Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למכירה !!! מגברים מהמערכת שלי (ואתם יודעים על מה אני מדבר!!)

poko
שימו לב! השרשור הזה בן 7846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב,

כמו שחלקכם יודעים החלטתי להכנס ליבוא מוצרי סטריאו לרכב מחו"ל ובשבוע הבא יוצא משלוח ראשון מיפן של מגברי U-Dimension (בין הטובים בעולם, יגיעו גם מגברי מונובלוק 1000w RMS).

אז כמובן, כיבואן הרשמי שלהם (כן, השגתי בלעדיות) אסור לי להחזיק באוטו ציוד אחר ולצערי הרב אני צריך להפרד מהמגברים שלי.

על כן למכירה :

1) מגבר Hifonics Generation X - שני ערוצים של 75w RMS או 200w במונו.

מגבר שבהחלט שווה את מחירו (ואף יותר) - 1000 ש"ח למעוניינים.

2) מגבר Orion Extreme 800.4 - מגבר בין הטובים ביותר מתוצרת אמריקה 4 ערוצים של 100w rms או שני ערוצים של 400w rms כל אחד בברידג. המגבר נמכר בארץ (הפסיק כבר היבוא) ב 9500 ש"ח כחדש. המחיר המבוקש הוא 2500 ש"ח בלבד.

מי שמבין בציוד אודיו לרכב יודע עד כמה המחירים האלו מגוכחים. ואם אתם לא מאמינים תבדקו כמה הם עולים בארה"ב.

אפשר להשיג אותי בהודעה פרטית בפורום או בטלפון 054-444107.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקו, מגבר מס' 2 נשמע מעניין, אבל, אם אתה לא מוכן לרדת במחיר זה חבל מכיוון שבחיפוש ראשון באינטרנט יצא התוצאה -

http://www.audiodiscounters.com/product_id/1086.html

וזה יוצא הרבה יותר זול למגבר חדש. :shock:

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחת דבר אחד, על מוצרי סטריאו יש 70% מס בארץ (אחרת כבר מזמן היו לי זוג דלתות MAGNAPAN 3.6 בחדר).

ככה שבחישוב קצר זה יוצא 3700 ש"ח לא כולל משלוח וכאב ראש.

שאלה נוספת לגבי סטריאו, אני תמיד רואה שהאנשים פה משקיעים ב-HU ורמקולים, אבל אני לא רואה אף אחד שמשקיע בכבלים (או שאף אחד לא רושם את זה), אומנם במערכות לרכב אני לא מבין, אבל אצלי בחדר הכבלים עלו כ-10-15% ממחיר המערכת. אז מה? לא משקיעים בכבלים? כנסו לתפוז-אודיו יתנו לכם שם בראש :twisted:

נו אריאל, רק על התגובה המחמיאה הזאת שלי, נראה לי שמגיע לי איזה אחוז או שניים מהרווחים. :roll:

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במערכת שלנו באוטו החיווטים בשווי כולל של 350 שקל בערך של BOSS.

ובבית שילמתי מכספי שלי ( כן כן עבדתי גם) 10 שקלים למטר למערכת סראונד שיש לי בחדר. אגב זה יצא יותר מ30 מטר.. קצת יותר מ300 שקל. שזה שווה רבע מהמערכת..

כבלים זה גם דבר נורא חשוב. רצוי מצופים פלטינה או זהב. ועבה מבחוץ זה לא תמיד עבה מבפנים..!

60 שניות על קבלים..

מנהלים תקימו כבר פורום סאונד..!!

אני ינהל בכבוד ובכיף!

ראלימן

נ.ב

לא נראה לי שפוקו העביר הכל במכס. :wink:

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידעתי על העניין הזה עם המכס, סורי :oops:

בנוגע לעניין עם החוטים.. במערכת קולנוע ביתית שלנו קיבלנו את כל החיווט (כולל האופטי) מהחנות סטריאו, אז נראה לי שזה בסדר, אבל בנוגע לאוטו, לא חשבתי שזה כזה משמעותי, אז כנראה שטעיתי.. אני ישים כסף בצד גם בשביל חיווט ברמה גבוהה + קבל. :wink:

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי קבלים אבל היו לי 2 תירוצים למה להחליף.

1. כי היו חרא של כבלים.

2. הם היו קצרים מדי...

לענין של המגברים של פוקו :

דבר ראשון מזל טוב על חוזה הבלעדיות!! זה אומר שאתה פורש מהיי טק ועובר לסאונד?

דבר שני הייתי בטוח שעומד אצלך MB QUART...!

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידעתי על העניין הזה עם המכס, סורי :oops:

בנוגע לעניין עם החוטים.. במערכת קולנוע ביתית שלנו קיבלנו את כל החיווט (כולל האופטי) מהחנות סטריאו, אז נראה לי שזה בסדר, אבל בנוגע לאוטו, לא חשבתי שזה כזה משמעותי, אז כנראה שטעיתי.. אני ישים כסף בצד גם בשביל חיווט ברמה גבוהה + קבל. :wink:

לגבי המחיר של המגבר

בארה"ב - 445$

מסים - 71% מכס + 18% מע"מ.

