Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כלמוביל טרייד אין - אי החזרת מקדמה - חוויה אישית שלילית. עדכון - התקבל זיכוי

IsraelR
שימו לב! השרשור הזה בן 887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ככל הנראה חגי תישרי.

בעבר קנינו מכלמוביל טרייד סניף פתח תקווה, שני כלי רכב במשפחה. הכל היה חיובי, היחס, גילוי נאות על מצב הרכבים, בדיקה במכון שבחרנו עם נהג מלווה שהושאר בחוץ 😉 מיד כשהגענואר התהליך. וכל שר

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לגבי המחיר - היום כל השוק עלה מעלה ובלתי אפשרי למצוא רכב סחיר במצב טוב ונתונים טובים במחירון משוקלל אפילו.

מה שהיה שמור ללנדקרוזר וגימיני הפך נחלת הכלל.

עריכה אחרונה על ידי Nakamichi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו משהו שחוזר על עצמו כל הזמן וזה שרות במדינה שלנו 

אנשים לא יודעים כיצד לתת שרות וזה המרכיב הכי חשוב ביחסים שלך עם לקוח .

ובאמת לא מבין את העיניין הזה לשלם כסף ולשמור רכב , אנשים יקרים תפסיקו לשלם לפני שראיתם את הרכב במגרשים וגם כשקונים רכב חדש .

צריכים להבין שפה רודפים אחרי הלקוח ולא תופסים אותו מהביצים, סליחה על הביטוי .

בכל פעם שקניתי רכב לא שילמתי שקל לפני , הוא רוצה למכור שיחכה לי ורק מתי שאחליט לקנות אני ישלם וגם אז ייתן לי את ההנחה שהבטיח מבלי להיות חזיר כמובן .

מקווה שפותח השרשור יקבל את כספו כי זה באמת מעצבן לחכות להחזר שנלקח תוך שנייה וחוזר אחרי חודש .

• אהבתי 1

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@lishaina

היום שוק הרכב לוהט בצורה מוגזמת. רכב כמו שלך, טוסון 2016, אם מגיע ללוחות ימכר מהר מאוד.

המטרה של המקדמה היא בעיקרה להבטיח לרוכש את הרכב ולהוריד אותו מההיצע.

אם תבחר שלא לשלם על "שינוע" אפשרי שתגיע לסניף שבו נמצא הרכב ותתבשר שמישהו כבר שריין אותו ולא רלוונטי יותר.

במצב כזה, בשוק של היום, אם מדובר במציאה או רכב סחיר במיוחד, יש איזשהו הגיון בתשלום מקדמה.

בשוק רגיל כמו שנה-תיים אחורה, אכן לא היה טעם. זה כבר לא המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Nakamichi כתב:

לגבי המחיר - היום כל השוק עלה מעלה ובלתי אפשרי למצוא רכב סחיר במצב טוב ונתונים טובים במחירון משוקלל אפילו.

מה שהיה שמור ללנדקרוזר וגימיני הפך נחלת הכלל.

אני קניתי לא אחד אלא שני רכבים סחירים ומבוקשים, יש ראשונה, נקיים כמו טוסיק של תינוק עם ק"מ נמוך במחיר מחירון מינוס כמה שקלים
לא כולם חמדנים
אגב, הסיכוי למציאה גובר בפרפריה שם השוק הרבה פחות לוהט אבל זה דורש נסיעות ולא מתאים לכל אחד.

קניתי רכב טוב יותר ממה שהוצע לי בטרייד מוביל ב 15% פחות ממה שהם ביקשו...

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מהמקרים שאי אפשר לסמוך על שירות החברה, מה שצריך היה לעשות זה לשמור את הטלפון האישי של הנציג ופשוט לשבת לו על הוריד בשיחות והודעות עד שזה לא יחזור אליך.

רק לא הבנתי, נתת לו את המקדמה במזומן? אני בכל המגרשים שקניתי (ואני חולה על מגרשים) נתתי צ'ק. מקסימום אתה עושה ביטול צ'ק ב50 ש"ח דרך הבנק. זה אומנם לא חוקי אבל הם גם ככה לא אמורים להפקיד אותו ולהחזיר לך הרי. אז נשאר אצלהם רק נייר חסר ערך.

• רעיון טוב! 1

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, מקווה שהכל יסתדר בשלום ובמהרה והכסף יוחזר.

כמו שנאמר פה. לא משלמים מקדמה על רכב שאתה לא מעוניין בו בוודאות.

כשאני חיפשתי רכב לפני שנה נתקלתי בטריק הזה בכמעט כל סוכנות. לכל אחד מהם הודעתי בטלפון שאני מגיע לכל מקום בארץ אם צריך כדי לראות את הרכב, מי שלא מעוניין למסור לי פרטים על מקום המצאו של הרכב, אנחנו בזאת מסיימים את השיחה ובזה נגמר הסיפור.

מתוך הנחה שאני נייד ועבור רכב טוב מוכן לסוע, אני לא רואה סיבה לתת כסף כדי לשנע רכב בין סניפים.

אגב מילה טובה על קרסו טרייד אין באשדוד, היחידים שנתתי להם מקדמה כלשהיא בעולם הרכב המשומש אי פעם, וזאת לאחר שראיתי את הרכב והיה לשביעות רצוני. אחרי יומיים (שבהם אני מארגן את הכסף לרכישה כבר אחרי בדיקה והכל) האישה הטילה וטו והמקדמה הוחזרה לי בלי שום בעיות

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.9.2021 בשעה 14:50, zaf כתב:

ככל הנראה חגי תישרי

בחגי תשרי מקבלים תשלום?

