Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזילה אצל השכן מלמטה אחרי שהחלפתי את כל הצנרת, איך מתקדמים?

Amired
שימו לב! השרשור הזה בן 883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

@sperial בינתיים מגיע בעל מקצוע שהשכן תיאם בעזרת חברת הניהול של הבניין

@איציק נ. אני מניח (ומקווה) שאם זה התרחיש שתיארת לא היה לוקח שנתיים לנזילה הזו להופיע, מאז השיפוץ אצלי

@save  רשמתי לי. תודה. אחרי הביקור של בעל המקצוע מטעם חברת הניהול אני אתקדם בכיוון הזה.

@teyal מבין אותך לגמרי, אבל פה מדובר על נזילה שמופיעה כבר כמה שנים ברצף, בדיוק באותו מקום ובאותו זמן בשנה (קיץ), כשבאמצע הדירה שלי עברה שיפוץ להחלפה של כל הצנרת ואיטום מחדש של החדרים הרטובים. אני באמת רוצה להאמין הפעם שזה לא מאצלי 

ושוב כותב שאם למישהו יש המלצה על מאתר טוב באיזור אשדוד אני אשמח :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לימשום כוונה להתחרות בניסיון של איציק. אבל היה לי ארוע שמזכירה מאוד את שלך - רטיבות שהופיעה שנתיים - שלוש אחרי שיפוץ גדול, התברר שאטם בחיבור של הניקוז של אחת המקלחות דלף. הנקודה שלי היא שגם צנרת חדשה עלולה לדלוף.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.7.2021 בשעה 17:53, sperial כתב:

אין לימשום כוונה להתחרות בניסיון של איציק. אבל היה לי ארוע שמזכירה מאוד את שלך - רטיבות שהופיעה שנתיים - שלוש אחרי שיפוץ גדול, התברר שאטם בחיבור של הניקוז של אחת המקלחות דלף. הנקודה שלי היא שגם צנרת חדשה עלולה לדלוף.

כן לצערי זה ברור.. אני מאוד מקווה שזה לא המקרה.

בכל אופן אעדכן אחרי הביקור של איש המקצוע בהמשך השבוע :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.7.2021 בשעה 16:13, Amired כתב:

אבל פה מדובר על נזילה שמופיעה כבר כמה שנים ברצף, בדיוק באותו מקום ובאותו זמן בשנה (קיץ),

עלה לי חשוד במוחי הקודח- אולי מדובר על אמבטייה?

אם זה רק בקיץ, יכול להיות שמישהו עושה אמבטייה, והיא לא אטומה כמו שצריך וזה גורם לנזילות באותו מקום כל פעם.

קצת הזוי, אני יודע.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב :) הבטחתי עדכון

@ברווז יש לנו אמבטיה אבל היא לא בחדר הרטוב שמעל הנזילה

בקיצור, הגיעו "בעלי מקצוע" מטעם חברת הניהול של הבניין. 2 אינסטלטורים בלי שום ציוד, הגיעו לחדר הרטוב אצלי, פסקו ישר "90% שזה מהחיבור של האסלה או של הביוב ברצפת החדר אל הקולטן, צריך לפרק את הקרמיקה מסביב לקולטן ולהסתכל". אמרו שאין צורך להרים ריצוף, רק את הקרמיקה ולהסתכל דרך הקיר.

שאלתי אותם לגבי איתור נזילות אמרו שחבל על הזמן ובזבוז הכסף ושאיתור נזילות יעיל רק איפה שיש נזילה של מים חמים או נזילה בלחץ, לא טפטוף שכנראה מקורו באיטום לא טוב של חיבור לקולטן ביוב.

זה לא יזכה נזילה מתחת לריצוף בחדר עצמו, או בעיה בחדר הרטוב השני (שמתחבר לאותו קולטן רק מהצד השני). אני תוהה אם לא כדאי לעשות את מה שהם המליצו וזהו...

עריכה אחרונה על ידי Amired
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני "חולה" על אלו שמאתרים באמצעות טלפתיה.

הם יפרקו מסביב ל 6 צול, ואז יראו שהכל רטוב שם, זה ברור כי זה המקום שרטוב אצל השכן.

האמת, שזה לא נורא לפרק סביבו לא פולשני מדי.

לאחר שיפרקו, תיגע בצינור, ואם הוא יבש והכל רטוב מסביב, תשלח אותם לעשות שיעורי בית.

זה מה שקורה אצלנו תמיד, האזור רטוב אבל הצינור יבש.

ד.א האיתור מראה אזורים לחים מתחת לריצוף, זה לא נכון מה שהם אמרו לך.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לבדוק. את פתח השרות. שעל גבאי הצינור ביוב.

בבניין שאבי גר היתה נזילה משם. הגיע אינסטלטור שבר קרמיקה ואת קיר הגבס.

ומשם הייתה נזילה. שהגיע לשכנים למטה. בבניה שומרים רוח בשביל למנוע. מהיציקה ללחוץ על הצינור.

וככה למנוע פיצוץ.

לא האיתי שולל את חיבור האסלה מספיק שלא חיברו טוב. ואז החול אוגר תמים עד שזה מגיע לשכן

נהוג היום לשים סומסום. מתחת לריצוף.

החץ החום זה איפו שהאסלה מתחברת. והסגול זה פתח השרות. זה סתנדרט בבניה.

