Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי יודע מה ההבדלים בין פיג'ו 306 XR/XT? מעוניין בקניה אך מתלבט...

תימני אחלה!
שימו לב! השרשור הזה בן 6464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן אנשים.

אני מחפש פיג'ו 306 אך מעוניין לדעת מהם ההבדלים בין הדגמים XR,XT,XSI (ואם יש עוד ששכחתי ולא הוספתי-תוסיפו בבקשה). למשל XSI אני יודע שכמו ב-106 זה דגם ספורטיבי אבל לא יותר מזה. אני מעוניין לדעת יותר מזה.יותר פרטים טכניים ומדויקים עד כמה שאפשר,למי שמבין באמת ולא חרטוטים!

תודה רבה מראש!

8)

תן חיוך ;) הכל לטובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי,אבל מבחינת גימור? אולי גם תוספות כמו ח"ח ,נ"מ וכו'? יש הבדלים?

חוץ מזה שגם גיליתי שיש גם ST ואולי גם S16. יו אני ממש מבולבל! כל אחד אומר שמהדור הראשון של דגם ככה וככה זה עם ספוילר שחור והשאר זה בצבע הרכב ועוד כל מיני שינויים. מאיפה עד איפה זה דור 1 ומתי השני? באיזה דגמים יש שינויים ועד כמה הם משמעותיים בקניית הרכב? אני מחפש 306 שלא ישתה דלק כ"כ ולא יהיה יקר אך חזק יחסית גם כן.אולי 1600? או מספיק 1400?

תן חיוך ;) הכל לטובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

XN - רמת גימור בסיסית, מינימום אבזור חשמלי, מנוע 1400, הילוכים ידניים

XR - רמת גימור בינונית, מנועי 1.6 ו 1.8. מראות שחורות, פגושים בצבע הרכב עם פס שחור. בדור ראשון תיבה אוטומטית רק במנועי 1.8. בדור השני ב 1.6.

XT - רמת גימור גבוהה, מראות חשמליות (שאין ב XR), פגושים ומראות בצבע הרכב.

היה גם דגם קצר מועד מיוחד לשוק הישראלי - 306 דיאמונד שהיה (ברובו) XR עם פגושים בצבע הרכב.

כל אלה דגמי 5 דלתות.

בדגמי 4 דלתות רמות הגימור זהות, אבל האות S מחליפה את האות X (כלומר SN, SR, ST בהתאמה).

XSI, GTI, GTI-6, S16 - דגמים ספורטיביים, מנועי 2.0, הילוכים ידניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לארנון, דור ראשון - עד 97' כולל. דור שני 98'-99'. דור שלישי - 00' ואילך (לא זוכר מתי הופסק היבוא). ל-XT יש גם בקרת אקלים מכאנית.

מבחינת הדגמים הספורטיבים: S16 רק מהדור הראשון. XSI דור ראשון - 123 כ"ס, GTI - דור שני ושלישי. XSI דור שני - 135 כ"ס. כל הדגמים הספורטיבים ברמת גימור גבוהה.

לדעתי, אם אתה מחפש מחיר קניה ואחזקה נמוכים ולא צריך רכב חזק יחסית, לך על 1600 ידני.

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...