Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיקום כרטיס סים ב-3008 דור שני

waterman
שימו לב! השרשור הזה בן 763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי חברים,

מישהו יודע היכן ממוקם דונגל/כרטיס סים עבור לובינסקי טאץ ב-3008 דור שני?

תודה מראש

לפני המון זמן,  avargel כתב:

חברים, הבא שעונה לו חוטף כאפה. אני לא צוחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי TZR84,

רב תודות.

באם זו לא טרחה גדולה מדי, אשמח לצילום מיקום בקורה B צד נהג.

אין צורך לפרק, רק להצביע אל איזור כללי יחסית נניח למחבר חגורת הבטיחות.

לפני המון זמן,  avargel כתב:

חברים, הבא שעונה לו חוטף כאפה. אני לא צוחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל חבר בעבודה היה בקורה A קרוב לדש בורד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

קניתי 3008 יד שניה והיה לי רשת לכמה ימים ואז הפסיק. מצאתי שהדונגל באמת בקורה A הימנית.

אני ארכוש סים חדש בשביל זה.

בעיה אחרת שנוצרה בינתיים, במקום הדונגל חיברתי את המערכת לaccess point של הסלולרי שלי. 

עכשיו כשלוחצים על כפתור הניווט, יש מסך שחור. לא משנה מה ניסיתי רק שחור.

האם לובינסקי תכנתו את זה ככה שהמסך יעבוד רק עם האינטרנט שלהם? יש דבר כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי מנוחה של לילה המסך חזר לעבוד.

שאלה נוספת (מקווה שמישהו קורא): יש במערכת שלובינסקי התקינה גם רדיו אינטרנטי tunein. כשמפעילים אותו לא שומעים את הסאונד. מניח שזה צריך להיות מחווט ליציאה מסוימת במערכת?

יש אפשרות לשמוע את הרדיו הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיזה תדר מכוון הרדיו? להבנתי, השמע עובר דרך הרדיו כשזה נוגע לרדיו אינטרנטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתהיו בריאים איך אתם מסתדרים עם המערכות אשפה שמתקינים לכם בארץ בהתקנה מקומית אלוהים יודע.

חבל שלא כל העולם עובר כבר לקארפליי. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייש לו ברכב קארפליי.. רק נשאר לחבר את האייפון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בתאריך 18.9.2021 בשעה 14:54, oren99 כתב:

אחרי מנוחה של לילה המסך חזר לעבוד.

שאלה נוספת (מקווה שמישהו קורא): יש במערכת שלובינסקי התקינה גם רדיו אינטרנטי tunein. כשמפעילים אותו לא שומעים את הסאונד. מניח שזה צריך להיות מחווט ליציאה מסוימת במערכת?

יש אפשרות לשמוע את הרדיו הזה?

זה נורא תלוי באיך התקינו את המערכת של לובינסקי. אין לי ניסיון על ה3008, אבל ממה שראיתי ב208 ובסיטרואן, יש שני פתרונות אפשריים:

א. המערכת הנוספת צריכה להיות מחוברת בכבל aux ליציאה של הרכב, ואז מן הסתם צריך לכוון גם את המערכת המקורית לaux. אצלי כל הדבר הזה קרה בתוך תא הכפפות.

ב. למערכת הנוספת יש ווליום משלה, שגם יכול להיות על השתק. נסה לשחק קצת עם ההגדרות, אולי תמצא שם משהו.

ממה שתיארת לגבי הניווט, ייתכן שיש עניין של קליטת רשת ואתה לא שומע את הרדיו האינטרנטי כי הוא מוריד תוכן ממש ממש לאט.

בכל מקרה, אחרי החוויות עם המערכות האלו של לובינסקי, הבנתי שאני אחיה בשלום עם חיבור הטלפון בבלוטות' למערכת הרגילה של הרכב ושימוש באפליקציות שאשכרה עובדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

אהלן,

קראתי את השירשור ויש לי מספר שאלות:
1. איך אוכל לדעת מהן הקורות שאתם מדברים עליהן? קורה A, קורה B וכן הלאה.. האם בהנחה ואני יודע היכן ממוקם הדונגל עדיף לי לרכוש את הסים ולהחליפו בעצמי? 
2. לגבי חיבור לaccess point של הטלפון הנייד, אם הסים שלי הפסיק לעבוד, החיבור לנייד עדין יעבוד? ניסיתי לחבר את המערכת לאינטרנט של הנייד והאפליקציות עדין לא קיבלו אינטרנט. האם יש מדריך כיצד לעשות את זה נכון? 
3. בהנחה ואני משתמש באנדוראיד אוטו, האם עדין יש צורך בסים? או שהמערכת מקבלת אינטרנט דרך בלותות'\הוט ספוט? ובאותו עניין, האם יש מדריך להתקנת אנדרואיד אוטו ברכב? 

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

A Pillar | Edmunds

לשאלתך על Android Auto: לא. זה נטו שיקוף לטלפון, כל כוח העיבוד מגיע מהטלפון ולא מהמערכת. אכן - זה עדיף משמעותית על פני מערכת אנדרויד.

עריכה אחרונה על ידי Fraysa

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Fraysa כתב:

A Pillar | Edmunds

לשאלתך על Android Auto: לא. זה נטו שיקוף לטלפון, כל כוח העיבוד מגיע מהטלפון ולא מהמערכת. אכן - זה עדיף משמעותית על פני מערכת אנדרויד.

תודה רבה על המענה!
לגבי השימוש בandroid auto, האם יש מדריך להתקנה ברכב? האם זה דורש לדעת קוד טכנאי\יצרן בשביל התקנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...