Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש לי שני טויוטה פריוס ואני מתלבט בין שניהם.

יוסי השובב
שימו לב! השרשור הזה בן 339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים, תודה על ההקשבה.....

אני מחפש לקנות טויוטה פריוס, ויש לי שני רכבים שמצאתי.

הראשון 2009, סוללה היברידית מחודשת (לא חדשה), 190000 ק"מ, טסט לשנה, ב25000 ש"ח

השני 2008, סוללה היברידית חדשה (לפני ארבעה חודשים), 275000 ק"מ, טסט לעוד שלושה חודשים. 22500 ש"ח. ויש לו בעיה שהוא אוכל שמן, והוא טוען שהוא בדק את זה אצל כמה מוסכים וכולם אמור שאין בעיה במנוע אלא זה משהו קיים ומצוי ברכב הזה, וכל ארבעה חודשים צריך להוסיף ליטר שמן.

מישהו יכול להחכים אותי עוד קצת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי קונה רכב שלא צורך שמן, נסע 85 אלף קילומטרים פחות ויותר חדש.

• רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קבלות לבעל הרכב עם הסוללה החדשה  ? 

ומה לגבי מנוע שאוכל שמן ?

בטריה מחודשת במידה והתיקון בוצע על ידי בעל מקצוע מכוסה באחריות של מבצע העבודה וגם אמורה להיות תקינה למחזור חיים נוסף.

בדוק את הקבלות וצור קשר עם מבצע התיקון כדי להבין מה בוצע ומה מכסה האחריות.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב 2009 או שהוא לא סיפר לך שהוא אוכל שמן,

או שמחר הוא יתחיל לאכול שמן,

אבל רכב שאוכל שמן זה לא תקין, השמן לא מתנדף, הוא יושב באיזה מקום,

ואל תתפלאו אם מחר זה יגרום לצרות,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה הפריוס של 2009 הוא הדור הראשון שהגיע לארץ (לא הצורה החדשה) הייתי לוקח עם הבטרייה החדשה (מוודא שהיא נקנתה בטויטה עם קבלות,הרבה משקרים בנושא).

בטריה משופצת לא מחזיקה הרבה זמן ולא נותנת תמורה כמו בטריה חדשה .ולגבי השמן אל חשש .כל הפריוסים מהתקופה ההיא  שותות שמן יפה יפה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב 2008 לא הכי מריח לי, הבן אדם שילם והרבה בשביל להחליף סוללה (לא הסתפק בשיפוץ) ומיד לאחר ההחלפה הוא רץ למכור לפני שמגיע הטסט. 

או שיש לו אליבי טוב למכירה, או שהוא הבין שזה נבלה והא אץ להתפטר ממנו. 

ואל תשכח שזה מנוע שעשה כמעט 300,000 ק"מ. אפי' שזה טויוטה, זה עדיין המון! 

האוונסיס שלי, מודל 2009 לא נצרכה מעולם לתוספת שמן בין הטיפולים. 

תברר אצל בעל ה2009 איך עבר הטסט, והאם נכשל על משהו (תוודא שלא העביר אצל חאפר, עלול להדליק נורות אדומות), אחרי הכל רכב שקיבל עכשיו חותמת על כשירות, נשמע לי בטוח יותר מרכב שכבר יש לו את הצרות שלו, ולך תדע מה יתגלה לך בטסט הקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...