Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונית ה- 45000 - קליאו rxt, פונטו ספייס או הפאביה?

pitango
שימו לב! השרשור הזה בן 6474 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש רכב מקבוצת הקטנות, נפח מנוע 1.2-1.6, אוטו', 5 דל' , עם תג מחיר של עד 45 אלף ¤ ומודל החל משנת 2000.

כאשר המאפיינים בעדיפות עליונה הם רכב חסכוני ואמין (דלק, וללא ביקורים תכופים למוסך) ונוחות נסיעה, באמצע – מראה חיצוני ופנימי ובעדיפות תחתונה - בטיחות או שמירת ערך.

בסריקתי את מגזיני הרכבים הגעתי למסקנה שלכל רכב יש יתרון וחסרון מובהק בהשוואה לאחרים אך ישנם 2 רכבים הבולטים מעל השאר והם טויוטה יאריס 1.3 ופז'ו 1.6 אך מכיוון שהם 5-15 אלף מעל לתקציבי אני נאלץ להתפשר כאשר ההתלבטות היא בין רנו קליאו (B) אר.אקס. טי, 1.6 מודל 00-01, פיאט פונטו ספייס 1.2 מודל 2001 או הסקודה פאביה 1.4, מודל 2000.

ולאחר הצגת הרקע נעבור לשאלות –

1) מה דעתכם על רשימת המכוניות שציינתי בהתייחס למאפיינים שצוינו לעיל והאם יש לכם מכונית מפתיעה אחרת?

2) בנוגע ליאריס ול-206 – האם עדיפה ירידה אחורה בשנתון שלהם (99-00) על פני רשימת המכוניות שציינתי ?

בברכת שבוע שקט לכולם,

תמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז קודם תודה על התגובה המהירה.

אבל, אין כל התיחסות השוואתית לרנו קליאו rxt 2001 - היכן היא עומדת בהשוואה למכוניות שציינתי - במיוחד בנוגע לחסכוניות, אמינות ונוחות נסיעה.

והאם אני אקבל יותר מהיאריס או מהפז'ו בשנתונים מוקדמים יותר מאשר הרנו, פביה או הפונטו ספייס החדשות יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6474 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...