Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למכון דייטלינג

שימו לב! השרשור הזה בן 1394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה קרה באמת  בקארפו אפילו דיברתי איתו (איגור אני חושב) עליך שהייתי שם שבוע שעבר. (אמר לי שלא הגעת)

חוץ מזה קיבלת חוות חיובים על המקום מכמה אנשים בפורום.

בכל אופן יש מכון מוכר בנתניה שנמצא כאמור בדביק, נסה לברר מולם מחירים, ותעשה השוואה ביניהם (סוג החומרים/עמידות/שלבי פוליש) גם מבחינת איכות עבודה.  את זה רואים/מזהים בדרך כלל בסוג האנשים, והעבודות שהם מבצעים בסדנה. (כמובן המלצות גם חשוב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסיים לעבוד בשעה 16:00-17:00 וכבר כמה ימים מנסה לתאם איתו לשעות האלה אבל לא מסתדר לו כל-כך כי הוא סוגר כבר ב 16:00 ,  אבל אני מבין שהוא נחשב לטוב מאוד פה באיזור אז אני חושב שאצא מוקדם יותר ביום ראשון ואגיע אליו יותר מוקדם ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש עליו חוות דעת טובות, לא כדי לוותר עליו. בדוק גם מול הסדנה השנייה -מחירים, איכות תכשירים

זה ייתן לך קנה מידה על מחיר, שעות נחות, וכד'. ( תמיד כדי לקחת כמה הצעות מחיר, אלא אם כן יש אדם שסומכים עליו בעיניים עצומות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, yogev20 כתב:

קרא בדביק, יש שרשור על מכוני דיטיילינג מומלצים. 

מצטער על ההתעלקות על השרשור , קראתי את הדביק , 

לא מצאתי המלצה למכוני דיטיילינג 

יש שם המלצה על שטיפה ידנית של כמה מקומות בלבד. 

האם זאת הכוונה ? 

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, yogev20 כתב:

מה קרה באמת  בקארפו אפילו דיברתי איתו (איגור אני חושב) עליך שהייתי שם שבוע שעבר. (אמר לי שלא הגעת)

חוץ מזה קיבלת חוות חיובים על המקום מכמה אנשים בפורום.

בכל אופן יש מכון מוכר בנתניה שנמצא כאמור בדביק, נסה לברר מולם מחירים, ותעשה השוואה ביניהם (סוג החומרים/עמידות/שלבי פוליש) גם מבחינת איכות עבודה.  את זה רואים/מזהים בדרך כלל בסוג האנשים, והעבודות שהם מבצעים בסדנה. (כמובן המלצות גם חשוב)

אכן דיברתי עם איגור כמה פעמים, זה היה בתקופת הגל הראשון של הקורונה והיו בעיות עם המלאי ועם הזמן העניין נשכח(אני מתשדל לקנות לפני שאוזל לי המלאי ככה שאני לא בלחץ). אני אולי אקפוץ לשם מחר בבוקר, צריך לקנות כמה מוצרי תחזוקה כמו IRON X RESET וכו.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

IRON X מוצר מצוין (היה לי בעבר בגרסה המסריחה שלו, למי שמכיר) כמעט קניתי אותו, אך מכוון שאין לי צינור מים/לחץ אין טעם לרכוש אותו.  ראיתי שהחנות ממש ריקה, לא היה שם ממש מבחר. אגב, ELIXIR נראה מוצר מעולה, נותן בדיוק מה שאני מחפש  - ברק וחלקות מדהימה. (כמו אחרי פלסטלינה) 

אגב 2, פניתי לחברת Koch Chemie במייל לגבי PW. חזרו אלי במידית והודו לי על המחמאות.

מסתבר שאכן הבקבוק 500 מ"ל מולא כאן בארץ, שזה בניגוד למדיניות שלהם, לכן הם העבירו את הנציגות ליבואן אחר, שגם התקשר אלי  בעקבות המייל. מדובר על יבואן חדש שיושב באשקלון, בקרוב הוא יעביר לי רשימה מעודכנת של מוצרים חדשים שהם הוציאו לאחרונה, כולל אתר (בהקמה) ומחירים שאני יעביר לחברי הפורום. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...