Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי סוייפט החדשה או הונדה ג'אז

amitshu
שימו לב! השרשור הזה בן 6408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לכל אחת מהשתיים יש את היתרונות שלה.

בגדול- שתי יפניות אמינות וטובות!

הונדה: מרווחת יותר, תיבה רציפה וחסכונית, עיצוב פנים טוב בהרבה מזה של הסוויפט.

סוויפט: מאובזרת מאד (גרסת GLX) וזולה משמעותית מהג'אז.

הסוויפט עולה כ- 104K לשנתון 07 לעומת הג'אז שעולה 118K לשנתון 06.

אם השיקול הכלכלי פחות חשוב עבורך ללא ספק הייתי הולך על הג'אז, אך אם אתה לוקח בחשבון את הצד הכלכלי של העניין (ואתה קצר במזומנים) הייתי הולך על הסוויפט שהיא הקניה המשתלמת ביותר נכון להיום.

קח בחשבון שאחזקת הג'אז יקרה יותר וביטוח יקר יותר באופן משמעותי!

נ.ב: אם התיבה הרובוטית של היאריס מתאימה לך, מציע לך לבחון את היאריס החדשה בכובד ראש- זו הבחירה שלי - נוהג באחת כזו כבר שבוע ונוסע כל בוקר עם חיוך (-:

בברכה

עידן

Black Nissan JUKE TEKNA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההונדה גם בהרבה יותר חסכונית.

17 בממוצע.

אני בכל מקרה הייתי הולך על הסוויפט גם בגלל המחיר, השנתון וגם בגלל שהיא יותר יפה :)

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחלוטין סוויפט,ב 106, אתה מקבל 6 כריות אויר , מגנזיום, ומערכת שמע מקורית.

ההונדה יקרה , וגם האחזקה שלה יקרה.

ולגבי היאריס, לא רק שהאוטו נחות באיבזור (4כ"א), התיבה הרובוטית שלו...

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב

אני העלתי שאלה דומה לפני חודשיים, וגם אני החלטתי בסוף והזמנתי סוויפט (זה היה בסוף אוגוסט)

אבל : מועד האספקה שלי הוא דצמבר, מועד האספקה שלך יהיה או ינואר או פברואר לסוויפט... אם אתה לחוץ על אוטו עכשיו אז הסוויפט לא מתאים, אם יש לך אורך רוח אז לך היום להזמין והיה סבלן.

נתון נוסף, מחירי המכוניות עומדים לרדת בכ - 5% בינואר, אולי כדאי לך לחכות ולקבל החלטה יותר מושכלת (הסוויפט כנראה לא יירד, אבל אחרים בטוח ירדו)

הסיבות לירידה :

- שינוי מס רכישה לרכב.

- שינוי מדרגות קבוצות הרישוי כלפי מטה.

בברכת שבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר בירור עבור אבי, ישנם סוויפט למסירה בינואר.

ועקב הורדת המס, אני מניח שגם סוזוקי יורידו את המחירים, מדובר על 5%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב: אם התיבה הרובוטית של היאריס מתאימה לך, מציע לך לבחון את היאריס החדשה בכובד ראש- זו הבחירה שלי - נוהג באחת כזו כבר שבוע ונוסע כל בוקר עם חיוך (-:

בטח חיוך, כי הפרצוף שלך כל הזמן נדבק לשמשה ;-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח חיוך, כי הפרצוף שלך כל הזמן נדבק לשמשה ;-)

יפה לך, אהבתי את ההלצה :-)

אם נתייחס רגע בכל זאת לעניין ברצינות, אני רוצה לומר לכם שהתיבה הרובוטית של היאריס היא מאד מהנה ושימושית. נכון, היא לא מהתנהגת כמו תיבה אוטומטית קלאסית ודרושה הסתגלות אבל אחרי שמתרגלים נהנים משתי העולמות- תיבה ידנית+אוטומטית.

עידן

Black Nissan JUKE TEKNA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן אישי, אני חייב להגיד שהיאריס החדשה די כעורה, ויקרה להחריד.

אבי מחזיק את דגם הוורסו 2002, והוא רצה להחליף את הרכב לדגם החדש,אך הוא נרתע מהעיצוב, והרבה ,הרבה יותר מהמחיר המוגזם של הרכב ללא כל פרופורציה לגודלו ולאיבזורו..

לשם ההשוואה, 116,000 שעולה היאריס+ 2000 שקל מבאים אותך לגירסאת הליסינג של המאגאן \ פוקוס..

בסופו של דבר הוזמנה ה NOTE של ניסאן..

מישהו מעונים בווארסו 2002 ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר בירור עבור אבי, ישנם סוויפט למסירה בינואר.

ועקב הורדת המס, אני מניח שגם סוזוקי יורידו את המחירים, מדובר על 5%.

ההורדת מחיר לא תהיה 5% ממחיר הרכב אלא 5% מהמיסים...אז נא לשים לב לפני שמטעים אנשים.

כמו כן 5% פחות במיסים משמעותם בערך 2% פחות ממחיר הרכב.

GT-STI בשביל הפאן(נמכרה :( ).

ktm 690 smc ליום יום ולחסכון בדלק :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק מדובר על כ 2% ממחיר סופי של הרכב, מניח שמחיר הסוויפט יהיה 104,000 החל מינואר, במקום 106,000..

בכל מקרה, לאור היחס המתנשא ++, ולאור ההבטחה של סוכן המכירות, לא נראה לי שטויוטה יורידו את המחיר המופקע להחריד של היאריס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן אישי, אני חייב להגיד שהיאריס החדשה די כעורה, ויקרה להחריד.

אבי מחזיק את דגם הוורסו 2002, והוא רצה להחליף את הרכב לדגם החדש,אך הוא נרתע מהעיצוב, והרבה ,הרבה יותר מהמחיר המוגזם של הרכב ללא כל פרופורציה לגודלו ולאיבזורו..

לשם ההשוואה, 116,000 שעולה היאריס+ 2000 שקל מבאים אותך לגירסאת הליסינג של המאגאן \ פוקוס..

בסופו של דבר הוזמנה ה NOTE של ניסאן..

מישהו מעונים בווארסו 2002 ??

יופי זה עניין של טעם לחלוטין. אני למשל חושב שהיאריס ורסו זה אחד הרכבים המכוערים ביותר שנוסעים בכבישנו (לעומת היאריס הישנה הרגילה שהיא יפיפיה).

כל המכרים ואנשים באופן כללי שנתקלו ביאריס החדשה הביעו פליאה והתלהבו ממראה הרכב.

לגבי המחיר, אני מסכים איתך שמחיר היאריס גבוה ומנופח ביחס למתחרים, אבל זה מחיר המותג טויוטה ואת הפרש המחיר אתה מקבל גם במכירת הרכב. (תאמין לי שעל המותג מרצדס אתה משלם המון על הסמל מקדימה).

איבזור היאריס הינו דל ביחס לסוויפט, אך איכות הרכבת החומרים טובה בהרבה, עיצוב הפנים יעיל מאד, היא גדולה משמעותית מהסוויפט והכי חשוב- נוחות הנסיעה גבוהה בהרבה משל הסוויפט.

אז נכון, אני נוסע בלי גלגלי מגנזיום ופנסי ערפל, אך אני נוסע ברכב עם מרחב פנים גדול יותר והרבה יותר נוח.

בברכה

עידן

Black Nissan JUKE TEKNA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...