IMG_20210713_140828419.jpg

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Amired כתב:

שאלתי אותם לגבי איתור נזילות אמרו שחבל על הזמן ובזבוז הכסף ושאיתור נזילות יעיל רק איפה שיש נזילה של מים חמים או נזילה בלחץ, לא טפטוף שכנראה מקורו באיטום לא טוב של חיבור לקולטן ביוב.

תשאל קרובת משפחה שלי והצינור ביוב שהיה האשם בסיפור ולא צנרת מים חמים או בלחץ. תביא מאתר נזילות שהוא גם עד מומחה. 

אנא ממך אל תקשיב להם, תביא בעצמך את החברה שאתה ממן שתבדוק. 

לא זכור לי שפירסמת איפה הדירה.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצאתי חציל לא ראיתי שרשמת אשדוד, על כל מקרה, בדקתי עם קרובת המשפחה, ממליצה על חברת הדס בדק https://www.hadas-bedek.co.il/

נראה לי שיגיעו לאשדוד. עלה לה בסביבות 1500 שקל הדירה שלה במרכז.

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון , תתרחק מחברת בדק בית ומחברות ביטוח. לא חסר מאתרים מקצועיים שיגיעו לאשדוד. תתחיל בזה שתתקין אפליקציית מידרג. יש שם כמה בעלי מקצוע רציניים. החברה הרציניים גם מבצעים את התיקון + אחריות + מוציאים דוח מפורט, כולל עלויות , שניתן להגיש לביהמ"ש . כמובן שאיתור זו אומנות והמחיר לא זול. 

עריכה אחרונה על ידי save
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מצטרף להמלצוה על מדרג. 

אף פעם לא התאכזבתי מאנשי המקצוע שם.

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, ממשיך לעדכן

ניסיתי את מזלי עם חברת הביטוח (שירביט). שלחו אינסטלטור די מהר, שוב הגיעו 2 חברה בלי יותר מדי ציוד (גאדג'ט שמתחבר לסמאטרפון שנראה כאילו נותן מצלמה תרמית?),

הסתכלו על הנזילה אצל השכן ועל הצנרת שלי, פתחו קצת מההסתרות שיש סביב הצנרת של האסלות אצלי וראו שזה לא מהצנרת שנמצאת אצלי בתוך הבית.

אמרו שגם אם זה מהחיבור של הדירה שלי לצינור הביוב הראשי זה לא אחריות שלי אלא של הוועד (נשמע הגיוני?), ובכל מקרה תקלה בחיבור הזה לא מכוסה בביטוח שלי (??)

בכל מקרה אמרו שהוועד אמור להמשיך בטיפול של זה ולא דרכי.

אני אמור לקבל דו"ח מהם / משירביט ואעלה אותו כשיגיע.

מתלבט אם להעביר את הכדור לשכן בשלב הזה או כן להזמין מאתר נזילות מטעמי מההמלצות שציינתם כאן.

@save לא כ"כ הבנתי, לא ממליץ להביא חברה כמו "הדס בדק" שהומלצה כאן? יש המלצות למאתרים ספציפיים?

אף פעם לא סמכתי על המלצות באתרי מקצוענים למיניהם.. מרגיש לי לא אותנטי

@DareDevil תודה, השארתי פנייה באתר שלהם

עריכה אחרונה על ידי Amired
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר לא יכול לערוך את ההודעה הקודמת אז מוסיף -

אובייקטיבית יש אצל השכן רטיבות באיזור התקרה מסביב לצינור ביוב ראשי.

כמו שאני רואה את זה (ויש מצב שאני טועה), אני לא ממש מבין למה אני זה שצריך להביא מאתר נזילות ולהיכנס לכל הכאב ראש הזה כשיש סיכוי שווה באותה המידה שזו הצנרת של הבניין?

למה אני צריך להוכיח שאין לי אחות?

יש כרגע 'נפגע' אחד שזה השכן ו 3 אפשרויות ל'פוגעים' - אני, הבניין, או דירות אחרות שמעלינו שזה מטפטף על גבי הצינור ביוב עד שזה מגיע לשכן. למה מתוך המרובע הזה אני זה שצריך לטרטר עם חברות ביטוח ומאתרי נזילות? יכול להיות שדירות אחרות למעלה קצת פחות סביר אבל ביני לבין הצנרת של הבניין נראה לי 50-50.

חלילה לא אתכחש לנזק אם יתברר שהוא מאצלי או באחריותי אבל על מי באמת נופלת האחריות לברר את כל הסוגייה הזו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגדג'ט שראית זו מצלמה טרמית ברזולוציה נמוכה כמו זו https://www.amazon.com/FLIR-One-Thermal-Imager-For/dp/B0728C7KND (יש כאלה עם רזולוציה גבוהה, עם אופטיקה וחישן של אלביט https://www.opgal.com/android-thermal-cameras/ 😉) שמשתמש בטלפון כיחידת תצוגה .

לא חייבים את ה"אקדח" מצלמה טרמית. אם כי מקצוען אמיתי יהיה מצוייד בכזה. אם המשתמש בציוד מיומן, יש מצב שהדיאגנוסטיקה שלו אמינה וטובה ואכן הבעיה לא אצלך, ומכיוון שאצלך התשתית חדשה ביחס לבניין, בהחלט יש מצב שבו הבעיה היא באותם חלקחם ישנים יותר. 

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא בדק בכל החדרים שגובלים בקולטן או רק בשירותים?

דבר עם הועד שיביא מאתר ושהדירה שממנה הנזילה תשלם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...