. הפיוז מגן לפני!

מס' 4 זה לא יכול ליהיות כי זה 6על9 והם כנרא במדף המקוריים של רכב שהוא לו נוגע במתכת וגם הוא לא עשוי ממתכת

מס' 5 כן אבל הוא כנרא היתכוון לחוטי רמקול

מס' 7 זה לא יכול ליהיות אז לא ליבדוק את זה. אם זה רמקול אשם אז פשוט קח ממישהו רמקולים אחרים תחבר אותם למגבר תפעיל כמו תמיד ות זמן אם התופע חוזרת הסיכוי שזה רמקול קטן או שעוד פעם אתה מגזים אם הווליאום. אחרי זה תיבדוק את כל דברים אחרים תחליף פיוזים תסתכל על חיבורם של חוטי מתח של מגבר.

מס' 9 זה כן

11 זה כן אבל יש אבל אם החליפו מגבר ועדיין זה קורה אז כנרא או שזה עוד פעם רמקול או שזה לא יכול ליהיות כי זה מגבר אחר כבר.

בקיצור תעשה כמה בדיקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מנת לקבל חוות דעת נוספת מבעל מקצוע האם אתם יכולים להמליץ לי על מקום אמין ומקצועי שיבדוק את הבעיה (פשוט לא מתאים לי עכשיו להחליף את הרמקולים על סמך השערה של המוכר, שכן שילמתי לאותו מוכר גם על תיקון המגבר ומסתבר שזה גם קורה גם עם מגבר חדש - אז בוא נגיד שבאמינות צריך לזכות)

אני מאזור ראשל"צ

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם זה קורה עם מגבר, אז הסלילים מקצרים. ובחיאת!! תנסו לרשום בלי שגייוט קטיו...

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול ליהיות שהם צודקים כי אולי אתה שומע מוסיקה מאוד חזק והרמקול כבר מתחיל לקצר לך.

או שים דברים שאמר לך קודמי.

אבל מס' 1 זה לא יכול כי המגבר לא היה נכנס לפרוטקשן

מס' 2 אאה נירא שהמגבר לא עובד ביכלל אם פיוז מתנתק זה הגנה מיפני קצר של פלוס ומינוס של מתח. אולי טועה.

הפרוטקש ניכנס לעבודה או בהיתנגדות נמוכה מיד או חום יותר מידי או שהרמקול מקצר בין פלוס למינוס זאת אומרת בתוך. אוף בקיצור אם תקח חוט שמחובר ליציאת רמקול ותחבר ביחד פלוס ומינוס אז המגבר חייב להיכנס להגנה. הפיוז מגן לפני!

מס' 4 זה לא יכול ליהיות כי זה 6על9 והם כנרא במדף המקוריים של רכב שהוא לו נוגע במתכת וגם הוא לא עשוי ממתכת

מס' 5 כן אבל הוא כנרא היתכוון לחוטי רמקול

מס' 7 זה לא יכול ליהיות אז לא ליבדוק את זה. אם זה רמקול אשם אז פשוט קח ממישהו רמקולים אחרים תחבר אותם למגבר תפעיל כמו תמיד ות זמן אם התופע חוזרת הסיכוי שזה רמקול קטן או שעוד פעם אתה מגזים אם הווליאום. אחרי זה תיבדוק את כל דברים אחרים תחליף פיוזים תסתכל על חיבורם של חוטי מתח של מגבר.

מס' 9 זה כן

11 זה כן אבל יש אבל אם החליפו מגבר ועדיין זה קורה אז כנרא או שזה עוד פעם רמקול או שזה לא יכול ליהיות כי זה מגבר אחר כבר.

בקיצור תעשה כמה בדיקות.

רומן :wink: , אתה עברתה קצת מקרים בחיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מנת לקבל חוות דעת נוספת מבעל מקצוע האם אתם יכולים להמליץ לי על מקום אמין ומקצועי שיבדוק את הבעיה (פשוט לא מתאים לי עכשיו להחליף את הרמקולים על סמך השערה של המוכר, שכן שילמתי לאותו מוכר גם על תיקון המגבר ומסתבר שזה גם קורה גם עם מגבר חדש - אז בוא נגיד שבאמינות צריך לזכות)

אני מאזור ראשל"צ

תודה

אם אתה רוצה אני יכול להזור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה שכשזה קורה לך יש לך בעיה של עומס.

הייתי לוקח רמקול אחר - לא מתקין אותו אלא רק מבר אותו סתם למגבר עם חוט משלו - גם לא החיווט מקורי ובודק אם המגבר נכנס לפרוטקשיין או לא.

חוט RCA לדעתי יעשה או נתק רגעי או נתק קבוע - הזזה של חוט הRCA ליד המחברים תראה לך מהר מאוד אם יש שם בעיה.

הייתי מחליף את הפיוזים ליתר בטחון או בודק אותם.

אם בעזרת חיבור רמקול אחר התופעה לא קוראת - כנראה שיש לך בעיה ברמקולים וכשהם מקבלים עומס מכוון המגבר הם מתחילים לקצר.

בדיקה נוספת גם על דרך השלילה - הייתי מחליף מגבר ובודק.

אם הבדיקה הזאת עבדה - זה אומר שבמעבדה הם לא ממש יודעים לתקן.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...