Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה style או fr עבור משפחה קטנה (זוג+ילד).

Mimpami
שימו לב! השרשור הזה בן 2642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איביזה החדשה לא תגיע ביולי, היא תוצג(לא תשווק) רק בעוד כמה ימים, תושק באירופה כמה חודשים לאחר מכן, ותגיע לארץ לקראת 2018.

אני כן מצאתי הצדקה ל20 אלף של הFR.

מושבים,הגה וידית הילוכים ספורטיביים,בודי קיט חיצוני ספורטיבי, ג'אנטים 16,פנסי לד קדימה אחורה,גג פנורמי ובקרת אקלים דיגיטלית.

בלי חבילת FR האיביזה נראית סתמית, אומנם עושה את אותה עבודה בדיוק, אבל בלי תבלינים מעניינים.

עריכה אחרונה על ידי Tamir FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לציין שיש לי את הרכב,

בתכלס הFR נבדלת מהסטייל רק באבזור, הרמת אבזור 0 שאתה מדבר עליה זה ציוד בטיחות

גם הסטייל מאובזרת מאוד יחסית לסופר מיני פלוס זה שכל התוספות מגיעות מהיצרן שלדעתי זה גם מעולה

לגבי הפאביה זה המנוע מהדור הקודם, ז"א שעכשיו כל הרכבים של VW הולכים לקבל את המנוע ליטר המוגדש שיש לו נתונים עדיפים על ה1.2 (בעיקר בתחום המומנט), היא צפופה יחסית, אבל אם זה ל2 אנשים לא הייתי דואג

באמת אחלה של רכב.. ואני אישית לא הייתי מתפתה לFR בעיקר בגלל שזה אותו מנוע והתוספות גדולה מאוד יחסית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איביזה החדשה לא תגיע ביולי, היא תוצג(לא תשווק) רק בעוד כמה ימים, תושק באירופה כמה חודשים לאחר מכן, ותגיע לארץ לקראת 2018.

אני כן מצאתי הצדקה ל20 אלף של הFR.

מושבים,הגה וידית הילוכים ספורטיביים,בודי קיט חיצוני ספורטיבי, ג'אנטים 16,פנסי לד קדימה אחורה,גג פנורמי ובקרת אקלים דיגיטלית.

בלי חבילת FR האיביזה נראית סתמית, אומנם עושה את אותה עבודה בדיוק, אבל בלי תבלינים מעניינים.

מאיפה המידע שהיא תוצג בעוד כמה ימים? לא מצאתי באינטרנט על זה כלום..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם זה מימון אך בטכלס יוצא לו לשלם כמעט אותו הדבר , בסטייל זה 1000 ש״ח בחודש בFR זה 1200 ש״ח בחודש.

ההבדל הגדול הוא היתרה שתשאר לי בסוף התקופה. בשני המקרים תישאר יתרה של 40-42 אחוז מערך הרכב.

וניראה שגם ככה הרצה לעשות טרייד אין או אולי למכור כי שלוש שנים מהיום זה הרבה זמן ובטח כבר אז הצטרך רכב גדול יותר (משפחתי) .

האמת שאני מאוד רוצה פוזה קצת, למרות שזה לא איזה רכב ספורטיבי אך יש לו יופי חיצוני מיוחד שמשדר משהו צעיר .

בנוסף העבודה שלי היא רובה מהבית אני כמעט ולא יסע ברכב היא תשמש ברובה לסופי שבוע או לסידורים קצרים באמצע השבוע גם זה פעם ב...

ניראה לי שאני יקנה את הFR אני עדיין לא בטוח אבל ניראה שזה מה שאני יעשה.

למישהו יש המלצות על צבע ? ראיתי אחת אדומה היא פשוט יפיפייה אבל אדום הוא קצת צבע של בנות (לדעתי) תמיד רציתי שחור אבל שחור עושה את הרכב ללא מיוחד , זאת אומרת אם אני יגדיל את הג׳אטנים בסטייל ל16-17 כמעט לא ישימו לב בין סטייל לFR .

השחור יותר משתלב מאשר בולט , ולבן זה צבא ליסינג :( וצבעים אחרים כמו ירוק לא בא בחשבון כמובן (סליחה אם למישהו יש פה כזה צבע פשוט אני לא מסוגל לסוע ברכב ירוק) נותרתי עם כחול ,כחול כהה או לעשות שילוב צבעים לדוגמא לבן אדום אבל זה מיקר את הרכב בעוד איזה 6-7K וסתם.

