Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת מולטימדיה בסוזוקי בלנו 2017 - מסך מגע לא מגיב לפרקים

M B3
שימו לב! השרשור הזה בן 713 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הצלחתי להוסיף טקסט לוידאו אז מפרט בתגובה:

מערכת מולטימדיה של סוזוקי בלנו 2017, לרוב המסך מגע לא מגיב כלל.

כאשר הוא מחליט שהוא כן מגיב אז מגיב מעולה והכל תקין ועובד.

לציין שאין משמעות האם הרכב בנסיעה או בעמידה או בכלל לא שמנו לב לתבנית ספציפית בתגובת המסך.

רעיונות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש עדיין אחריות על הרכב פנה ליבואן שיחליף את ה-HU ברכב נראה כמו בעיה פונקציונלית של המסך (זה קורה גם בניידים המון ואין הרבה מה לעשות חוץ מלהחליף את המסך).

אם אין כבר אחריות הייתי בודק אפשרות של שדרוג המערכת לחדשה עם מערכת הפעלה הרבה יותר חדשה ועובדת טוב יותר בהרבה מזאת שיבואן בארץ הרכיב ברכב.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה, הרכב ללא אחריות, יש לך מושג כמה צריך לעלות תיקון כזה ?

ואם מערכת חדשה האם לסוזוקי מתאימה כל מערכת דאבל דין או שצריך משהו מותאם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ואין אחריות על הרכב הייתי מחליף את המערכת לחדשה. גודל double din זה סטנדרט אשר צריך להתאים לכל רכב שיש מקום לזה או היה לפני זה מערכת אחרת. תבחר את המערכת שיתאים לך במחיר/איכות ובצע החלפה באחד החנויות שאתה מכיר או המליץ לך מישהו. לא הייתי מנסה לתקן את הישנה העלות תהיה זהה אם לא יותר לפעמים מאשר החלפה לחדשה. כיוון שזאת לא מערכת מקורית של סוזוקי אלא יבואן מקומי בארץ מתקין (משהו לא הכי יקר ואיכותי תהיה בטוח). כל מערכת כמו שכבר כתבתי יכולה להתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

גם לי יש סוזוקי בלנו מ 2017 , פעם בשנה הייתה תקלה במערכת .

פעם אחרונה  ב 10/2019 בוצע החלפה של כל המערכת והינה חלפה לה שנה ושוב המערכת לא עובדת.

במערכת כבר לא באחריות , הציעו עלות תיקון החל מ  500 ש"ח.

שוקלת להחליף מערכת .

מחפשת עוד אנשים שרכשו סוזוקי בלנו לדעת האם גם להם יש תקלות חוזרות במערכת מולטימדיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוהי מערכת של שרמן ? אם כן , ההתקנה בארץ מבוצעת ע"י 'שייקה אביזרים' שעושים התקנות לכל רכבי הסוזוקי 

דיברתי איתם ועלות תיקון 527 ש"ח !! ולפי התשובה המהירה שלהם נראה כי הם מודעים מצויין לבעיות הללו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

היי חברים

גם אני בעל סוזוקי בלנו (2017) שהמערכת מולטימדיה לא מתפקדת כבר.
מישהו מכם בסוף רכש מערכת אחרת? אם כן אשמח לחוות דעת (וגם מאיפה קניתם ובאיזה מחיר).

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

שלום רב,

אני כבר שנים סובל מהמערכת הדפוקה הזאת 

באחריות החליפו לי אותה שלוש פעמים ללא עלות במוסך מורשה

כמובן שהתקלה חזרה כל פעם מחדש

האם למישהו יש המלצה למערכת תואמת באלנו 2017 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 713 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...