Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למכירה !!! מגברים מהמערכת שלי (ואתם יודעים על מה אני מדבר!!)

poko
שימו לב! השרשור הזה בן 7866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פוקו, אפשר לשאול על איזה כבלים וקבלים אתה ממליץ? אני מתחיל להרכיב מערכת מאוד בקרוב (בשלבים, עקב בעיית ממון :p) ומתכנן שהכל יהיה ברמה גבוהה, אגב, ההד יוניט יהיה

Kenwood KDC-MPV7020

:)

פורום אופטופיק או מסרים אישיים.

תודה.

למה אופטופיק או מסרים אישיים? אתה לא חושב שזה תורם לידע של כולם?

אני אישית אשמח לקרוא על כבלים וקבלים אז למה להוריד את זה מדפי הפורום? במיוחד כשזה פורום אודיו לרכב

רועי רשם את מה שרשם מכיוון שאז לא היה פורום אודיו. עכשיו יש והדיון שהיה באוף טופיק עבר לפה. במידה ולא היה כזה פורום, אכן לא היה מקום לרשום הודעות כאלו, מכיוון שראינו לנכון כן לפתוח את הפורום - אז עכשיו כן יש מקום לשאלות שיורדות לפרטי פרטים לגבי אודיו.

גיא, מסביר למה חלק מהדיון פה נראה מוזר (כמו שיש בו דרישה לפתוח פורום אודיו... כאשר הוא נמצא באחד כזה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגברים נישמעים פצצות בתיאוריה

אבל צריך לראות אותם בעבודה

זה לא יכול להיות שתבקש מחירים כאלה על משומש

אני גם עובד עם ספק שמביא לארץ מוצרים שונים ואני קונה במחירים קצת יותר גבוהים מאלה חדש נש

שיהיה בהצלחה, אני עוד לא ראיתי מישהו שהביא לארץ Orion במחיר סביר. אבל אם כן, ספר לי על זה.

לגבי המגברים עובדים - רוב הפורום פה שמע אותם ברכב שלי, אתה מוזמן לשאול לחוות דעת אוביקטיביות.

חוץ מזה , כנס לאתרי אודיו בחו"ל וקרא עליהם ביקורות.

אני מכיר את המגברים מקרוב מאוד

יש לי מגבר אחד משלהם הסידרה הישנה מארה"ב גם(הוברח בלי מכס)

ואני יודע את הרמה שלהם שזה סטנדרט מאוד גבוה

לא חסר מגברים פצצות

יש לי מגבר פה מורכב של 1000W RMS של פיוניר לפני 9 שנים ניקנה 4 יציאות מגושר לסאב וכאלה דברים של פעם לא מוצאים ואני מחפש מציאות

יצא לי לקנות גם יד שנייה מגבר מפורום בחו"ל

אני השבוע יבוא למפגש השבועי במטרה לשמוע את המערכת שלך ולהציג את המערכת שלי

(עלות משוערת 15K-17K)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקו, אפשר לשאול על איזה כבלים וקבלים אתה ממליץ? אני מתחיל להרכיב מערכת מאוד בקרוב (בשלבים, עקב בעיית ממון :p) ומתכנן שהכל יהיה ברמה גבוהה, אגב, ההד יוניט יהיה

Kenwood KDC-MPV7020

תודה.

אני אישית אשמח לקרוא על כבלים וקבלים אז למה להוריד את זה מדפי הפורום? במיוחד כשזה פורום אודיו לרכב

אורון , כשרשמתי את ההודעה הנ"ל, השרשור עוד היה בפורום "קנייה ומכירה", ולא פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Kenwood KDC-MPV7020

תודה.

אורון , כשרשמתי את ההודעה הנ"ל, השרשור עוד היה בפורום "קנייה ומכירה", ולא פה.

פשוט היה נראה לי מוזר מה שרועי כתב

טעות שלי... סורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קצת מוזרה.....

האם למערכת שכוללת רק HU ורמקולים רגילים מספיקה ההכנה של החברה שמגיעה עם המכונית, או שגם למערכת פשוטה צריך לסלול חוטים חדשים?

ברוב הרמקולים ברמות הבסיסיות הכבלים שמסופקים הם איך נגיד? רק כדי לחבר.

אם אתה רוצה להוציא את כל מה שיש לרמקולים שלך להציע ( גם אם זה לא הרבה..) תצטרך להשקיע בכבלים איכותיים יותר. POKO אני יודע שBOSS זה לא משהו אבל במערכת החדשה שתותקן אצלנו אנחנו עוברים ל- VIVANCO בעלות של 750 ש"ח. KITT אין צורך להשתגע ולהכניס על מערכת בסיסית כבלים בשווי המערכת כולה אבל נסה לראות את המצב קצת קדימה. כבלים זה משהו שהוא אוניברסלי אז זה יחזיק לך להרבה זמן ויתאים לכל מערכת שרק תרצה לחבר.

לרוב הכבלים שמגיעים עם המערכת הם אותם כבלים שניתן לקנות בכל חנות חשמל בעלות של שקל וחצי למטר. העני בדוק הכבל זהה לחלוטין. לפחות בקומפ' הישנים שלנו. MAC AUDIO אם זה מענין מישהו.

ולגבי שאלתך להמלצה על רמקולים. די קשה לטעות בעלות כזו של מכשירים. מה שכן חשוב זה להצמד לחברות המוכרות יותר. ברמקולים הזולים יותר ההבדלים הם בין קטנים לזניחים ברמות הרמקולים. אז כמו שאמרתי תישאר עם החברות המוכרות כגון פיוניר, קנווד ואפילו סוני...

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שיש להם דגמים נורמליים ממה שאני זוכר.

מישהו כתב כאן על מגבר של PHOENIXGOLD, אני אומנם לא מכיר את המגבר, אבל את הכבלים כן, משתמשים בהם בפורשה (בדגם XS הסגול). מנסיון על מערכת ביתית, הם נותנים פתרון לא רע ביחס למחירם.

עוד המלצות הן על VAN DEN HUL CS122, אפשר להשיג אותו בכ-60 ש"ח למטר, יש לו הגנה מאוד יפה, ככה שנראה לי שהוא יחזיק מעמד ברכב, הכבל נבדק אצלי ואצל חבר מול QED silver anniversary, שעולים הרבה יותר, ה-VDH נתנו להם פייט מאוד טוב הצליל יצא חלק ופתוח (בניגוד לויונקו שבעזרתם מערכת של 50K נשמעה כמו 5K בקושי).

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דוקא מרוצה מאד מהכבלים שלהם.

עדיפים על כל חברה אחרת שניסיתי. וניסיתי הרבה אני לא זוכר כבר. פיניקס הייתה אחד מהם.

בכל מקרה הכבלים הם לא מהארץ אז ככה שהם יגיעו לידי ( רק עוד 3 חודשים) נדבר איתך ונבחן אותם בכיף.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...