Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנורת לחץ אוויר - פיקנטו 2015

orgalit
שימו לב! השרשור הזה בן 1822 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שנת 2015, הבוקר נדלקה מנורה כתומה עם סימן קריאה.

אני מבין שמנורה הזו אומרת שיש בעיה עם לחץ אוויר בצמיג\ים.

ניגשתי לתחנת דקל ולאחר בדיקה לא נראה שחסר אוויר בצמיגים, יש לציין שלפני יומיים הייתה לי תאונה קלה כאשר רכב נכנס ברכב שלי בצמיג הקדמי - לא נראה נזק רק שפשוף קל מאוד.

אשמח לקבל עזרה כיצד אוכל להעלים את המנורה?

אם שותים לא נוהגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לשכוח למלא אוויר גם בצמיג הרזרבי.

אם מש כפתור איפוס אז לאפס ואם אין אז לאחר נסיעה של מקסעמום קמ אחד היא נכבית אוטומטית אם אין תקלה נוספת.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמתדלק לשעבר נתקלתי בהרבה מאוד רכבים כולל פיקנטו,שבהן ניפוח של 4 גלגלים בלבד ללא הגלגל הרזרבי עדיין השאיר את המנורה דלוקה- זה כולל ד"א מקרה של רכב חדש כמעט מהניילון של לקוחה,שנלחצה ובכתה שהרכב חדש והיא לא מבינה מה קרה. לאחר ניפוח הגלגל ספייר ונסיעה של מספר דקות (עד מקסימום ק"מ,יש כאלו של כמה מטרים ויש כאלו שעד ק"מ אחד המנורה נכבית).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסיק לכתוב שטויות בבקשה.

הגלגל הרזרבי בפיקנטו הוא קטן (בייגלה) ללא TPMS.

אין גם שום קשר לנסיעה של 1 ק"מ - בקיה החיישן לומד את הערכים בנסיעה של מעל ל-25 קמ"ש.

RTFM.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמתדלק לשעבר נתקלתי בהרבה מאוד רכבים כולל פיקנטו,שבהן ניפוח של 4 גלגלים בלבד ללא הגלגל הרזרבי עדיין השאיר את המנורה דלוקה- זה כולל ד"א מקרה של רכב חדש כמעט מהניילון של לקוחה,שנלחצה ובכתה שהרכב חדש והיא לא מבינה מה קרה. לאחר ניפוח הגלגל ספייר ונסיעה של מספר דקות (עד מקסימום ק"מ,יש כאלו של כמה מטרים ויש כאלו שעד ק"מ אחד המנורה נכבית).
יש מכוניות עם מערכת ללא חיישנים בכלל, יש מכוניות שצריכות איתחול המערכת עם כפתור, יש מכוניות שצריכות מסיעה של כך וכך ק"מ במהירות מסויימת. יש מערכות שמתייחסות למיקום גלגל באוטו ויש שלא.

בקיצור, מה שאנחנו יודעים על דגם אחד לא בהכרח רלוונטי לדגם אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1822 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...