Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פתרון לבלאגן בתא המטען

ramigt
שימו לב! השרשור הזה בן 7068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואז יגמר לי כל המקום בבגז' הקטן שלי!

גם ככה אין לימקום לשום דבר!

עלק מכונית משפחתית, אין מקום לשים קניות:-P

ד"א מיינתי כבר כמה פעמים את כל מה שיש לי בבגז', הכל שימושי.

כמה שהמצב של הרכב שלי מזהיר, אני לא רוצה להתקע בצדהדרך, ורק בגלל שאין לי מפתח כלשהו אני אזמין גרר.

חבר הפורום רמי מינץ נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך.

DFC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז יגמר לי כל המקום בבגז' הקטן שלי!

גם ככה אין לימקום לשום דבר!

עלק מכונית משפחתית, אין מקום לשים קניות:-P

ד"א מיינתי כבר כמה פעמים את כל מה שיש לי בבגז', הכל שימושי.

כמה שהמצב של הרכב שלי מזהיר, אני לא רוצה להתקע בצדהדרך, ורק בגלל שאין לי מפתח כלשהו אני אזמין גרר.

קנויות אפשר לשם במושבים האחוריים (למה יש לך CTI?!)...

אני הייתי שם דברים מיתחת למושבים, למשל כבל התנעה, FAST, מנורות ספייר (בקופסא), מפתח גלגלים (אצלי זו בוקסה עם ידית כוח) ובקיצור, כל מה שממש צריך וחשוב שיהיה נגיש.

את הכל אתה יכול לעטוף עם מגבת (אחרי שמחליפים גלגל נחמד לנגב את הידיים)...

אצלי באוטו יש ארגז של לחם (פלסטיק ירוק), הוא מחזיק טוב על הריצפה של התא מיטען, בנוסף יש לו חריצים שאפשר לראות מה יש בו ואפשר לעגון אותו לאיזה זיז בתא...

אם אין ברירה, קנה ניגרר :wink:

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרשון, כן שקניתי את הרכב חשבתי שאת משפחתית קומפקטית:wink:

לגבי נגרר, אחלה של רעיון לפי דעתי, רק שיהיה ליפט לכל מקרה.

:-P

חבר הפורום רמי מינץ נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך.

DFC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון כבר אמרתי לך, אני מחפש ליפט ואתה משתתף איתי בקניה !

דבר שני, מה אתה צוחק ? תראה איך אתה נראה כמו *** יא ***** :wink:

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

אני מציע לקנות ארגז ממתכת גדול 80 ס"מ על 80 ס"מ ולחבר אותו בעזרת ברגים דרך הרצפה

ואז זה יהיה חזק:-D .

לא מומלץ.

בחלק מהמכוניות הברגים עלולים לחדור למיכל הדלק.

השתמשו בפתרונות שאינם יגרמו לנזקים פיזיים לרכב (סקוצ'ים, רשת וכד').

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן גם אני מאלה שיש להם מחסן בתא המטען (הענקי של סובארו).

פעם הייתי צריך להחליף קרטון (שהיה מתעקם ונקרע) כל שבועיים, עכשיו יש לי ארגז פלסטיק קשיח (ירוק) כמו של הירקנים. נראה קטן אבל אפשר להכניס אליו המון דברים!

חוץ מזה יש לי מפוזר בתא המטען שקית של מטליות, כמה אריזות טישו, נרגילה (בתיק) 2 בקבוקי מים (לנרגילה) וכמובן דברים כמו שמן מנוע ומים ירוקים.

חשוב לעשות סדר בבגאז', כשאנקה בפעם הבאה את האוטו, אני ארוקן את הבגאז' ואני אזרוק\אשים בבית, כל מה שאני לא צריך במיידי, כמו מטליות מיותרות וכל מיני אביזרים שהתעצלתי להעלות לבית (כמו ספריים לצביעה, אציטון, פוליש ווקס פתוח ואחרים).

הארגז לא כ"כ מתעופף לי בבגאז' ואין לי מה לעשות איתו, למישהו יש מושג מה אני עושה עם הג'ריקן שמן (יש 2, פתוח וסגור) ויש גם את הג'ריקן מים הירוקים שמתעופפים לי בבגאז' כל הזמן?

ראיתי גומיות במכוניות יותר חדשות אצל אנשים בצמוד לדופני הבגאז', הג'ריקנים ממש נצמדים! אפשר לקנות את זה ולעשות או שזה בא עם האוטו?

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי עשה בתא המטען ארגז לפי המידות, הוא הצמיד אותו צמוד לגב המושב האחורי האורך של הארגז הוא באורך תא המטען והרוחב הוא איזה10-15 ס"מ

אני חושב שזה הכי טוב, זה לא ניראה ערבי וזה אל מפריע לך לכלום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...