Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא מוזר קצת ? (רכב שנמכר הרבה פחות מהמחירון)

hagainizri
שימו לב! השרשור הזה בן 1424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחר אמור לפגוש את הבעלים השאלה אם יש פה משהו מוזר?

הוא אמר שהוא מתחייב לבדיקה והכל, השאלה אם בדיקה יכולה באמת לוודא את זה שבאמת אין בעיות ואחרי אלף קילומטר לא יהרס לי האוטו

להלן המודעה שלו

פגו 208 שנת 2018 רק 48 אלף שח רכב חדש 00 בעלים(השכרה) רק 44 קמ מתחייב בבדיקה על כל הרכב מחירון הרכב לוי יצחק 78.000 שח דורש 48.000 שח

*המוכר הוא סוחר רכב*

עריכה אחרונה על ידי hagainizri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכן זה מוזר שהמחיר המבוקש נמוך כל כך.

סביר להניח שלאחר ביקור במכון בדיקה
ובמוסך המתמחה ברכבי פיג'ו תבין מדוע
מבקשים ממך מחיר נמוך ממחיר המחירון.
זאת במיוחד שאתה מציין שהמוכר הוא סוחר רכב
שאמור להרוויח שכר מפעילותו כסוחר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שאתה רוצה רכב מהשכרה? לא תמיד אלה רכבים שמורים ויש בעיות גם אחרי זה למכור אותם. אל תמהר בעסקה הזאת שלא תצטער. יכול להיות גם רכב טוב אני לא אומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל שזה לא מחיר מחירון, לפי לוי יצחק (ובהנחה שהרכב דגם אקסס) 65 אלף ואחרי שתשקלל את ההשכרה זה היה 52 אלף.

נמשיך בזה שאם הרכב בגיע לסוחר רכב והוא מתחיל מתחת למחיר מחירון אז... כנראה שעדיף שתמשיך הלאה.

• רעיון טוב! 3

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמובן המשפט האלמותי "מתחייב בבדיקה"... מה זה אומר לדעתך?
בלי קשר, ממליץ לך לבצע בדיקה משלך במקרים כאלו ולא להסתמך על טופס בדיקה שהסוחר כבר ביצע ייראה לך.

Sent using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מתנות חינם. 

המחיר ממש לא מפתיע. 

מה שמפתיע שאתה מחפש רכב ולא בודק מה מחיר המחירון שלו. 

רכב השכרה מסוחר? ממש, אבל ממש לא! 

חפש 2016 פרטית, שמורה והכי חשוב - מטופלת. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משפט מנצח שילך איתך לכל מקום בחיים: "אין מתנות חינם"  !

קח לבדיקה ותתנהל לחומרה, תוודא שאין שיעבודים, תבדוק עבר ביטוחי לתאונות ואל תסמוך רק על המילה של המוכר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה דנן הסיבה למחיר הזול די פשוטה:

1) מכוניות מהשכרה עם קילומטראז' נמכרות ישירות ע"י חברת ההשכרה - כי לא אמורה להיות בעיה למכור מכונית עם נתונים כאלה.

2) כנראה שהמכונית נמכרה לסוחר כי יש לה בעיה שמקשה על מכירתה (אני מנחש שהיא נמכרה לסוחר אחרי תאונה ולפני תיקון)

3) מחיר המחירון במקרה הספציפי של ה-208 הוא וירטואלי לגמרי, כי כל חודש יו צאות לשוק 10 מכוניות חדשות לגמרי מזוכים במפעל הפיס המכוניות הללו נמכרות כיד שניה פרטית עם 0 ק"מ בין 75 ל-80 אלף שקל. כך שהמחיר של מכונית משומשת מ-2018 הוא 60 במקרה הטוב.

4) לכן מחיר של 48000 ש"ח למכונית כזאת מהשכרה הוא די ריאלי, אבל הייתי מוותר במקרה דנן בגלל חשש כבד למה שכתבתי בסעיף 2.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בדקתי גם כן פיג'ו 208 ידני בטלפון אמר לי המוכר אפס תקלות בלי תאונות רכב פיקס

התקשרתי ללובינסקי, העלתי אותו לוועידההנציגה שלחה לי עבר ביטוחי...

2 תאונות, ולא נשמע קלות במיוחד...

כמובן שלא חזרתי אליו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...