Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה לקניית ג'יפ,תקציב 150-165 א"ש

viper05
שימו לב! השרשור הזה בן 3341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה המצב חברים, אני מעוניין ברכב שני לבית.

לאחר התלבטויות רבות בין רכבים כמו אודי A5/סדרה 3 וכדומה החלטנו שנקנה ג'יפ.בתור אחד שחשוב לו קודם כל המראה של הרכב בחרתי את ה3 שהכי אהבתי מבחינת העיצוב

ההתלבטויות הם כאלה: מרצדס ML 08-09, ראיתי ביד 2 רכבים כאלה יד שניה עם נתונים טובים אך השאלה היא כזאת: האם הייתם נוגעים ברכב כזה? מישהו יודע מה הם התקלות הנפוצות שלו?

הרכב השני שהסתכלתי עליו הוא פאג'רו קצר 09'-10', כרגע אין ממש מציאות בעניין והייתי אשמח לדעת על איזה מנוע הייתם ממליצים? דגם ? תקלות נפוצות? ממה להיזהר?

הרכב השלישי הוא רנגלר קצר/ארוך (לארוך פחות יש שימוש מבחינת המיקום אבל המראה שלו ללא ספק מושך אותי נורא). שנתונים 10-12' נכנסים לתקציב לפי מה ששמתי לב.

עוד אחד שעושה לי את זה נורא הוא הגראנד צ'ירוקי שאותו אינני מכיר בכלל.

המטרה של הג'יפ האמת היא נסיעות בעיר ולא יותר מזה, מדי פעם צפון/אילת. אני לא ארד איתו לשטח בחיים ובעיקרון ישמש אותנו רק לנסיעות היום יום.

לגבי הסחירות של הרכבים, אני יודע שהרנגלרים והפאג'רו נסחרים ממש טוב בשוק וקשה למצוא מציאות טובות אלא אם אתה מחכה על הגדר. לגבי רכבים כמו ML/X5 וכדומה לא ידוע לי כלום.

נתונים כמו צריכית דלק/אחזקה פחות מעניינים אותי. אני יודע מה היא עלות אחזקה של הML אז אני מאמין שרכבים כמו רנגלר ופג'רו לא יעלו על זה.

אשמח לתגובות/המלצות/ממה להיזהר/תקלות נפוצות.

אולי אני הולך יותר מדי אחורה בשנתונים וכדאי לי להתפשר על משהו אחר בשנתון גבוה יותר כמו 12-13 שלא חשבתי עליו?

עריכה אחרונה על ידי viper05
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת עיצוב - לדעתי יש ג'יפ שעולה על כולם בכמה רמות, והוא האינפיניטי FX.

מדובר גם ברכב טוב לפי המבחנים, עם התנהגות טובה ואמינות יפנית.

סביבות שנתונים 2009-2011 יתאימו לתקציב - תלוי בגרסה.

מה לגבי ניסאן מוראנו? -- ישבתי בו בסוכנות. רכב נורא מפנק מבפנים, ואמור להיות רך ונוח בסגנון אמריקאי.

חוץ מזה, ליאיר לפיד יש אותו, ויאיר לפיד הוא אחד שחשוב לו מראה - אז זו גם אינדיקציה.

עריכה אחרונה על ידי mogo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לגבי המראה עם האינפיניטי והניסן, אבל משום מה איכות החומרים לא הרגישה לי אחידה. מצאתי מתגים שיש גם בניסן מיקרה וג'וק - וזה קצת מוריד מהתחושה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי מבחינת מראה ה Q7 נראה הכי טוב. אולי יכנס 2009

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לשאול, למה ג׳יפ (ועוד ג׳יפ גדול) כשעיקר הנסיעות שלכם בעיר? לא הגיוני לי...

אני האחרון שאתערב בשיקולים של אחרים, ואני שואל באמת כי המניעים מעניינים אותי.

