Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיקרה חדשה ישנה

MikMan
שימו לב! השרשור הזה בן 1605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המיקרה הקודמת מזעזעת ואני לא מבין איך אפשר לאהוב את הרכב הזה. רכב לא נוח בעליל, מכוער, ועם סטנדרט בטיחות מלפני 400 שנה.

המיקרה ה"חדשה" גם לא נראית מציאה ותג המחיר שלה מאוד גבוה. אבל זה לא יפריע למר ישראלי לקנות כמו עדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיקרה הקודמת מזעזעת ואני לא מבין איך אפשר לאהוב את הרכב הזה. רכב לא נוח בעליל, מכוער, ועם סטנדרט בטיחות מלפני 400 שנה.

המיקרה ה"חדשה" גם לא נראית מציאה ותג המחיר שלה מאוד גבוה. אבל זה לא יפריע למר ישראלי לקנות כמו עדר.

בהשוואה לדור הקודם יש שיפור לפחות היא קצת יותר מודרנית רק חבל שהם בחרו לוותר על היגוי אקטיבי שיש לניסאן בקשקאי ובאקס טרייל לטובת מובילאיי ושות בגרסת בסיס

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר קפץ היום לסוכנות של ניסאן לראות את המיקרה.

זה מה שהוא ראה.

[ATTACH=CONFIG]525257[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]525258[/ATTACH]

באמת תהיתי איך יכול להיות שבאירופה מיקרה ברמת הגימור הכי גבוהה מגיעה עם חלונות ידניים מאחור ובישראל חשמליים...

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר קפץ היום לסוכנות של ניסאן לראות את המיקרה.

זה מה שהוא ראה.

[ATTACH=CONFIG]525257[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]525258[/ATTACH]

דיל ברייקר מוחלט.

זה אפילו לא חאפריות (לא של המתקין ולא של היבואן), זה זלזול בוטה ומכוון.

מי שאישר את זה, צריך לעוף מהמערכת.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רמה גבוהה של עליבות. עדיף לשלם פחות ולקבל רכב עם חלונות ידניים מאחורה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ניראה כמו בדיחה, קודם כול לא הגיוני שסופר מיני בשנת 2019 שעולה מעל 100 אלף ש"ח תגיע עם חלונות ידניים מאחור, אבל עוד עם התקנה כזאת? זה פשוט בושה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור, החלונות הידניים מאחור זו החלטה של היצרן ולא של היבואן.

אבל אין ספק שהיה עדיף להשאיר את הרכב כפי שהוא מאשר ההתקנה הזו.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שפירקו את הדלת בשביל להתקין את הקומבינה הזאת?

האומים שמחזיקים את הדלת לא אמורים להיות בצבע המקורי?

אנחנו עוד ניזכר בזה בעוד שנה-שנתיים-שלוש כשיתחילו לצאת מיקרות לשוק ויבואו לפה לשאול אם השורה של "הוחלפה דלתות אחוריות" בטופס הבדיקה מעידות על תאונה רצינית שהרכב עבר, ואיך יתכן שהרכב עבר שתי תאונות בשתי הדלתות האחוריות.

איזה בדיחה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי.... אז אני חייב להגיד שאני קורא הדוק כאן,אבל קורא "סמוי" במשך בערך כמה שנים... ואף פעם לא באמת ראיתי צורך להגיב לאיזה שרשור... ואז נתקלתי בהתקנה המקומית הזו,ונזכרתי שיש לי משתמש מפעם פעם.... אני חייב חייב חייב לפרוק.... מה זה הבזיון הזה???זו ההתקנה המקומית הכי גרועה שנתקלתי בה מעודי.... איך היבואן מוציא או בכלל חושב להתקין דבר כזה???בזיון לקרסו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות לפי מחלקת התקינה במשרד התחבורה - הרכב אמור להגיע עם 4 חלונות חשמליים מקוריים ממליץ להמתין ולראות מה יגיע כשתגיע המסה של המכוניות.

זכור לי שהאלמרות הראשונה שהגיעו ב-2015 הגיעו אפילו בלי נעילה מרכזית. זה תוקן במשלוח השני.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו תועבה שלא יהיה ספק אבל אתם מסתכלים על זה מפרספקטיבה של חובבי רכבים ושונאי התקנות מקומיות, בטח כאלו שנראות ככה.

אבל אם נסתכל על זה ממקום עסקי, כנראה שלישראלי הממוצע חלונות ידניים זה פאול יותר חמור מזה שהמתג החשמלי נראה כאילו הורכב בעלי אקספרס, אם בכלל הם יבחינו בזה וידעו להעריך את טיב העבודה ואת זה שלא מדובר בחלק מקורי מלחתכילה.

בסופו של יום חשוב יותר עבור הצרכן הממוצע שבא לקנות את היפנית שלו שיש מאחור חלונות חשמליים, עם כמה שהדבר הזה נראה רע לא כולם רגישים לנושא כמו פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...