Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה מבעסת....

marcgano
שימו לב! השרשור הזה בן 6946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביום חמישי הייתי בקניון מלחה(מי שמכיר) בירושלים בחניה וכשהזכות שלי בא איזה נהג משאית ערבי מצד שמאל ונכנס לי בכנף הקדמית

הוא לא רצה לתת פרטים, איים(עוף מפה או שאני שובר לך את הראש!) וכאשר רשמתי את המספר החל לסוע, עליתי על האוטו, רדפתי אחריו עד אשר הוא נכנס לפרוק סחורה באיזה מקום גם בקניון(חניה גדולה...)

חסמתי לו את המשאית עם האוטו(אין יוצא ואין בא) והזמנתי משטרה בטענה שלא הביא לי פרטים ואיים עליי

לאחר 10 דקות התקשרו השוטרים ושאלו8 אם הסתדרנו. אמרתי להם שלא והזכרתי להם שאיים עליי ואז אמרו שהם בדרך(לפי דעתי רק לאחר השיחה השנייה יצאו) כשהגיעו הכריחו אותו לתת פרטים והלכו בלי לומר לו כלום על האיום או לרשום את זה בדו"ח ארוע.

לי יש ביטוח צד ג' ולכן הלכתי לסוכן ביטוח והוא התקשר למנייק והמנייק הזה הודה על הכל(זכות שלו(עלי...), אני נכנסתי בו, אני איימתי עליו, אני לא נתתי פרטים) ונתן טלפון של הבוס.

הלוואי והסיפור היה נגמר פה

הסוכן ביטוח התקשר לבוס וסיפר לו את המקרה(ציירתי לו את מה שקרה על דף והסברתי לו)

והבוס אמר לסוכן שלי שהוא יחזור אליו מחר.

יום למחרת המנייק מתקשר ואומר שהמשאית הייתיה כבוייה, לא בתנועה, ואני נכנסתי בו(לא הגיוני מכייוון שהמכה מעל הגלגל ולא מקדימה) ואז הולכים לתביעה

התיקון כולל החלפת כנף קדמית שמאליות, ישור סוף טמבון, כיוון פרונט ולא כולל(החלטת השמאי...) החלפה של צירייה אשר נשמעים ממנה תקתוקים לאחר התאונה בפסי האטה וכו'(הסיבה שזה לא כולל היא-הצירייה לא נשברה)

עלות התיקון היא בסביבות 2000 שקל....

סיימנו עם הסיפור...........

שאלתי: על מה לתבוע אותו?

תיקון?

תיקון ציריה\החלפתה?

טראומה מהאיום?

פגע וברח?

לא נתן פרטים?

עוגמת נפש?

והאם התובע הוא סוכן הביטוח או שהצרות באות בצרורות וצריך לחפש עורך דין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית כל משתתף בכאבך

ושלא אתה וכל אחד אחר ידע תאונות מסוג אלו.

שנית כל יש לבדוק את מערכת ההגה שלא נפגעה.

לגבי כל הדברים האחרים אני מעדיף שלא להטעות אותך אז אין לי מה לומר .

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחלק את העניין לשני דברים נפרדים..

עניין האיום ואי-מסירת פרטים, והשני הוא הנזק.

הראשון הוא עניין פלילי ותוכל להגיש תלונה במשטרה כנגדו, ואלה, באם ימצאו טעם, יגישו כתב אישום נגדו ופתיחת הליך פלילי.

מהכירות קרובה של המשטרה, ספק אם ימצאו לנכון להגיש כתב אישום כנגד אשמה שכזו ויסתפקו באזהרה בלבד.

השני הוא עניין אישי בניכם ואותו ניתן לפתור בתביעה בביה"מ.

בהצלחה בשניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיוני עם חברות הביטוח...

אחרי שאתה אומר דבר אחד, והוא אומר דבר אחר, חברת הביטוח תשלח בוחן תנועה מטעמה שיתחקר אותך. חשוב שתשנן כל פרט, תשמור כל חתיכת נייר, תצלם כל דבר (במצלמת פילם בלבד!).

סביר להניח שחברת הביטוח של הנהג תעשה את אותו הדבר.

באם בוחני התנועה יהיו בחילוקי דעות, חברות הביטוח ילכו לבית המשפט.

המשפט נמשך כרבע שעה והוא על סרט נע.

חברת הביטוח שלך תמנה עו"ד מטעמך שידבר איתך ויתדרך אותך כשעה לפני המשפט. במהלך המשפט שניכם תידרשו להעיד ולהציג כל ראיה שיש ברשותכם (בגלל זה לצלם רק על פילם, תמונות דיגיטליות לא קבילות).

אני רוצה לציין שאם יש בהסטוריה של אותו נהג הרשעות קודמות, ולך אין אז השופט/ת ייטה לטובתך סביר להניח.

חשוב לזכור! בכל מקרה לא תידרש לשלם יותר מההשתתפות העצמית שקבועה לך בפוליסה.

וגם חשוב לזכור כי העורך דין הוא מטעם חברת הביטוח, הוא ינסה לצמצם את הנזק לחברת הביטוח, אבל לא יכול להגיע לפשרה בלי אישור ממך. גם במקרה של פשרה עדיין תידרש לשלם את ההשתתפות העצמית שלך.

אגב, עלולה לעבור שנה עד המשפט.

הפירוט הזה כי הייתי במשפט שכזה לאחרונה...

ודבר אחרון, מה הקשר לפורום הטכני? למה זה לא מפורסם בפורום הכללי?

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזמין שמאי - שימצלם הכל, ויוציא דו"ח שמאות מסודר.

תתבע אותו בתביעות קטנות על 6000 ש"ח (אם התיקון 2000) בגין ביטול זמן ועוגמת נפש.

על הליך פלילי הייתי מוותר.

אגב, אם יש לך את פרטי השוטרים שהיו במקום - הזמן אותם לעדות בביהמ"ש לתביעות קטנות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי בתביעה אפשרי כמה סעיפי אישום.

תתבע על

איום לפציעה חמורה/מוות "אני אשבור לך את הראש"

אי מתן פרטים

פגע וברח

והרבה יותר מ 6000 שקל, ובטח שיותר מ 2000 שקל.

תוודע שהוא נוסע כחוק, רישיון, ביטוחים, מטען, טסט.

כמו כן תביעה על החברה בה הוא מועסק.

וזהו.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתבע על

איום לפציעה חמורה/מוות "אני אשבור לך את הראש"

אי מתן פרטים

פגע וברח

כל הסעיפים האלו הם סעיפים שנידונים רק במסגרת משפט פלילי ולא במשפט אזרחי.

אזרח לא יכול לתבוע אזרח אחר באשמת הסעיפים האלה.

התביעה האזרחית יכולה לכלול אך ורק את הנזק הכספי שנגרם לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף, אתם שוכחים שאנחנו בישראל...

אפילו אם בית משפט לתביעות קטנות יפסוק שמגיע לך 10,000 ש"ח... כאן נגמרה עבודתו, ואתה יכול לחפש את מי שינענע אותך (או יגבה מאותו חלאת המין האנושי את הסכום הזה)

הוצל"פ יכולים לנמנם שנים עד שהם מנידים עפעף...

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...