Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת חנייה משכן מתחת לבניין, כמה להציע לו?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 1161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בבניין של הוריי יש שכן מבוגר שבשנים האחרונות אינו מחזיק ברכב, להוריי יש חנייה בטאבו מקורה מתחת לבניין שבה הם מחנים את רכבם, לשכן שלהם יש בדיוק אותה חנייה מקורה גם מתחת לבניין וכאמור אין ברשותו כבר מספר שנים רכב והחנייה תמיד ריקה, לי יש רכב אספנות(כמעט) שנוסע פעם ב... ובשאר הזמן חונה ברחוב בחוץ מכוסה, חשבתי להציע לו סכום כסף חודשי ע״מ לשכור ממנו את החנייה עבור הרכב שלי שלא יעמוד סתם בחוץ תחת כיפת השמים ורחוק מהבית, כמה לדעתכם יהיה מחיר הוגן להציע לו ששני הצדדים יהיו מרוצים?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שיש תשובה מדויקת לשאלה.

תלוי במקום המגורים , במצוקת החנייה הקיימת אם בכלל, במיקום החנייה ונוחות כניסה\יציאה.

לרוב, לשכנים כאלה לא משתלם להשכיר חנייה במיוחד במקומות עם מצוקת חנייה , כי מי שבא לבקר אותו ישתמש בחנייה הזו.

אבל תציע לו מחיר שנראה לך הוגן ומשם תתקדמו, אולי הוא יגיד לך שהוא לא משכיר בכלל, ואולי יסכים עבור סכום שיראה לנכון.

לדעתי סכום שהוא בין 200 ל500 שקלים בחודש הוא הוגן כמובן כתלות במצוקת החנייה הקיימת ובתנאי החניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בסיטואציה דומה. 

כשניגשתי לשכנים לדבר על זה, הם לא לקחו כסף. איפשרו לי לחנות למספר חודשים עד שהם רכשו לעצמם רכב חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכן שלא לוקח כסף זה נחמד, אבל אז הוא מתקשר אליך ואומר: תשמע באים אלי אורחים ביום שישי, תפנה את החניה בבקשה עד יום ראשון. 

ואתה רץ לפנות. 

אם שילמת, החניה שלך. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מה שרציתי לרשום, בקש להשתמש בחניה כל עוד השכן לא זקוק לה, ציין שאתה מוכן גם לשלם אם נדרש.

300-400 שקלים נראה לי הוגן.  

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Buki כתב:

שכן שלא לוקח כסף זה נחמד, אבל אז הוא מתקשר אליך ואומר: תשמע באים אלי אורחים ביום שישי, תפנה את החניה בבקשה עד יום ראשון. 

ואתה רץ לפנות. 

אם שילמת, החניה שלך. 

א. לא קרה.

ב. גם אם היה קורה, זה עדיף על לחנות ברחוב כל הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי איפה אתה גר...

אצלי במשפחה שוכרים משכנה נחמדה ומבוגרת שאין לה רכב.
משלמים לה 100 שקל בחודש כבר שלוש שנים אם אני לא טועה, חניה לא מקורה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, iluxxxa כתב:

א. לא קרה.

ב. גם אם היה קורה, זה עדיף על לחנות ברחוב כל הזמן.

מניח שזה היה באיזור ללא מצוקת חניה והאורחים פשוט באים וחונים בחוץ.

באיזור עם מצוקת חניה על כל חניה פנויה של מישהו  שאין לו אוטו יש כמה שכנים שהיו רוצים להחנות שם. ואותו מישהו יעדיף בשביל להיות פייר לא לתת את החניה לאף אחד אלא לשמור לארחים שבאים אליו. או להשכיר. 

אם מדובר ברכב אספנות שיצוא מהחניה פעם ב...זה מאוד לא נוח להזיז אותו לפי דרישה של בעל החניה, לפעמים בהתראה קצרה וכשאתה לא בבית. 