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי כל התשלומים שהיו אמורים להתקבל החודש נדחו למחזור תשלום הבא. למעט המשכורת 🙂 תשלומי  לקוחות גדולים לא.😔

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי את התגובות אבל אני לא מבין אותך

הבטיחו לך את ה 1000 בחזרה?

זה מגובה בהקלטה \ וואטסאפ?

שלח מכתב מסודר לסוכנות שנתת לה את המקדמה עם  עם התראה לפני פתיחת ת"ק

במידה ומנפנפים אותה תתבע ותקבל את כל הכסף. מה הבעיה?

לבזבז חודש וחצי בלרדוף אחרי סוכנות רכב בשביל 1000 שח זה טירוף.

מילא אם היה מדובר בבנאדם שמחליף טלפונים וכו'.

פאקינג כלמוביל. שלח מכתב, לא יעזור תתבע אותם.

חייב לציין שאני קניתי שם רכב חדש לאחרונה והשירות והחוויה מצוינים

אפילו הציעו לי לקבל רכב זהה לרכב שהזמנתי להנות ממנו סופש ו"להרגיש את הרכב" עד ששלי יגיע (ינואר-פברואר 2022)

בתאריך 27.9.2021 בשעה 23:06, SuperBamba כתב:

קודם כל, מקווה שהכל יסתדר בשלום ובמהרה והכסף יוחזר.

כמו שנאמר פה. לא משלמים מקדמה על רכב שאתה לא מעוניין בו בוודאות.

כשאני חיפשתי רכב לפני שנה נתקלתי בטריק הזה בכמעט כל סוכנות. לכל אחד מהם הודעתי בטלפון שאני מגיע לכל מקום בארץ אם צריך כדי לראות את הרכב, מי שלא מעוניין למסור לי פרטים על מקום המצאו של הרכב, אנחנו בזאת מסיימים את השיחה ובזה נגמר הסיפור.

מתוך הנחה שאני נייד ועבור רכב טוב מוכן לסוע, אני לא רואה סיבה לתת כסף כדי לשנע רכב בין סניפים.

לא מסכים איתך...

אם אני גר בת"א והרכב נמצא בחיפה לא נוח לי לנסוע לחיפה,

ולא באלי שכל 5דק יתקשרו אלי ויגידו לי "מישהו הגיע לראות את הרכב", אז נותנים מקדמה ומשריינים.

כל עוד אתה עובד מול גוף גדול ולא מול מגרש שה' יודע מי מנהל אותו.

שים מקדמה ותשריין את הרכב.

חוץ מזה שבאופן אישי לא חושב שזה נכון שמתקשרים אליך מהסוכנות ואתה מתייצב תוך 5 דק, זה נותן לאיש מכירות הרגשה שאתה תשלם כל מחיר

הייתי משלם מקדמה ואומר לו בטלפון "נקפוץ היום מחר מחרתיים, מקסימום לא נסתדר ניפרד לשלום"

בא בזמן שלי אחרי שהוא רודף אחרי קצת ומבין שהוא צריך לשכנע אותי למה לי לקחת

בתאריך 27.9.2021 בשעה 14:28, סולל הדרך כתב:

מה שהפתיע אותי שהם לא היו מוכנים לרדת בשקל ומדובר על בערך 10% מעל המחירון!

אם מדובר ברכב מרצדס אז מה אתה מופתע?

יש דגמים שנמכרים גם 30% מעל המחירון

נגיד

C300

CLA250

C450

במיוחד אלה עם קמ נמוך ומצב טוב

שלא לדבר על צבעים שהם לא לבן

C300 קופה מחירון 180,000 נמכרת בקלות ב 220-240

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.9.2021 בשעה 13:19, פבל כתב:

הבנתי שכלמוביל יצרו קשר עם פות"ש והם מכירים את הנושא ומטפלים בו.

אם וכאשר הוא יחליט לעדכן, הוא יעדכן כאן.

אכן אני בקשר עם מישהו בכלומוביל, אעדכן ברגע שיהיה משהו חדש,

תודה רבה לכולם על התגובות

• רעיון טוב! 1

כדי להיות זקן וחכם צריך קודם להיות צעיר וטיפש (א.ב לא זוכר מי אמר את המשפט הזה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.9.2021 בשעה 23:54, Transporter כתב:

אם מדובר ברכב מרצדס אז מה אתה מופתע?

יש דגמים שנמכרים גם 30% מעל המחירון

נגיד

C300

CLA250

C450

במיוחד אלה עם קמ נמוך ומצב טוב

שלא לדבר על צבעים שהם לא לבן

C300 קופה מחירון 180,000 נמכרת בקלות ב 220-240

מחמיא לי שאתה חושב שיש לי פרצוף של מרצדס, אך לצערי לא!
סה"כ חיפשתי מיצובישי של מעמד הפועלים... בחייאת 10% מעל מחירון על מיצובישי?

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.9.2021 בשעה 12:45, IsraelR כתב:

אכן אני בקשר עם מישהו בכלומוביל, אעדכן ברגע שיהיה משהו חדש,

תודה רבה לכולם על התגובות

מה שלא מובן לי זה איזה קשר מתמשך צריך איתם מעבר לשיחה אחת ויחידה שהדבר היחיד כמעט שצריך להיאמר בה זה - תחזירו הכסף מייד ואם לא אני תובע אותכם.

למה בכלל יבואן גדול מתעסק בשטויות כאלה?! הם אלו שצריכים היו להגיד לו - קראנו מה שכתבת אנחנו מחזירים לך הכסף. אולי אפילו לומר "מתנצלים".

• אהבתי 1
בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...