Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת חשמל מוגזמת בצורה מטורפת.

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 1812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרי אם מישהו גונב ממנו חשמל צריך להיות חיווט חשמלי אשר מוליך את החשמל לדירה או אפילו לתאורת חדר מדרגות. קשה לי להאמין שמישהו חצב בקיר בכדי להעביר כבל חשמל מוסתר.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הבנייה היא משנות 60,שני דירות בקומה,

השכנים ממגזר מסוים הוסיפו כמה חדרים לדירה ומשום מה גם הוסיפו מונה ולוח חשמל נוסף,

בארון חשמל אני רואה 3 לוחות ו-3 מונים,הכל נראה כמו קומבינה, לוחות החשמל יושבים על פלטות עץ שמאחוריהם נראה שעוברים כבלי חשמל.

בשורה תחתונה זה לא נראה כמו ארון חשמל בריא שהייתי מוכן לדחוף ידיים לתוכו,

ניתן לחברת חשמל להתלכלך קצת,שהטכנאי יגיע ויאמת אם גונבים אותנו או לא, או אם המונה דפוק.

אני לא יכול לגשת להגיש תלונה במשטרה בלי אסמכתא אם באמת גונבים אותי.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי לאכזב אותך, אבל הבודק שיגיע מטעם חברת החשמל יבדוק את תקינות המונה שלהם בלבד, מה שקורה אחרי המונה אינו מעיניינו בכלל.

הוא ינתק את המונה, יחבר להזנה עומס ידוע ויבדוק עם מודד אופטי את סיבוב הספרות, אם זה תואם - זה תקין.

בשביל שמישהו יבדוק את המתקן הפרטי שלך (כינוי לכל מה שקורה אחרי המונה לכיוון הדירה שלך), הזמן חשמלאי פרטי.

חבל שתחכה חודש וכל מה שתקבל זה שהמונה תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, זה לא נדיר בבניה "של פעם" להגיע בחציבה מאוד קלה לדירה הסמוכה, שלא לדבר על נקודות חשמל מקבילות בקירות משותפים שיכולים בקלות לשמש כר פורה לחיבור פיראטי וגניבה של חשמל.

הבדיקות שהמליצו לך כאן לעשות אינן דורשות שום כלי מיוחד או ידע במדעי החלל - וכדאי שתיישם אותן ASAP (ויפה שעה אחת קודם...).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון חברים,

מצורפת תמונה כללית של הארון חשמל והאיזור שנראה לי חשוד מעל הארון שלי.

מדדתי צריכה על הקו שמגיע לראשי שלי,

המונה עדיין מסתובב.

2556584b1ec06c7ec2a38a5a6d338c00.jpgafc00bee30fa217da831b68eb2c3560a.jpg31f25c14db79d603d7903cbfe02f1cbb.jpg

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה חשוד.

חשבתי שהלוח אצלך בבית כמו אצלי - בגלל זה טענתי שלא נראה לי שמישהו

התחבר אליך. בדוק את זה בדחיפות על ידי חשמלאי מוסמך ויפה שעה אחת קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונה השנייה, מופיע חוט חום שהוא מאד חשוד בעיניי ולא אמור להיות שם למיטב ידיעתי והבנתי בתחום. נראה כאילו הוא מתחבר ללוח שלך, אם כי אני לא רואה מהיכן, והולך לתוך הקיר לאןשהוא. הוא דק מדיי בשביל להיות "ראשי" (האדומים העבים שרואים בתמונה).

אם הוא אכן מחובר לארון שלך, נתק אותו, הורד את המתח הראשי ובדוק שוב את הקריאה. אם אני צודק, היא אמורה להיות 0 והשעון לא יסתובב עוד.

וכמו שיוגב אמר- אני גם ממליץ לקרוא לחשמלאי מוסמך בהקדם. הוא יוכל לומר לך בוודאות אם גונבים לך חשמל או לא, וסביר שתוכל להזמין אחד הרבה לפני שטכנאי יגיע לאיזורך. החיסרון הוא עלות...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין אתכם, אתם באמת מציעים לו לבצע מניפולציות בארון החשמל הראשי?

גם אם הוא מבין בתחום, יש לו את הכלים המתאימים?

את החשמל ללוח אפשר לנתק רק ע"י הוצאת הנתיך הראשי של חברת חשמל (וגם זה מצריך כפפות מתאימות), אחרת הכל חי שם.

ובניגוד לעבודות חשמל בתוך הבית, שם אתה לפחות מוגן ע"י הפחת, פה אתה מקבל את החשמל ישירות מהעמוד, אין שום הגנות, כל טעות ואתה תשלם על זה בחייך.

פה נופלים גם בעלי מקצוע מיומנים, טיפול בארון החשמל הראשי זאת משימה לא סלחנית בכלל, אין לך רשת ביטחון, הכל חי ועל טעות אתה משלם בחיים שלך.

עצה שלי, אם אתה רוצה להיות בטוח, הזמן חשמלאי מוסמך כי חברת החשמל לא מתערבת בגניבות חשמל אחרי המונה, ומה שאתה לא עושה, אל תיגע בארון החשמל, החיים שלך שווים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה שלי, אם אתה רוצה להיות בטוח, הזמן חשמלאי מוסמך כי חברת החשמל לא מתערבת בגניבות חשמל אחרי המונה, ומה שאתה לא עושה, אל תיגע בארון החשמל, החיים שלך שווים יותר.

יודע מה, פות"ש? מה שהוא אמר, אז בדיוק כזה. SAAY צודק לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונה השנייה, מופיע חוט חום שהוא מאד חשוד בעיניי ולא אמור להיות שם למיטב ידיעתי והבנתי בתחום. נראה כאילו הוא מתחבר ללוח שלך, אם כי אני לא רואה מהיכן, והולך לתוך הקיר לאןשהוא. הוא דק מדיי בשביל להיות "ראשי" (האדומים העבים שרואים בתמונה).

אם תראה את לוח השעונים בחדר מהדרגות אצלי בדירה אתה מהר מאוד תגיע לאותה מסקנה שגוייה שגונבים חשמל.

אצלי בחדר חשמל יישנם מספר קופסאות שלא ניתן להבין למה הם שם ולאן הולכים החוטים. לאחר שבדקתי את הקופסאות

הבנתי מה תפקידם. קופסא של חברת החשמל עבור מונים המדווחים באופן אוטומטי לחברת החשמל על צריכת החשמל.

קופסא של הוט+קופסא של YES, קופסא של תאורת חדר מדרגות ועוד קופסא יישנה ריקה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק, הפסקה השנייה, זו שלא ציטטת, מראה אפשרות לבדיקה של התיאורייה שהעליתי בפסקה שכן ציטטת...

מסקנות, לא הסקתי. חשדות, עלו לי. תיאורייה, פיתחתי מהחשדות. הליך לווידוא או שלילה, הצעתי. הליך מדעי "לפי הספר" :lol:

בהתבסס על העובדות שצויינו בשטח (מונה מסתובב גם אחרי שמורידים את השאלטר), החשדות גוברים.

אני לא יודע אם המסקנה (הסקתי בכלל מסקנה? חשבתי שרק העליתי תיאורייה) שהסקתי נכונה או לא. לכן הצעתי דרך לבדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מקפיץ!

שבוע שעבר הגיע חשבון חשמל, הצריכה שוב חזרה לאיזור ה-700 וקצת קוט"ש.

לא עשיתי כלום ולא נגעתי בכלום.

כנראה באמת שהמטפלת הייתה מוכרת חשמל ועכשיו נבהלה.:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...