כאמרו הכל תלי באיזור. יש איזורים שזה יכול לעבוד טוב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי נטו במיקום כמו שנאמר, אם זה באופקים אז זה יכול להיות גם ברמה של 100 ש״ח לחודש, אם זה בתל אביב באזורים בעייתיים אז גם 700-800.

נשמע מהניסוח שאצלך זה נטו עניין של נוחות שלא לחנות רכב שיקר לך ברחוב ושלא תצטרך להתעסק עם הכיסוי שלו ולא משהו שקשור באמת למצוקת חנייה שיש שם לכן 150 נשמע לי הוגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורון הבנת בדיוק את המצב, אכן אין באמת מצוקת חנייה ברחוב אבל במהלך השנים חוויתי לא מעט וונדליזם שעלה לי בלא מעט כסף על הזמנת חלקים מחו"ל ולא מעט כאב בלב על נזקים שנעשו( שריטות,שקע במכסה מנוע בעקבות נערים שישבו עליו, שבירת חלון קידמי, זריקת ביצים על הרכב)ולכן אני מעדיף שהוא יהיה יותר קרוב לבית ורחוק מעיני הציבור.

• רעיון טוב! 1

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו יש בבית 3 רכבים, וחניה אחת בטאבו. שני שכנים הסכימו לנו לחנות להם בחניה בלי תשלום, חניה מקורה וחניה לא מקורה.

לצערי שניהם עברו דירה, ושתי החניות נלקחו.

כמובן שלכל דירה בבניין יש 2-3 רכבים, אז כולם חיפשו לשכור חניה. במקרה אחד השכנים הציע לאבא שלי את החניה שלו (לא מקורה) ב100 ש"ח בחודש, כמובן שלקחנו. מאז החניון של הבניין מפוצץ חוץ מחניה אחת. לפני כמה ימים אותו בעל חניה פרסם בקבוצה בוואטסאפ שהוא משכיר אותה (לא כתב מחיר), אחרי 5 דקות כתב שהושכרה וכבר לא רלוונטי.

חניה אחרת בבניין (לא מקורה) מושכרת באלפיים שקל בשנה (167 ש"ח בחודש).

*מצוקת החניה ברחוב לא כזו גדולה. יש חניון עצום של סופר במרחק של דקה הליכה, ובשעות הלילה החניון פתוח + יש מצלמות פעילות ככה שלא הייתי מפחד להשאיר שם את האוטו.

אבל פה מדובר על רכב אספנות שמנקר עיניים ברחוב.

תציע לו בהתחלה 150 ש"ח בחודש, ותראה איך הוא מגיב. כמובן שאנחנו לא יכולים לדעת איפה אתה גר וכמה שווה לשלם על חניה באזור, אבל אתה בעצמך אמרת שהוא מועד לפורענות. אז גם אם זה יעלה 300-400 שקל בחודש זה יתן לך שקט נפשי ששווה הרבה יותר מזה.

ואם הוא לא רוצה להשכיר את החניה? תלה שלט בבניין שלך או בבניינים סמוכים, שאתה מחפש לשכור חניה באזור. ראיתי גם ביד2 יש אפשרות לפרסם חניה להשכרה. אולי יש שם חניות באזור שלך ותוכל לקבל הערכה כמה בערך להציע לאותו שכן.

בהצלחה ותעדכן :) 

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבניין שלנו (חולון, איזור די בעייתי מבחינת חניות ברחוב) הושכרה חניה לא מקורה בתמורה לתשלום דמי הועד של בעל החניה - 250 שקלים בחודש. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, iEminem כתב:

*מצוקת החניה ברחוב לא כזו גדולה. יש חניון עצום של סופר במרחק של דקה הליכה, ובשעות הלילה החניון פתוח + יש מצלמות פעילות ככה שלא הייתי מפחד להשאיר שם את האוטו.

עדיף לחנות ברחוב מאשר לחנות באופן קבוע בחניון של סופר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...