Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה איך להגביה סובארו b4 2004 נמוכה מאחורה

shlomi_e11
שימו לב! השרשור הזה בן 3389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

הרכב- סובארו b4 שנת 2004 סטיישן מנוע 2000.

אני יודע שהרכב הזה נמוך בעיקרון אבל הקטע הוא שרוב הזמן הרכב עם מטען מאחורה כך שהרכב ממש נמוך מאחור (בערך 3 סמ בין הגלגל לקשת כיסוי הגלגלים). מקדימה הוא הרבה פחות נמוך.

ראיתי שבלי קשר למטען מאחור, רוב הb4 ממש נמוכות מאחור, כלומר בולמים אחוריים די חלשים.

ראיתי פעם שיש איזשהי קומבינה להגביה את הבולמים מאחורה (הכל בהתאם למגבלות החוק כמובן) עם איזה תוספת של חלק/גומיה בבולם.

אז מה אפשר לעשות? איך אפשר קצת להגביה אותו קבוע מאחור איזה 5-10 סנטימטר? והאם אפשר להגביה גם קצת מקדימה? זה לא יזיק..

נראה לי שהמרכב והמנוע די דומים בb4 ובאאוטבק ככה שזה נראה לי אפשרי ולא תלוש מהמציאות.

אשמח לעזרה והמלצות (הפניה לחלק המתאים/תמונה בהחלט יעזרו)

תודה!

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם ה 1,345,556 - בולמים לא אחראיים על גובה הרכב, הקפיצים הם אלה שאחראיים עליו.

ניתן להתקין טבעות הגבהה בין הקפיץ לתושבת שלו, כדאי להתייעץ עם מכון כיוון פרונט. לחילופין ובשל פופולריות רכבי סובארו והתמחותם בעולם ה 4X4 אני בטוח שאפשר למצוא קפיצים חדשים / קפיצים ארוכים יותר / קפיצים קשיחים יותר שיעזרו במקרה שלך.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל הייתי בודק את מצב המתלים: בולם שעבר יותר משמונים אלף קילומטרים כבר נשחק בדרך כלל, גם אם הוא לא נוזל או "נתפס". נזילות הם סימן לכשל ולא לשחיקה. אם הבולמים שחוקים מספיק זמן - גם הקפיצים יישחקו וגובה הרכב יפחת, ובמקרה כזה יהיה צורך להחליף גם את הקפיצים.

אם הבולמים עברו 80-100 אלף קילומטרים הייתי מחליף אותם. כמו כן, בדוק לחץ אוויר כי מחסור רציני משפיע על גובה הרכב וגם מכביד על עבודת המתלה.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהפוך הוא.

אם הקפיצים חלשים, תדירות שחיקת הבולמ"ז יהיה גבוה יותר.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שנכתב הקפיצים התעייפו ושקעו לבולם אין השפעה על הגובה,ניתן להתקין טבעת טבעת של 2.5 ס"מ מתחת לצלחת של בסיס הקפיץ על הבולם עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שנכתב הקפיצים התעייפו ושקעו לבולם אין השפעה על הגובה,ניתן להתקין טבעת טבעת של 2.5 ס"מ מתחת לצלחת של בסיס הקפיץ על הבולם עצמו.

אחלה, מעולה

איך זה נראה (טבעות ההגבהה)? איפה אפשר לקנות/לעשות את זה?

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה, מעולה

איך זה נראה (טבעות ההגבהה)? איפה אפשר לקנות/לעשות את זה?

זה נראה כמו טבעת בקוטר הבולם,בשביל להתקין תאלץ לגשת למוסך זה מצריך פרוק הקפיץ מהבולם וניתוק צינורות בלם.ניתן לרכוש כאן

http://www.katompu.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי שלומי,

מימה שאני מבין יש לבדוק את בולמי הזעזועים + הקפיצים,

שים לב, שאין אישור יצרן להגביה את הרכב.

כדי לעשות את זה אתה מוזמן להיכנס לאחד ממרכזי שירות

מקווה שעזרתי, תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה שמים את זה כשמפרקים את הבולם? בחלק העליון שמחובר לרכב או בחלק התחתון שקרוב יותר לגלגל?

והאם הכוונה למה שהבחור עושה בסרטון?

תודה!

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...