Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עובש בקירות ותקרת הבית

Mr.Hybrid
שימו לב! השרשור הזה בן 818 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה יכול להיות כמו פה שנעשתה הארכה לא טובה של הניקוז

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
  • מעניין 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 20 שעות, m3x7r3m3 כתב:

אגב מבחינת הסרת עובש, החומר מספר אחת הוא זה (וניסיתי את כולם)

אמת,

אני משתמש במוצר הזה.

לפני 1 דקה, DareDevil כתב:

זה יכול להיות כמו פה שנעשתה הארכה לא טובה של הניקוז

הבחור הזה לא שמע על כפפות?

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Mr.Hybrid כתב:

הבחור הזה לא שמע על כפפות?

רוב השרברבים שראיתי ביוטיוב, לא משתמשים בכפפות 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 9 דקות, sperial כתב:

לצערי יש לי ניסיון רב עם כגון זה, חלק מהסיפורים סופרו כאן יותר מפעם. לא צריך יותר מרובה סדוקה  במקלחת כדי לקבל לחות בקיר סמוך או בקומה מתחת.

בקיר אולי כן אבל ברצפה צריכה להיות שכבת איטום רצינית מתחת לחול שעליו יושב הריצוף. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, SlowRide כתב:

שכבת איטום רצינית

ממה שאני יודע איטום עושים בחדר אמבטיה, לא ראיתי שבחדרי שינה או סלון ומטבח דורשים איטום. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, SlowRide כתב:

בקיר אולי כן אבל ברצפה צריכה להיות שכבת איטום רצינית מתחת לחול שעליו יושב הריצוף. 

בסופו של דבר תמיד יש נקודת פריצה באיטום - זה יכול להיות גם 5 מ' ממקור הדליפה. לי היתה בתקרה רטיבות שמקורה 2 קומות מעלי, ודליפה דרך קופסת חשמל כמה מטרים מטוחן האשפה של השכן שסתם אותו עם שקיות ניילון שניסה לטחון.

וכמובן שיש גם צנרת אנכית שעוברת דרך שכבת האיטום.

ולפעמים הצנרת עוברת במקומות לגמרי לא צפויים, שבלי תכנית האנסטלציה של הבניין תתקשה מאוד לאתר.

זו בדיוק מומליותו של המאתר

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 11 דקות, DareDevil כתב:

ממה שאני יודע איטום עושים בחדר אמבטיה, לא ראיתי שבחדרי שינה או סלון ומטבח דורשים איטום. 

הכוונה בחדרים רטובים כמובן.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמלק:

בשביל לא להתברבר עם זה יותר מידי (בכל זאת, יחידת דיור שאתה מתכנן להישאר בה עוד שנה בערך) אז בשלב ראשון תקנה "בונדרול סופר" וגם "אקרינול" - ותתחיל ליישם. שלב ראשון אתה מיישם את הבונדרול ולאחר מכן את האקרינול (לדלל היטב, יש לו כיסוי מצויין והוא מעט סמיך שהוא חדש. ממליץ על 15% בתור התחלה).

אם אתה רואה שזה חוזר על עצמו, תערב את בעל הבית. תגיד לו שכבר ניסית את הברירת מחדל (בונדרול ואקרינול) והבעיה כנראה לא מתוך הבית אלא מחוצה לו.

איציק

• אהבתי 2

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדיוק אוכל חרא מזה גם. אני מתגורר בבית פרטי , צמוד לשדה פתוח כאשר טופוגרפית אנחנו נמוכים יותר מכל השדות מסביב מה שיוצר לחות מטורפת. ניסיתי להשתמש בחברה בשם קץ לעובד שמנקים וצובעים עם צבע מיוחד - עזר לשנתיים. חזר. כעת הבנתי שאין ברירה והיות ונשמע אנו סובלים ממש כל הקירות של הצד שפונה לשדות, מלאי עובש. הזמנתי חברה שמתמחה בטיפול בבעיות מים עלות בדיקה לפני מעמ 1600₪. קיבלתי דוח מפורט בן 10 עמודים שבמילה אחת הבעיה היא איטום שלא מותאם לתנאים. אני הולך להוציא לא מעט כסף לפתור את הבעיה, שאת האיטום יש לחדש כל כ-6-7 שנים. אבל צביעה ניקיון וכו זה פלסטר כפי שנאמר. חייב לטפל בבעיה. הבעיה איטום וקבלן שצריך לשלול לו את  הרישיון. 

שאני מדבר על איטום זה צד שלם של וילה, ולהוציא את כל החלונות ולעשות איטום שם גם כן. סיפור מההפטרה. 

אצלנו בחורף החלונות ספוגים מים. אציין שכשאתה יוצא לרחוב הרצפה לעתים רטובה כאילו ירד גשם למרות שלא ירד, רק מהלחות. 

• מבאס 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Smiro זה הדוגמא לזה שאחרי שתסיים את האיטום - לשקול להתקין Dehumidifier בבית בשוטף... (אין טעם כל עוד האיטום לא טוב)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Smiro כתב:

אני הולך להוציא לא מעט כסף לפתור את הבעיה, שאת האיטום יש לחדש כל כ-6-7 שנים. אבל צביעה ניקיון וכו זה פלסטר כפי שנאמר. חייב לטפל בבעיה. הבעיה איטום וקבלן שצריך לשלול לו את  הרישיון. 

איטום זו מילה מאוד רחבה במונחים של בניה.

אתה מדבר על איטום ברמה הטרמית ?או ברמת חדירת המים ? 
נסה לפרט בשביל שהקוראים יבינו על מה אתה מדבר.

לכאורה, הרבצה צמנטית (שנותנת לך את האיטום למים בחלק החיצוני) עם טיח טרמי אמורים לפתור לך את הבעיה, אלא אם אתה חושב שחלק מהבעיה נעוץ בקיר עצמו שסופח קור מהאדמה, ואז גם ציפוי המעטפת של המבנה, מחלקו הפנימי, בצמר סלעים וגבס, יפתור לך את הבעיות (או, במקרים מסויימים, קיר כפול).

ממה שאני יודע, אחת הטעויות הנפוצות בבניה רוויה מודרנית היא בניה של אלומיניום כחתיכה אחת, שלמעשה הופך להיות "גשר קור", ובחורף כל הזמן מטפטפים ממנו מים (התעבות של לחות שיש בבית על גבי האלומיניום הקר, יוצרים את הטיפות).

איציק

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שהבנתי ונאמר, הקיר סופח לחות שיוצרת התעבות. אני לא מבין גדול וגם לא קטן בכל זה כך שמבחינתי ההבנה המצומצמת שלי אומרת שהקיר לא אטום מספיק טוב כדי למנוע מהלחות להיספח. במקרה שלי ספציפית לא מדובר בבנייה רווייה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...