Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כלמוביל טרייד אין - אי החזרת מקדמה - חוויה אישית שלילית. עדכון - התקבל זיכוי

IsraelR
שימו לב! השרשור הזה בן 888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 58 דקות, Nakamichi כתב:

הרכבים עדיין למכירה באתר שלהם?

לא! פראיירים לא מתים הם רק מתחלפים

90% לא מבינים כלום, מוכרים להם רכב עם אולם המתנה נחמד, מוכרים על עניבה, תנאי תשלום נוחים אז מסתבר שיש כאלה שלא אכפת להם לשלם יותר.

לזכותם יאמר שהרכבים (לפחות אלו שאני ראיתי) היות אטרקטיבים ואם הם באמת היו נקיים כפי שטענו אז הם לא מחזיקים שם זבל.
מי שלא רוצה להתאמץ, או לא מבין ולא רוצה ליפול, אז זה בהחלט מקום ראוי.

עריכה אחרונה על ידי סולל הדרך
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם טרם קיבלת חזרה את הכסף, דרוש מהם פיצוי (בדמות ריבית פיגורים או הטבה שוות ערך) ותסרב לקבל את הכסף ללא הפיצוי. הייתי תובע אותם בתביעות קטנות, בשביל הספורט.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, MiniMiz3r כתב:

......... הייתי תובע אותם בתביעות קטנות, בשביל הספורט.

אני בספק ששופט יעריך את זה. גם אם החזר הכסף מתעכב זה לא באמת סיבה לתבוע ולבקש פיצויים, למיטב ידיעתי. בטח לא בסכום כזה שהריבית וההצמדה שוליים למדי.

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, student כתב:

אני בספק ששופט יעריך את זה.

אני בספק ששופט יעריך את ההתנהגות של כלמוביל. הם למעשה לקחו ממנו הלוואה ללא ריבית בלי הסכמתו.

גובה האגרה בתביעות קטנות בסכום הזה הוא 50 ש"ח, זה הכל.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, סולל הדרך כתב:

מחמיא לי שאתה חושב שיש לי פרצוף של מרצדס, אך לצערי לא!
סה"כ חיפשתי מיצובישי של מעמד הפועלים... בחייאת 10% מעל מחירון על מיצובישי?

אתה צודק

מיצובישי לא הייתי משלם מעל. אם מדובר ברכב ממש שמור  שקשה למצוא אולי מחירון.

אני מחזיק סקודה  שנמכרת מעל המחירון בגירסא הספציפית

כל הסיפור הזה נשמע מוזר

כשאני הלכתי לסגור על הרכב הודיעו לי שיקח כמה חודשים עד שיגיע ואני יכול לשלם 5000 שח כדי לשריין צבע וריפוד ואם מבטל הכסף יחזור

אין לי ספק שהכסף היה חוזר

אין לחברה אינטרס לעשות בעיות עם דברים כאלה, כל לקוח יודע שהוא הולך לבית משפט ומנצח מראש

לפני 39 דקות, סולל הדרך כתב:

90% לא מבינים כלום, מוכרים להם רכב עם אולם המתנה נחמד, מוכרים על עניבה, תנאי תשלום נוחים אז מסתבר שיש כאלה שלא אכפת להם לשלם יותר.

לזכותם יאמר שהרכבים (לפחות אלו שאני ראיתי) היות אטרקטיבים ואם הם באמת היו נקיים כפי שטענו אז הם לא מחזיקים שם זבל.

עדיף לשלם קצת יותר ולא לקנות רכב יד 4 עם 170,000

או ממוכר שאתה לא סומך עליו וכו'

חלק מהרכבים הגדולים שלי קניתי מטריידים של סוכנויות (דוקאטו מאסטר וכו')

שילמתי כנראה 10-20 אלף יותר ממה שיכלתי לשלם במגרש שה' יודע מה מוכר לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי 

לא מצאתי איזה נבלה שחוטה אלא רכב יפה עם ק"מ נמוך במיוחד, יד ראשונה מוכר נחמד ואמין ב 10 אחוז פחות מטריד מוביל.

הפרמיה היתה שצריך לבזבז זמן ולהיפגש עם נוכלים עד שמוצאים אחת.

כל אחד בוחר איך להתנהל עם כספו.

ככלל אני משתדל להימנע מסוכנות רכב ועד עכשיו מעולם לא רכשתי מסוכן.

המצב עכשיו קצת שונה כי קיים מחסור יחסי ברכבים והייתי צריך רכב בדחיפות. אז נתתי להם צאנס.

הם נכשלו רק במחיר.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, סולל הדרך כתב:

כמו שכתבתי 

לא מצאתי איזה נבלה שחוטה אלא רכב יפה עם ק"מ נמוך במיוחד, יד ראשונה מוכר נחמד ואמין ב 10 אחוז פחות מטריד מוביל.

הפרמיה היתה שצריך לבזבז זמן ולהיפגש עם נוכלים עד שמוצאים אחת.

כל אחד בוחר איך להתנהל עם כספו.

ככלל אני משתדל להימנע מסוכנות רכב ועד עכשיו מעולם לא רכשתי מסוכן.

המצב עכשיו קצת שונה כי קיים מחסור יחסי ברכבים והייתי צריך רכב בדחיפות. אז נתתי להם צאנס.

הם נכשלו רק במחיר.

לא יודע,

אני קניתי רכבי עבודה גדולים, קשה למצוא כאלה במצב טוב ולא עם 250,000 קמ

בכל מקרה

כשרואים רכב פרטי במצב טוב מדי מיד פרטית אז תמיד יש חשד

אולי שווה לקנות בסוכנות בשביל שיהיה אבא ואמא 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, MiniMiz3r כתב:

אם טרם קיבלת חזרה את הכסף, דרוש מהם פיצוי (בדמות ריבית פיגורים או הטבה שוות ערך) ותסרב לקבל את הכסף ללא הפיצוי. הייתי תובע אותם בתביעות קטנות, בשביל הספורט.

