Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה . שהפוגע מנסה פתאום להתנער . יש תמונות יש צילום של רישיונות וכו' . מה עושים?😒😒😒😒

שימו לב! השרשור הזה בן 190 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם ותודה מראש. בנאדם נכנס בי לפני שבועיים בצורה שברור שהוא האשם . ובזמן התאונה הוא היה בסדר הודה צילמתי את התאונה ואת התעודת ביטוח שלו ואת הרישיון רכב והרישיון שלו . אמר בהתחלה שמעדיף לא להפעיל את הביטוח שלו אז הלכתי כמו ילד טוב למוסך שלי הזמנתי הצעת מחיר והפוגע כמובן ברגע ששמע את ההצעה {לא גבוהה אגב} התחיל לתנער עכשיו תכל'ס הוא מכחיש את המיוחס לו . דיברתי עם הביטוח שלי {אין לי מקיף} והם אומרים שאני יכול לתקן עם צ'ק דחוי ל90 יום ואז אם הם יצליחו לתבוע אותו מוטב ואם לא אז ...... . עכשעו אני שואל אתכם חברי הפורום המשופשפים מה עליי לעשות .אני חושש לתת את הצ'ק שלי ובסוף החברת ביטוח שלו תשלח איזה עורך דין מוכשר שיפיל אותי🥵

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, האוטו שלנו גדול וירוק כתב:

דיברתי עם הביטוח שלי {אין לי מקיף} והם אומרים שאני יכול לתקן עם צ'ק דחוי ל90 יום ואז אם הם יצליחו לתבוע אותו מוטב ואם לא אז ......

אם אין לך ביטוח מקיף, למה שהביטוח שלך יטרח לתבוע אותו?

בכל אופן, דבר ראשון נסה לחפש ראיות לפני שהם יעלמו, מצלמות אבטחה/דרך, אם זה היה בקרבת הבית תשלח בקבוצות של השכנים וכיו"ב, אם יש עדים שבמקרה ראו אותך.

דבר איתו טלפונית, ותנסה להוציא ממנו בחכמה שביבי הודאות.

ובלי קשר, יש לך אפשרות גם להוציא דו"ח גלובלי, ואז הסיכון שלך קטן בצורה משמעותית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הצד השני לא משתף פעולה , פשוט או מהיר זה לא יהיה. 

במקרה כזה הדרך שלך כנראה עוברת בבית משפט לתביעות קטנות. 

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, mosheisrael כתב:

בכל אופן, דבר ראשון נסה לחפש ראיות לפני שהם יעלמו, מצלמות אבטחה/דרך, אם זה היה בקרבת הבית תשלח בקבוצות של השכנים וכיו"ב, אם יש עדים שבמקרה ראו אותך.

יש לי עדים שהיו איתי ברכב { בני משפחה,זה תקף?} . זה היה בכביש ראשי רחוק מהבית שלי . בלי מקיף הם לא עושים את זה? זה חלק מהשירות לא? שהם עומדים מול הביטוח שלו לא? . והכי מסקרן אותי מה זה דו"ח גלובלי ? תודה רבה !

לפני 14 דקות, YaronNahum כתב:

אם הצד השני לא משתף פעולה , פשוט או מהיר זה לא יהיה. 

במקרה כזה הדרך שלך כנראה עוברת בבית משפט לתביעות קטנות. 

מה הפרוצדורה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, mosheisrael כתב:

גם בלי ביטוח מקיף, יש לכל אחד בפוליסה כיסוי לעו"ד עד ל30 אלף ש"ח בערך,

אם יש לך סוכן דבר איתו הוא יעזור לך,

אם לא לאט לאט אבל תביעה לבית משפט זה יכול לקחת הרבה זמן, אבל זה החיים,

נבלות יש בשוק, והאופציה היחידה זה להביא אותם לבית משפט,

אף חברת ביטוח לא תשלם לך אם הפוגע לא יודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, האוטו שלנו גדול וירוק כתב:

היי לכולם ותודה מראש. בנאדם נכנס בי לפני שבועיים בצורה שברור שהוא האשם . ובזמן התאונה הוא היה בסדר הודה צילמתי את התאונה ואת התעודת ביטוח שלו ואת הרישיון רכב והרישיון שלו . אמר בהתחלה שמעדיף לא להפעיל את הביטוח שלו אז הלכתי כמו ילד טוב למוסך שלי הזמנתי הצעת מחיר והפוגע כמובן ברגע ששמע את ההצעה {לא גבוהה אגב} התחיל לתנער עכשיו תכל'ס הוא מכחיש את המיוחס לו . דיברתי עם הביטוח שלי {אין לי מקיף} והם אומרים שאני יכול לתקן עם צ'ק דחוי ל90 יום ואז אם הם יצליחו לתבוע אותו מוטב ואם לא אז ...... . עכשעו אני שואל אתכם חברי הפורום המשופשפים מה עליי לעשות .אני חושש לתת את הצ'ק שלי ובסוף החברת ביטוח שלו תשלח איזה עורך דין מוכשר שיפיל אותי🥵

לגבי צ'ק דחוי, קח בחשבון דבר אחד חשוב:

אתה לוקח מראש בחשבון שהצ'ק ירד מהחשבון ושיהיה לו כיסוי, באמצעים שלך ללא תלות בביטוח או בנהג הפוגע.

