Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ימי קורונה: חברת ת.מ.מ מוכרת את החמגשיות של המטוסים ללקוחות פרטיים

bobi
שימו לב! השרשור הזה בן 1321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי ב 300+ שקל יותר כדי לתמוך במפעל ולא בשביל לחוות את הטעם.

זה מגיע קפוא אחרי שוק פריז ואמור להחזיק חצי שנה במקפיא לפחות, מחממים במיקרו או תנור.

החמגשיות הקטנות - אין הפתעות, לא להיט, בדיוק כמו במטוס.

החמגשיות הגדולות סבירות ביותר וברמה של כל קייטרינג - מנה בשרית, מנת ירק ומנה פחמימות - בשביל 18 שקל זו ארוחה לא רעה סה"כ בשצריך לסגור פינה ואין כלום בבית לילדים.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 3

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מסתבר שכן התחבאה תמונה אי שם בוואטסאפ. 2016, טורקיש איירלינס מטורקיה למנילה

חזה עוף ברוטב סמיך (לא "שוחה"- אמורים לערבב את זה עם האורז בדומה לקארי), שעועית גדולה ברוטב עגבניות, ירקות טריים וגבינות, יוגורט אוכמניות עם טיפה קרם לקינוח. וכמובן לחמניה וחמאה. היה טעים, אבל זו לא מהבאמת מוצלחות לדעתי. חבל שאין לי מהטיסות עם איירפראנס ו ANA, הצרפתים נותנים בנוסף לארוחה טובה גם לחמניה חמה אקסטרא ומשולש קממבר president, היפנים מחלקים קצת אחרי הארוחה (הממש טעימה, יש לציין) האגן דאז אישיים.

IMG-20160930-WA0000.jpg

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, SlowRide כתב:

אוכל מגעיל בחמגשית פלסטיק זה חלק מהחוויה של הטיסה שחברה מאד לאנשים בתקופה הזו. מעניין אם הם מוכרים את זה יחד עם אביזרים משלימים לחווית טיסה מושלמת, כמו שמן מניאק שיושב לפניך ולוקח את הכיסא עד הסוף אחורה, או קבוצת ערסים שמפוזרים רנדומלית במושבים סביבך, מרוקנים בקבוקים מיניאטוריים של ג'ק דניאלס מהדיוטיפרי ומדברים בצעקות אחד עם השני מעל הראש שלך.

והילד החמוד הזה שאתה מחייך אליו בכניסה למטוס ואז אתה מגלה שהוא ילד קקה וכל הטיסה בועט לך בגב, והאמא הטרייה החמודה שחשבה שלקחת ילד בן כמה חודשים לראות עולם זה רעיון טוב ולהפתעתה הוא בוכה כל הטיסה...

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.8.2020 בשעה 17:31, sperial כתב:

מנות כשרות בחברות זרות נראות בדרך כלל כמו משהו של חברה קדישא (אריזה שחורה עבה), וגם הטעם בהתאם. מגיעות מאנטוורפן או מנצ"סטר ואולי גם מארה"ב. בקטגוריה הזו תן לי מנות ישראליות, עם עדיפות לאלה של אלעל.

גם אני לא ממצלמי האוכל, וחיפוש בטלפון לא העלה צילומים מהשנתיים האחרונות. אולי יש משהו במחשב. 

מכל מקום, אני תמיד מגובה בסנדביצים, פירות וירקות מהבית (או מהסופר לפני הטיסה).

תלוי מאיפה ההמראה.

שטסתי מארה"ב עם חברות אירופאיות, המנות היו מחברות אמריקאיות - כולל אל-על שלוקחת מזון כשר מניו יורק.

יש גם ספקים משוויץ, אמסטרדם וגם מתאילנד ומאוסטרליה.

שמעתי ביקורות טובות על הרמוליס מלונדון שמספק מנות כשרות גם לחברות זרות מהמזרח הרחוק.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4-5 שעות זו באמת לא בעיה, אבל מה עם טיסות של 14-15 שעות וטיסות קונקשן ארוכות?

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, Potato כתב:

מעולם לא לקחתי ארוחה בטיסה(גם כשזה נכלל במחיר).

המקסימום זה מים או תה.