אני רוצה צבע כזה שלא ירגיש מיוחד ולאחר חודש חודשיים ימעס מימנו , למישהו יש המצלצה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^איך הגעת למסקנה שלבן זה ליסינג? לבן זה הצבע שהכי קל לתחזק בארץ(כמו כן יש לו ביקוש דיי גבוהה ביד2), רואים הכי פחות ליכלוך. כמו שתגיד שרכב לבן זה מונית.

בכל אופן FR לבנה ניראת טוב למדי(להשלים את החלק שמאחורי הפנוראימי לשחור ולהשלים חלק מהתמבון הקידמי לשחור והרכב נראה פ33ה, הצבע הלבן ישרוד בארץ ללא טיפול מיוחד הרבה יותר משאר הצבעים(אולי כסוף יהיה בערך באותה מידה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^איך הגעת למסקנה שלבן זה ליסינג? לבן זה הצבע שהכי קל לתחזק בארץ(כמו כן יש לו ביקוש דיי גבוהה ביד2), רואים הכי פחות ליכלוך. כמו שתגיד שרכב לבן זה מונית.

בכל אופן FR לבנה ניראת טוב למדי(להשלים את החלק שמאחורי הפנוראימי לשחור ולהשלים חלק מהתמבון הקידמי לשחור והרכב נראה פ33ה, הצבע הלבן ישרוד בארץ ללא טיפול מיוחד הרבה יותר משאר הצבעים(אולי כסוף יהיה בערך באותה מידה).

לבן , כסוף זה צבעי ליסינג זאת אומרת בכביש אולי 80 אחוז מהרכבים הם בצבע לבן או כסף.

נכון זה עדיין יפה הלבן לסיאט ראיתי כזו וממש התלהבתי אבל היא פחות מיוחדת.

הזכרתי קודם את האדומה למה ? אתמול הוצאתי את הרא שמהחלון והסתכלתי על הכביש אני גר מעל מרכז מסחרי כל יום מגיעים לפה מאות מכוניות מדי יום ויש את החניות, ובתוך כל ההפרוריות הזאת בכביש של המכוניות , שחור, לבן, כסוף פתאום באה האדומה כאילו נתנה צבעה את כל המקום בצבע אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן יש כרום עם כיפוי שחור מבריק כזה מסביב בסטייל.

מציע לקרוא את המבחן שלי

http://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/2331/מבחנים/מבחן-דרך---סיאט-איביזה--1.0-ליטר-STYLE

עריכה אחרונה על ידי yulianx

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק האדום המטאלי נראה מאוד טוב, אני אישית עדיין אוכל תסביך איזה צבע אני רוצה(לבן/שחור/אדום) תכלס האדום זה לא קשור כלל לבחורה, הרכב הזה יש לו לוק אגרסיבי צבע אדום מוסיף לזה אך כמו שזה מוסיף מבטים זה מוסיף גם מזיקים וצומי מיותר.

נכון להיום אני מתנייד ברכב לבן פנינה, הלבן נוואדה נראה טוב, ולא משעמם בשמש.

אם אתה לא רוצה למשוך אלייך אש מזיקה תקח שחורה, אומנם היא תרתח במגע בקיץ אבל בפול בפנים בתכלס בפנים אתה לא תרגיש הבדל ענק, 2ד' עם הגג פתוח הרכב ירגיש לך כמו כל רכב אחר, כמו כן תוכל להרים את הגג בקיץ וכל החום יצא.

בסופו של דבר כמו הבחור מתחתי אמר, אם הצבע יעלה לך חיוך קטן ויגרום לתחושת חמימות בלב אז אל תקשיב לאפחד ותיקנה את הצבע שאתה אוהב

עריכה אחרונה על ידי iliahrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחור/לבן בדרך כלל נחטפים מהר, תדפדף ביד 2 ותיראה כמה מודעות של לבן ושחור יש וכמה זמן הן מחזיקות(אני מדבר על אנשים הגיוניים ולא המודעות שמוכרים את הרכבים במחיר נמוך מידי או גבוהה מידי), אני אישית לפני שהבאתי את הרכב שלי הייתי נעול על איביזה יד 2, אקזמפלים במצב טוב בצבע שחור נחטפו, לבנות כמעט לא היו, תראה מה המצב עכשיו, בכל אופן ישראלי מצואי בדרך כלל מעדיף רכב לבן/כסוף/שחור בודדים שמחפשים צבע בולט או פשוט זה רכב עבודה אז אוכלים איזה צבע שמביאים(נגיד במקום העבודה שלי יש צי רכב נחמד- 30 רכבים בערך,4 הינם לבנים, השאר בצבע תכלת-4,כחול-3, שחור-3, ברונזה-4, נחושת-3, כסוף-4, צהוב-1,אפור עכבר-4 ואגב כולם מליסינג)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...