שלא יהיה מצב שהעניינים חלילה יתמשכו (מקוה שלא יקרה) ואתה תצטרך להתחנן לבנק או להגיע למצב של החזרת צ'ק.

• רעיון טוב! 1

יונדאי i-20 ,  שמח שלא הקשבתי לשונאי הגיר הרובוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולהבא, מיד אחרי תאונה להפעיל את הטלפון ע מצב וידאו, שיקליט את התגובה הראשונה של המעורבים, לצלם את מיקום הרכבים לפני שהוזזו, לתעד את הפגיעות, ולנסות לגרום להם להודות לפחות בעובדות, גם אם הם לא מודים באשמה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן...... חוכמת הבדיעבד ברור שלהבא זה מה שאעשה השאלה איך אני יכול לפחות למרר לו את החיים או איך לאיים עליו לגרום לו לפחות להפעיל את הביטוח .... מה ביקשתי... אגב היה לו משאית אם זה משנה ... קיצר השאלה מה אני עושה במצב הנתון . 

לפני 21 שעות, om2 כתב:

היה לאחותי מצב דומה 

סוכן הביטוח שלה טיפל בהכל.

פנה לסוכן הביטוח שלך ודרוש ממנו לקחת אחריות ולפעול.

אין לי סוכן אני מבוטח כמו אדם "פשוט" ב AIG לא דרך סוכן

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, האוטו שלנו גדול וירוק כתב:

למרר לו את החיים או איך לאיים עליו לגרום לו לפחות להפעיל את הביטוח

מענין האיום תרד, זה יכול לחזור כמו בומרנג.

אתה גם לא יכול לגרום לו להפעיל ביטוח, זו החלטה של כל אדם לפי רצונו.

כמו שנאמר, אתה יכול לפעול בצינורות המקובלים, ולתבוע.

יש לך עדים, העובדה שהם בני משפחה אולי תוריד מאמינותם, אבל זה לא אומר שלא תלקח בחשבון.

אתה גם יכול לנסות לגרום לו להודות לפחות בעובדות, גם אם לא באשמה. לפעמים זה מספיק, אם למשל הוא יודה שהוא הגיע מרחוב x שבו יש תמרור עצור, כבר עשית 90% מהעבודה. צריך שיהיה לזה תיעוד, בהודעות טקסט או הקלטה של שיחת טלפון...

לפני 8 שעות, האוטו שלנו גדול וירוק כתב:

חוכמת הבדיעבד

זה לא נכתב כדי לבקר או לגרום להרגיש רע, אלא כדי לעזור לאחרים בעתיד. עובדה שלא כולם חושבים על כך ברגע האמת.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, Be roo כתב:

מענין האיום תרד, זה יכול לחזור כמו בומרנג.

אתה גם לא יכול לגרום לו להפעיל ביטוח, זו החלטה של כל אדם לפי רצונו.

כמו שנאמר, אתה יכול לפעול בצינורות המקובלים, ולתבוע.

יש לך עדים, העובדה שהם בני משפחה אולי תוריד מאמינותם, אבל זה לא אומר שלא תלקח בחשבון.

אתה גם יכול לנסות לגרום לו להודות לפחות בעובדות, גם אם לא באשמה. לפעמים זה מספיק, אם למשל הוא יודה שהוא הגיע מרחוב x שבו יש תמרור עצור, כבר עשית 90% מהעבודה. צריך שיהיה לזה תיעוד, בהודעות טקסט או הקלטה של שיחת טלפון...

זה לא נכתב כדי לבקר או לגרום להרגיש רע, אלא כדי לעזור לאחרים בעתיד. עובדה שלא כולם חושבים על כך ברגע האמת.

אתה צודק . כמו שאומרים אין חכם כבעל הניסיון .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
בתאריך 5.9.2023 בשעה 13:55, האוטו שלנו גדול וירוק כתב:

אין לי סוכן אני מבוטח כמו אדם "פשוט" ב AIG לא דרך סוכן

רק הערה נקודתית קטנה: אם במילים "אדם פשוט" התכוונת למחיר זול, שים לב שזה לא תמיד נכון.

לא תמיד המחיר הזול ביותר הוא בחברה ישירה, רק בחלק מהמקרים.

אני למשל בביטוח לשנה שמתחילה עוד כמה ימים קיבלתי בחברת הפניקס דרך סוכן ביטוח הצעה נמוכה יותר ב 400-500 שקל בערך מההצעה של ביטוח ישיר/ביטוח 9000000 (זו אותה חברה כידוע) ומההצעה הכמעט זהה של AIG. את ליברה אני לא מזכיר כי הם לא רלבנטיים, הם לא מוכנים לבטח אנשים ב-3 שנים הראשונות שיש להם רכב ("עבר ביטוחי").

יונדאי i-20 ,  שמח שלא הקשבתי לשונאי הגיר הרובוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 190 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...