Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

במוו סדרה 1 החדשה בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ככה משנמכים את המוצר למכנה הנמוך הרחב ביותר.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק רציתי גם לרשום על האירוע אתמול, גם אני הייתי שם, אירוע בהחלט מושקע ומרשים.

כשהתחילה ההופעה אמרתי למי שהייתה איתי שחסר לי קצת שלא דיברו על הדגם או מקום להתרשם ממנו ואז אחרי ההופעה פתחו את האיזור עם שלושת הרכבים (אני יותר התחברתי לצבע של הרכבים שהיו על הבמה) :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק הופך את הטיול שלי לכל רוחב גרמניה עם סדרה 1 דגם ראשון ליותר מיוחד

(נתעלם לרגע שזאת הייתה גרסת הדיזל...). מכונית הדוקה מאין כמותה,

מטפסת לאט מאוד למהירות ראויה לאוטובאן (נו, דיזל השכרה)

אבל בכל מהירות שהיא נותרת יציבה כמו קטר על האספלט.

הנוכחית פשוט מכוערת. אשכרה התעלו על מתיחת הפנים של דור 2. :roll:

מה נשאר? קיה סטינגר?

קוריאה זה אשכרה מקלט מדיני לפליטים מהנדסים גרמנים...

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם טוענים שעל פי מחקרי שוק רוב הלקוחות לא מודעים איזה מערכת הנעה יש ברכב, ולא אכפת להם, אז עדיף לתת את היתרונות של הנעה קדמית במרחב פנימי.

ככה זה בעידן שמכוניות נבחרות על פי גודל מסך המולטימדיה והאיבזור.

אני בטוח, שיש לא מעט לקוחות שקנו את הדור היוצא בגלל ההנעה האחורית.

בשביל אלה BMW ישאירו את ה2 קופה עם הנעה אחורית.

אבל זה לא פתרון לכולם, עוד משנות השישים הייחוד של BMW היה פיתרון לרכב משפחתי עם 4 דלתות שנותן ביצועים עם הנעה אחורית.

בסוף יבוא יצרן אחר ויתפוס את הנישה הזאת.

Sent from my Pixel 3a XL using Tapatalk

אתה כל כך צודק.

ראיתי את המחקרים שאתה מדבר עליהם (יותר נכון להגיד סקרי לקוחות) ובאמת הנתון היה שמעל 80% מהלקוחות בכלל לא ידעו מה זה הנעה אחורית.

לעולם לא יהיה פיתרון לכולם, וכמו שאני תמיד אומר, יצרן רכב הוא כמו כל חברה, רוצה להגדיל הכנסות ורווחים.

ב.מ.וו הקשיבו ללקוחות שלהם והבינו שכנראה יותר נכון להם לעבור להנעה קדמית בסגמנט הזה.

לראיה ניתן לראות את ה-X1. כאשר הוצג הדור הנוכחי, המכירות עלו בכמעט 200%.

קשה להתווכח עם זה.

רק חבל שהם איבדו את זה בכל מה שקשור לעיצוב.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נראה כמה זמן ייקח לרכב להגיע למחיר של החל מ-150 בכפרים.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגריל הזה עוד יפהפה ליד הגריל המזעזע של ה4 המגיעה בשנה הבאה או של הX7.IMG-20191102-WA0051.jpg

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור חובב נהיגה, הנעה קדמית וזניחת מנוע ה6 בטור מאכזבים מאוד. שלא לדבר על זה שהיא מכוערת. אם BMW נכנעים לשוק כי רוב הקונים שלהם לדבריהם לא יודעים ממילא לאיזה גלגלים עובר ההספק של המנוע, מה ייחד אותם ממרצדס ואודי? נשארה רק התדמית מלפני 20 שנה.

אגב דלק הרימו ארוע מושקע מרשים מאוד אתמול בערב בנמל תל-אביב.

מתנצל על התמונות הלא משהו...

2f75fed8198ef732bb818857e9d0f89b.jpg

לפחות בתמונה הזאת ומהזווית הזאת היא נראית יותר טוב מאשר בתמונות הפרסומיות. עדיין לא מלכת יופי...

הגריל הזה עוד יפהפה ליד הגריל המזעזע של ה4 המגיעה בשנה הבאה או של הX7.[ATTACH]524283[/ATTACH]

אני מניח שזה קונספט, ונראה שהבווארים זורמים עם כל הבדיחות על הגריל ועשו את זה רק בשביל להאכיל את הטרולים :lol:

עריכה אחרונה על ידי itaimoto
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור חובב נהיגה, הנעה קדמית וזניחת מנוע ה6 בטור מאכזבים מאוד. שלא לדבר על זה שהיא מכוערת. אם BMW נכנעים לשוק כי רוב הקונים שלהם לדבריהם לא יודעים ממילא לאיזה גלגלים עובר ההספק של המנוע, מה מייחד אותם ממרצדס ואודי?

כנראה שלא מחפשים כעת משהו שייחד אותם מאודי אלא ההיפך. להדמות לאודי שכבר שנים אין להם כמעט רכבי הנעה אחורית.

האמת שכאשר הגרסאות החזקות של הרכבים הללו מכל היצרנים הם הנעה לכל הגלגלים (למעט סידרה 2 ואיזה r8 מסויימת) אז יש פחות קסם בהנעה אחורית.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש נקודה, במקום ובזמן - בו כל ניסיון לשפר ולהוסיף בעצם גורע - מבחינתי הם עברו את הנקודה הזו.

לא מתחבר לקונסולת טמגוצ'י האלה בכלל - הרי גם ככה הכל בסמארטפונים שלנו אז למה לא פשוט לתת חיבור BT למערכת הגברה טובה ודי? אתה רוצה מסך גדול? תחבר טאבלט במקום סמארטפון - כל כך פשוט.

לפחות הנעה כפולה מוצעת אז במקום לקשקש בזנב הקטע בנהיגה יהיה יותר טכני? כנראה, אני מניח.

ותסביך הגרילים שלהם ומרובעי העיגולים (גם לקסוס) הזיה.

כבר היה הרבה יותר מגניב אם אחד מהם היה מעז ומייצר טמבון שקוף שמראה את כל המכניקה של המפלצת.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...