בוא נצא מנקודת הנחה שה 1000 שקל יחזור בעוד ככה וככה ימים. 

נניח פיגור של חודשיים, מתוכם שבועיים חגים. 

יבוא שופט, יגיד לחברה 'נו, נו, נו, פצו את ישראלr, גם בריבית על האיחור', לפי ריבית של 3.0% שנתי. 

זה 0.25% לחודש, או 0.5% לחודשיים איחור. 

זה 5 שקלים שלמים. 

מכאן אתה יכול לשחק עם המספרים כמה שאתה רוצה, אבל הנקודה היא שהשופט לא מנותק מהריבית במשק, ובסכום המדובר, והעיכוב המדובר, זה אפילו לא פחית זירו בקיוסק הקרוב לביתך. 

בגלל זה להמליץ למישהו לתבוע בבית משפט, או לסרב לקבל את ה-  1000 שח, זו לא עצה טובה. 

קבל את הכסף ונתק מגע. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 4

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחזירו את הכסף ללא ספק, אני רק לא מבין למה אתה לא הולך פיזית למקום וממשיך להתנהל בטלפון ובמיילים. הרבה פעמים פגישה פנים מול פנים פותרת את כל הבעיה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי לפגוע,

הבחור מתנהל איתם כבר חודש במקום לפתוח תביעה קטנה

מה אתם מתפלאים שהוא לא נסע לשם ודפק על השולחן

אני קצת לא מבין את זה במצב שברור שהוא לוקח את התיק

אבל כל אחד וההתנהלות שלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו  בחודש האחרון חגים משמע כמעט חצי חודש מלא היה ימי עסקים (תורידו שישי -שבת-חג) ונשארנו עם 14 ימי עבודה נטו.

אני מעריך שעוד גג שבועיים המקדמה תוחזר ועדיין החוויה הלא נעימה נשארה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, discoTD5 כתב:

מכאן אתה יכול לשחק עם המספרים כמה שאתה רוצה, אבל הנקודה היא שהשופט לא מנותק מהריבית במשק, ובסכום המדובר, והעיכוב המדובר, זה אפילו לא פחית זירו בקיוסק הקרוב לביתך. 

בגלל זה להמליץ למישהו לתבוע בבית משפט, או לסרב לקבל את ה-  1000 שח, זו לא עצה טובה. 

א) הריבית הרלוונטית היא ריבית פיגורים של החשכ"ל, שגובהה הוא 11.5%. זה עדיין יוצא כמעט כלום בחישוב חודשי, משהו כמו שתי פחיות קולה.

ב) זה בכלל לא משנה מה גובה הריבית, שיהיה אפס עגול, מדובר בשיטת מצליח. ככל שהם מחזיקים את הכסף אצלם יותר זמן, כך הם מרוויחים יותר. זה לא ייתכן שלקוח ביקש מהם להחזיר את המקדמה באמצע אוגוסט ואנחנו בתחילת אוקטובר והכסף עוד לא חזר. הרי לגבות את הכסף מהר הם יודעים, נכון? זה מטורף בעיניי שאנשים מוכנים להבליג על זה שחברה מסחרית פשוט משתינה עליהם בקשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.9.2021 בשעה 21:05, סולל הדרך כתב:

אני קניתי לא אחד אלא שני רכבים סחירים ומבוקשים, יש ראשונה, נקיים כמו טוסיק של תינוק עם ק"מ נמוך במחיר מחירון מינוס כמה שקלים
לא כולם חמדנים
אגב, הסיכוי למציאה גובר בפרפריה שם השוק הרבה פחות לוהט אבל זה דורש נסיעות ולא מתאים לכל אחד.

קניתי רכב טוב יותר ממה שהוצע לי בטרייד מוביל ב 15% פחות ממה שהם ביקשו...

לפני 21 שעות, סולל הדרך כתב:

מחמיא לי שאתה חושב שיש לי פרצוף של מרצדס, אך לצערי לא!
סה"כ חיפשתי מיצובישי של מעמד הפועלים... בחייאת 10% מעל מחירון על מיצובישי?

לפני 20 שעות, סולל הדרך כתב:

תשמע ידידי, אני מעוניין לחלוק על הדברים שלך.

אז כמה דברים:

1. מדובר בכלמוביל טרייד. לא טריידמוביל. 

2. איזה כיף לך שמצאת רכב טוב יותר בפחות. רק ש...כמו שאתה כתבת. צריך לעבוד בנושא. לא לכל אחד זה מתאים. אני ממש לא חושב שמי ששילם את המחיר ההוא הוא פראייר. עובדה שהמקומות האלה עובדים הרבה וחזק. אז חשוב אולי שתבין שלאנשים יש מערכת שיקולים קצת שונה משלך.

יכול לבוא אחד אחר ולהגיד בכלל - מי שקונה מיצובישי הוא פראייר. קניתי פיגו עם נתונים מדהימים שנתון חדש יותר בחצי מחיר.

אז ההחלטה מי פראייר או מי עשה עסקה טובה יותר היא לא תמיד אבסוטלוטית.

לא קניתי לא מטריידמוביל ולא מכלמוביל טרייד.

אבל יצא לי לקנות מפרטי וגם ממגרשים כאלה.

ואני ממש לא חושב שזה מקומות רק ל"פראיירים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות סופר - הכוונה היא לכלמוביל  (סניף פ"ת ליתר דיוק)

לא סתם זכיתי בתואר של סופר האפונים של הפורום...

אכן, כל אחד מנהל את השיקולים שלו לפי ראות עיניו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...