נראה דיי דוחה ומה הסיפור לא לאכול 4-5 שעות?

הגעת לטיסה שיוצאת ב 6-7 בבוקר, יצאת מהבית איפושהו ב 3 או קצת לפני כדי להגיע לנתב"ג לפחות שעתיים-שעתיים וחצי לפני ההמראה. לא ממש אכלת. אולי עוגיה אחרי שקמת באמצע הלילה ב 2 וחצי.

ואז טיסה, ואז לאסוף מטען ולצאת ביעד לכיוון העיר, עוד 40 דקות או משהו כזה ברוב המקומות. הגעת למלון, צ'ק אין ופריקת הדברים בחדר. מפה לשם עוד שעה או כמעט שעה. אפשר להתחיל לחפש איפה אוכלים.

כמו שאתה רואה, מדובר על משהו לכיוון ה 8-10 שעות (במקרה של טיסה של 4-5 שעות). 

מדי פעם יש שעות המראה נוחות יותר, מדי פעם אפשר להסתפק בסנדוויץ', ומדי פעם נוסעים קל ואפשר אחרי הנחיתה לנשנש לפני שנוסעים למלון לפרוק מטען. אבל יש מספיק סיבות למה כן הגיוני לאכול במטוס, במיוחד לנוכח העובדה שברוב החברות אפילו בטיסות הקצרות יותר האוכל חצה לתחום הסביר ולא מגעיל.

עריכה אחרונה על ידי Pika007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, Potato כתב:

נראה דיי דוחה ומה הסיפור לא לאכול 4-5 שעות?

החשבון שפיקה007 עשה די נכון.

אני באופן אישי משתדל לאכול בטרמינל משהו, האוכל יותר נורמלי ויש יותר אפשרויות.

אבל יצא לי לאכול לא מעט בטיסות (גם בטיסות קצרות לאירופה) והיה בסדר גמור בשנים האחרונות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה את התוצאה הסופית.

היו לי גם טיסות שנחתתי בלילה וישר למלון ואוכל היה רק בבוקר למחרת.

גם לא נורא בכלל.

אני מודע לעובדה שזה אישי,אבל גם בעבודה אני יכול להתעסק במשהו ולשכוח לאכול ולמצוא את עצמי "צם" יממה כמעט.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שוכח נקודה קריטית - שאנחנו חיים בתקופה שהשיעמום נעלם. יש טלפון? אז יש מקור אינסופי להסחות דעת / בידור / העברת זמן.

פעם זה לא היה קיים, ואוסף של אנשים משועממים מרקעים לא קשורים דחוסים בשטח קטן הוא מקור בדוק לצרות צרורות. הפיתרון? פיזור מוקדי התעסקות בנקודות קריטיות - תצוגת הוראות בטיחות, שתייה, אוכל וכיו"ב במרווחים מתאימים.

בנוסף, יש אנשים שבניגוד מוחלט אליך מגיבים ממש רע נפשית לרעב (בלי לשפוט אף אחד, כל אחד בנוי אחרת) - והארוחה בטיסה מונעת את הבעיה.

• רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד היום אני לא זוכר בעיה עם אוכל בטיסה. יותר טעים או פחות טעים, אבל לא זכור לי משהו ממש בלתי אכיל.

בכל מקרה - אני תמיד מצטייד באוכל לדרך  בהלוך אלה סנדביצ'ים שמנים מהבית, בחזור סנדביצ'ים פחות שמנים שמכינים במלון לפני היציאה לשדה. טסתי בטיסות LC של 8-9 שעות ועם הנסיעה מהבית לשדה ומהשדה למלון (וא להפך) זה כבר מגיע ל-15 שעות. ממש לא משך זמן סביר לרעוב.

• רעיון גרוע 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהאוכל בטיסות תמיד מזעזע, וזו אחלה דרך להעביר את הזמן.

מה שכן, בחברות שלא מתקמצנות על אלכוהול (או אם מביאים בקבוקון מהשדה) - וויסקי עם מיץ עגבניות זה אחלה של דבר

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיסות תמיד עושות אותי רעב יותר מהרגיל, אני מוצא את עצמי אוכל גם בטרמינל וגם בטיסה וגם בעיר היעד

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...