Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב נאחס - אי אפשר להתפטר ממנו....

orankohn

פוסטים מומלצים

קצת שירשור פריקה וקצת שרשור התייעצות. יש לי רכב נאחסי  שלא יודע מה לעשות איתו. 

מדובר  ברכב עודף. יש לי כבר רכב חלופי עדיף מבחינתי.  הרכב אצלי כבר 7 שנים , מודל 2012. הרכב עוף קצת (או הרבה) מוזר....רכב ספק מיני ספק סופר מיני. מותג נדיר בארצינו  (במכוון איני מציין מותג ומודל למנוע הטייה של סטיגמה ודעות קדומות). 

הרכב עם גיר ידני ומנוע רגיל אטמוספרי . קניתי לפני 7 שנים עם 90,000 ק"מ ומאז נסעתי עוד 170,000 ק"מ, רובם בינעירוניים. כרגע הרכב עם 260,000 ק"מ עם מנוע וגיר מקוריים. הרכב גילה אמינות ממש גבוהה בלי כמעט תקלות והיה מאוד חסכוני באחזקה ובדלק (מחוץ לעיר 1:19.5). אכן , בגלל שריטה אישית לאורך השנים הקפדתי מאוד על אחזקה קפדנית הרבה מעבר להנחיות היצרן. הרכב נוסע בסדר גמור ואין לו בכלל תקלות. שקט וחלק , ללא נוריות, כל המערכות תקינות, לא צורך שמן ולא נוזל קירור.

שמתי את הרכב למכירה במספר ערוצים - יד 2, פייסבוק וכו' וביקשתי מתחת למחירון . (יצחק לוי 14,000) גם במחיר מתחת ל - 10 אין מתעניינים רציניים. 

בארבע החודשים האחרונים הייתי במילואים בצו 8 באזור עזה. נסעתי איתו המון , כמעט 8,000 ק"מ. אמרתי לעצמי - אם ישבוק - שיהיה. נזרוק אותו למען שירות המולדת. מה לעשות -  הרכב עבד מעולה , 0 תקלות....

אמרתי לעצמי , היות שיש ביטוח מקיף, אם יקלע לתאונה,אפילו קלה,  בטח יושבת ואקבל מחירון - עם המזל שלי - כלום. 

גם אם יגנב - אצא מורווח. כנראה הסיכוי שמישהו יגנוב אותו שואף לאפס....

בקיצור , תקוע איתו ולא יודע איך להיפטר ממנו....

זהו...פרקתי. 

אשמח לעיצות מעניינות מה לעשות. 

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, orankohn כתב:

שמתי את הרכב למכירה במספר ערוצים - יד 2, פייסבוק וכו' וביקשתי מתחת למחירון . (יצחק לוי 14,000) גם במחיר מתחת ל - 10 אין מתעניינים רציניים. 

בפורום פה ובקבוצות וואטסאפ/פייסבוק יעודיות למותגי ארץ המגף פרסמת?

עריכה אחרונה על ידי `Infinity

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בישראל, רכב פרטי עם מעל ל-200,000 ק"מ נחשב לרוב לפצצה מתקתקת ואם זה רכב לא מבוקש, אז בכלל. עכשיו אפשר להבין פה ושם כי בישראל רמת התחזוקה של רכבים בכלל וישנים בפרט היא לרוב מאוד מאוד נמוכה, זה רק אנחנו המשוגעים שמקפידים מאוד על התחזוקה ולכן גם נהנים מרכבים וותיקים במצב מעולה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, Sparrow420 כתב:

בכל הסיפור הזה לא הבנתי למה הוא נאחס ולמה אתה רוצה להפטר ממנו, נשמע שהוא נותן עבודה.

הוא כנראה שייך לקבוצת החיילים שמצאו 50 מלש”ח של חמאס, ודווחו על 5...

• מצחיק 2

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, orankohn כתב:

בקיצור , תקוע איתו ולא יודע איך להיפטר ממנו....

אני מוכן לעזור ליהודי ולקבל את הרכב😉

עכשיו רציני למה למכור אם הוא כזה סבבה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי שברולט אבאו כזאת.

מכרתי אותה עם 270,000 קילומטר וכוחה עדיין היה במותנה.

שמתי אותה על הלוח ב-8,000 שקל ואפס טלפונים.

הורדתי ל-5,000 שקל ומכרתי תוך יום.

רוצה למכור? תוריד מחיר ותעיף תוך יום.

עריכה אחרונה על ידי yuvalganim

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיראה, אני אגיד לך איך חושב בנאדם ניטרלי, שלא מכיר אותך ולא מכיר את הרכב שלך. אלא רק צופה ביד 2. 

מי שרוצה לקנות רכב ב-10 אלף, קרוב לודאי יוכל לגרד עוד פה ושם ולקנות גם רכב ב-15 אלף. והמציאות היא שאפשר לקנות רכב ידני קטן ב-3-4 שנים חדש מהרכב שלך, ולפעמים גם עם חצי מהקילומטראז. 

המחיר שלך פשוט לא אטקרטיבי מספיק. למזלך הוא כבר גם ככה נמוך וב-5 אלף, מאמין שכן תצליח למכור אותו. זה לא נעים, אבל זה לא נורא. בטח שעל ה-7 שנים שהוא אצלך. 

תחשוב שיש פה חבר פורום שקנה רכב בסביב ה-25 אלף, שלפני 9 שנים איזהשהו מסכן קנה אותו ב-190 אלף. זה באמת באסה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל עניין של מחיר

מכרתי קסארה 2003 עם 350K, תוך יום

מכרתי C4 מנוע 1.2 פיורטק מנוע שצורך שמן, תוך שבוע

מכרתי פולו קלאסיק 1.9 SDI עם 350K בימים ספורים

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, orankohn כתב:

לדעתי לא תוכל למכור את האוטו הזה על ידי פרסום ביד 2 וכו'. זה לא קסארה, לא  С4 ולא פולו קלאסיק שהם דברים מוכרים. 

99% מהקונים הפוטנציאליים לא יודעים בכלל שהמותג הזה קיים וגם אם שמעו על המותג, לא יודעים שיש למותג בארץ את הדגם המודובר. ולא יגיעו אליו בחיפוש. 

פרסם בין חברים, אולי יגיע מישהו שיבין שזה סה"כ מכונית נפוצה פשטה ובסיסית בעיצוב שונה ומעניין יותר, ואולי ירצה לקנות אותה ממך במחיר הוגן.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קונים לפי תקציב - הם מחפשים ביד2 בתחום התקציב שלהם, ואולי מוסיפים דרישה כמו "אוטומט". הם לא מחפשים דגם או אפילו יצרן.

איך אני יודע? מכרתי כריזמה 😄  (ואגב קיבלתי המון טלפונים שאף אחד מהם לא חיפש כריזמה, אני בטוח)  

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שמחפשים  לפי תקציב.

נגיד הגדרתי התקציב עד 10.000 ש"ח, עלו כל מיני מודעות, עובר על הרשימה.

כריזמה

לנטיס

אימפרזה

לנסר

דה סוטו דה לוקס

אלנטרה

פלואנס

סיוויק

פיז'ו 307

מה הסיכוי שאני מתקשר למודעה של דה סוטו? 😜

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...