Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני גר בעיר לעשירים או שאני חולם?

ToMeR
שימו לב! השרשור הזה בן 5631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי היום חשבון מים ובפרוט שם התווספה שורה חדשה בדמות אגרת שמירה שעולה 25.90 ש"ח לחודש.

התקשרתי למוקד ושאלתי לפשר החיוב הזה, נאמר לי שיש בעיר 4 ניידות של שיטור עירוני 24 שעות שעומדות לרשות התושבים. שאלתי אם ניתן לבטל את התשלום הזה ונענתי בשלילה.

רציתי לשאול את מי מכם שמכיר את החוק, האם אני באמת מחוייב לשלם את השטות הזאת?

1. יש משטרה, למה שאני אצטרך "חברת שמירה פרטית" מטעם העריה?

2. אם היתי רוצה חברת שמירה פרטית היתי פונה לאחת ומשתמש בהם.

3. אני לא מעוניין בדבר מטופש כזה ואני מעוניין בביטול החיוב הזה, אני לא גר ברמת אביב ולא בסביון, הרחוב בו אני גר לא שופץ כבר עשרות שנים והכביש מתפורר עד לא קיים.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

4 ניידות שיטור קהילתי ?

פה בנצרת עילית בשעות הערב המאוחרות בימי שישי מסתובבות לפחות 25 ניידות שיטור קהילתי, ועד היום לא שמתי לב לשינוי כלשהו בחשבון :|.

רק ביום שישי הזה היו מכות בין כמה צעירים ברחוב קרוב אליי, ובגלל התקהלות באו לשם לפחות 8 ניידות שיטור קהילתי ומשטרה אחת לפיזור ההתקהלות.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מזה שאתה חולם, בלי קשר לנושא השרשור.

לגבי השמירה, זה מוסדר בחוק. עוד שלב בהתפרקות המוחלטת של המדינה מכל השירותים שהיא נותנת לאזרחיה.

בסוף נשלם דמי חבר תמורת הזכות להיות אזרח מדינת ישראל.

Ask not what your country can do for you; ask how much you'll need to pay for it.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אתה גר?

גם אצלנו יש את הסעיף הזה,ומסתובבות כ-10 ניידות של החברת ביטחון,ועדיין מתעסקים בשטויות ולא בדברים הרציניים.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר באריאל, וגם לנו יש סעיף כזה אבל אצלנו יש חברת שמירה שמאבטחת את הגדר מסביב לעיר.

הבעיה שאני עד עכשיו לא מבין למה יש גדר מסביב לעיר ולא מסביב לכפרים הערבים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר ברחובות

אני רוצה להבין, מה הסמכות של הניידות האלה ושל הפקחים? למי שייכות הניידות?

26 שקל בחודש זה מחיר גבוהה מאוד, לא מדובר פה בחברה חיצונית אלא במשהו שהמוסד (עירייה, ממשלה או משטרה?) הקים בעצמו על דעת עצמו ללא עירוב התושבים.

העיר הזאת מתחילה להסריח יותר מידי וזה מדרבן יותר לעבור מפה.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר תפקידם של המאבטחים האלה זה לגרש ילדים שעושים רעש מפארקים, סה טו.

סמכות אגב, אין להם - אם עושים להם בעיות הם קוראים למנאייק.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר ברחובות

אני רוצה להבין, מה הסמכות של הניידות האלה ושל הפקחים? למי שייכות הניידות?

26 שקל בחודש זה מחיר גבוהה מאוד, לא מדובר פה בחברה חיצונית אלא במשהו שהמוסד (עירייה, ממשלה או משטרה?) הקים בעצמו על דעת עצמו ללא עירוב התושבים.

העיר הזאת מתחילה להסריח יותר מידי וזה מדרבן יותר לעבור מפה.

משעשע לשמוע את זה בעיר שראש העיר [שזה עתה נבחר לקדנציה שניה] הורשע בקבלת שוחד [מעט אחרי שניצח בסיבוב השני את הבחירות לראשות העיר]

מאיפה אתה ברחובות? אולי אנחנו שכנים :)

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רון הגם אתה מרחובות?

הוא מאיזור אמריקן סיטי :)

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש ברחובות 107,000 תושבים אז אני יכול לשער שיש 25,000 בתים (סתם הערכה גסה).

20,000 בתי אב * 26 ש"ח לחודש = 650000 ש"ח לחודש. נכפיל כפול 12 וזה יוצא 7.8 מיליון ש"ח בשנה.

בשביל סכום כזה אני הייתי מצפה לקבל פלוגה שלמה ולא 4 ניידות מסכנות :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו (בכרמיאל) יש גם את השיטור הזה, לא שזה עוזר במשהו.

אגב, אם אינני טועה המחיר שכל משפחה משלמת, הינו כ-20 ש"ח.

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משעשע לשמוע את זה בעיר שראש העיר [שזה עתה נבחר לקדנציה שניה] הורשע בקבלת שוחד [מעט אחרי שניצח בסיבוב השני את הבחירות לראשות העיר]

מאיפה אתה ברחובות? אולי אנחנו שכנים :)

רון.

אני גר מול תנובה ליד בית ספר עמל. העיקר עשו פס האטה ברחוב נגב הערסים מעמל בעלי מכוניות מתפרקות עם אגזוזי פורמולה כדי להודיע שהם מתקרבים ויש לפנות להם את הדרך.

אסף זה מה שמעצבן אותי, נכנס כזה סכום לקופה אבל לא מקבלים תמורתו שום דבר ולכן אני רוצה לנסות לבטל את התשלום הזה. מילא היו משקיעים פה במשהו אבל את כל השכונה פה שיפצו חוץ מהרחוב שאני גר בו וזה פשוט ביזיון, השירות היחידי שאני מקבל פה בתור תושב זה פינוי זבל וגזם, כבר חשבתי לא לשלם להם כלום עד שהם יתחילו לשפץ פה משהו, אפילו הסוזוקי של אמא שלי מקרקשת כמו צרפתיה זקנה כשנכנסים פה לרחוב.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...