משלוח - כ 70$ לפחות (מגבר באורך של כמטר ומשקל יפה)

סה"כ לפי שער דולר של 4.95 = כ 4750 ש"ח מינמום.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי כבלים , זה כמובן נושא מאוד מאוד חשוב, דרושים כבלים איכותיים לציוד איכותי וזאת על מנת לא לאבד את איכויות הסאונד ולהוסיף רעשים. (דרך אגב, כבלים של BOSS זה לא ממש איכותי בלשון המעטה).

חוץ מזה נושא מאוד חשוב הוא גם עוצמת הסיגנל שמוציא ה HU. במכשירים ישנים מדובר על 1V , שם יש סיכוי שגם עם כבלים איכותיים ייכנסו רעשים. היום בציוד טוב מקובל כ 4v ויש שאפילו מגיעים ל 12v.

חוץ מזה, הכל תלוי גם בציוד, עם מגבר זול ו HU זול, גם הכבל הכי איכותי לא יעזור.

ועם הזכרתם כבלים וקבלים (משהו אחר לגמרי) באותה הנשימה. - קבל מיועד על מנת לספק למגבר זרם רציף עבור התנודות הגבוהות שיוצר סאב (יכול לדרוש עד 80volt בירידה לתדרים נמוכים) ומונע הריסת הבטריה. עם מגבר וסאב איכותיים ללא קבל לא ניתן למצות את פוטנציאל הסאונד.

דרך אגב, אם בא לכם להקים פורום אודיו לרכב , אני אשמח לנהל אותו.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לענין של המגברים של פוקו :

דבר ראשון מזל טוב על חוזה הבלעדיות!! זה אומר שאתה פורש מהיי טק ועובר לסאונד?

דבר שני הייתי בטוח שעומד אצלך MB QUART...!

ראלימן

הקומפוננטים שלי הם של MB quart. יכול להיות שגם הם יעזבו אותי בקרוב, כי אני עובר לקומפוננטות של U-Dimension בהתקנה הבאה. אבל בינתיים אני עוד שומר אותם.

המגברים שלי הם לפי הפירוט.

אני גם שוקל להביא סאבים של Image Dynamics לארץ (כמו שלי) אבל אני לא בטוח שיהיו הרבה דורשים במחיר.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגברים נישמעים פצצות בתיאוריה

אבל צריך לראות אותם בעבודה

זה לא יכול להיות שתבקש מחירים כאלה על משומש

אני גם עובד עם ספק שמביא לארץ מוצרים שונים ואני קונה במחירים קצת יותר גבוהים מאלה חדש נש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקו, אפשר לשאול על איזה כבלים וקבלים אתה ממליץ? אני מתחיל להרכיב מערכת מאוד בקרוב (בשלבים, עקב בעיית ממון :p) ומתכנן שהכל יהיה ברמה גבוהה, אגב, ההד יוניט יהיה

Kenwood KDC-MPV7020

:)

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקו, אפשר לשאול על איזה כבלים וקבלים אתה ממליץ? אני מתחיל להרכיב מערכת מאוד בקרוב (בשלבים, עקב בעיית ממון :p) ומתכנן שהכל יהיה ברמה גבוהה, אגב, ההד יוניט יהיה

Kenwood KDC-MPV7020

פורום אופטופיק או מסרים אישיים.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגברים נישמעים פצצות בתיאוריה

אבל צריך לראות אותם בעבודה

זה לא יכול להיות שתבקש מחירים כאלה על משומש

אני גם עובד עם ספק שמביא לארץ מוצרים שונים ואני קונה במחירים קצת יותר גבוהים מאלה חדש נש

שיהיה בהצלחה, אני עוד לא ראיתי מישהו שהביא לארץ Orion במחיר סביר. אבל אם כן, ספר לי על זה.

לגבי המגברים עובדים - רוב הפורום פה שמע אותם ברכב שלי, אתה מוזמן לשאול לחוות דעת אוביקטיביות.

חוץ מזה , כנס לאתרי אודיו בחו"ל וקרא עליהם ביקורות.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Kenwood KDC-MPV7020

פורום אופטופיק או מסרים אישיים.

תודה.

למה אופטופיק או מסרים אישיים? אתה לא חושב שזה תורם לידע של כולם?

אני אישית אשמח לקרוא על כבלים וקבלים אז למה להוריד את זה מדפי הפורום? במיוחד כשזה פורום אודיו לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קצת מוזרה.....

האם למערכת שכוללת רק HU ורמקולים רגילים מספיקה ההכנה של החברה שמגיעה עם המכונית, או שגם למערכת פשוטה צריך לסלול חוטים חדשים?

ושאלה נוספת, אני מחפש המלצה לרמקולים לא רעים ולא יקרים מדי בגודל 4*6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...