אגב, כבעל נסיון הייתי מתרחק מהמרצדס בשנתונים הללו, והגראנד צ׳ירוקי לא יותר מאוניה על גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוולוו והאינפיניטי נראות לי קצת מבוגרות,המוראנו אני יודע שהוא רכב מעולה אבל הוא ממש לא לטעמי, אני בחור בן 26 ואני מחפש רכב יחסית צעיר. הרנגלר והפאג'רו (הקצרות) נכנסות ל"סטיגמה" הזאת שייצרתי לעצמי ומבחינת העיצוב הרכבים האלה נראים לי הרבה יותר טוב. הML אכן הרבה יותר מבוגרת אבל עדיין אני לא פוסל אותה עקב האיכות שיש בה שלדעתי לוקחת רכבים כמו אינפיניטי וגם את הX5.

אם הייתי נוגע באודי הייתי מחפש Q3. ה7 דומה לאיזו חללית וגם לא התחברתי לעיצוב שלה כמו כן הQ5 גם לא עושה לי את זה בכלל.

כמו כן אני מחפש רכבים סחירים, פאג'רו ורנגלר אפשר להעיף כמו לחמניות עקב הביקוש הרב שיש להם. מרצדס יהיה קשה יותר.

למה ג'יפ גדול? האמת כי אני מתחבר לזה הרבה יותר מג'יפונים קטנים כשבפועל אין ממש הבדל בין ג'יפון קטן לבין פאג'רו קצר/רנגלר קצר. ההבדל לדעתי הוא מינורי.

וזהו מה שאני בעצם מבקש מאנשים שיש להם/היה להם אחד מהרכבים האלה קצת מידע לגבי הרכבים האלה ואיזה דגם מומלץ לקנות, אם זה בנזין דיזל/איזה מנוע וכו'. אני לא מבין כלום ברכבים האלה למעט העלויות האחזקה של הML.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לציין שאף אחד מהרכבים שאתה מסתכל עליהם אינו רכב ״צעיר״ במובן המילה.

דווקא הוולוו צעירה יותר ומודרנית יותר משאר האופציות שאתה חושב עליהן.

עדיין לא הבנתי את ההגיון בג׳יפ כשכמעט כל הנסיעות בעיר (מהרבה מאוד בחינות) אלא אם כן מדובר באיזושהי ״פוזה״ שאתה מנסה לייצר וחושב שזה יעזור.

אגב, מה הרכב הראשון בבית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

האינפיניטי ללא ספק נראה טוב אבל עקב חוסר ידע לגבי עלויות אחזקה אני לא יודע אם להתקרב אליו או לא ואני אשמח אם מישהו ישפוך אור על הנושא, אם העלויות הם בסביבות העלויות של הML אז ללא ספק זאת יכולה להיות אופציה מעניינת. מישהו אמר לי שאני מחפש לייצר פוזה.

לא קטע של פוזה או לא, רוצה רכב יפה,גבוה נוח וזהו.אם אתה חושב שזאת פוזה אז הכל בסדר, נוטה להסכים איתך אפילו ואני ממש לא מתכחש. בחור צעיר בן 26,ללא ספק מושך אותי המראה של הרכב.

כרגע הרכב הראשון שלי הוא BMW Z4,רוצה לשמור אותו לסופי שבוע וביום יום להתנייד ברכב שללא ספק נראה טוב/מרשים ושהוא רמה אחת מעל רכבים כמו קשקאי וג'יפונים כאלה ואחרים ושיש לו רכב עם סטיגמה של אנשים צעירים. אני יודע שזה נשמע לכם מטומטמם אבל תשימו לב לאיזה רכבים הקהל הצעיר נמשך יותר (הקהל הזה מונה גם אותי, לא כי אני חלק מהעדר אלא כי הרכבים האלה באמת נראים טוב בעיניי),לרוב ותמצאו לאנדקרוזר/פאג'רו/X5 (סטיגמה של ערסים) וכמובן את הרנגלר שכרגע יש לו ביקוש לא רע בכלל בשוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורש קאיין משנתון 2008-9 יסגור לך את הפינה, גם נראה טוב, גם סמל סטטוס וגם ביצועיו יפים.

אחזקה? יקרה אבל לא בצורה מוגזמת ביחס לשאר המתחרים בקטגוריה.

Audi A6 3.0T Quattro - לשייט ב260 קמ"ש :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...