Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קהילת ישראלים באי ביי

Sento
שימו לב! השרשור הזה בן 7073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

up

אני אדגיש את החשיבות,

אם נצטרף בכמויות מספקות יכול להיפתח ערוץ אי ביי ישראלי נטו

כמו כן תקבלו תמיכה בהזמנות מאנשים שקרובים אלייכם דמוגרפית

ותוכלו לחפש מכירות שנעשות בישראל (יחסוך עלויות משלוח, וכו' וכו' אתם יכולים לראות את היתרונות)

רק טוב יכול לצאת מזה

ומי שכן הצטרף, יהרוג אותכם להגיד "תודה סנטו"? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפתי..

תודה סנטו!

ד"א, הייתה פעם כתבה בידיעות אחרונות על משתמש בEBAY שרצה למכור את היוזר שלו עם ביקורות טובות..

זה אני :lol:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפתי..

תודה סנטו!

ד"א, הייתה פעם כתבה בידיעות אחרונות על משתמש בEBAY שרצה למכור את היוזר שלו עם ביקורות טובות..

גם אני הצטרפתי

חחחחחח רועי יחתיכת מסטול, זוכר על מה שדיברנו אז תתגייס כבר

נדב - [email protected]

למכירה אוסף ענקי של דגמי מכוניות - *52 דגמים*

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1730383#post1730383

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מודע לזה שמה שעשית (אם מה שכתבת נכון) זה לפתוח פתח לנוכלים וחלאות שמעוניינים לרמות משתמשים תמימים ולגזול את כספם? :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הצטרפתי, ואף הצעתי שם במקום לפתוח איביי ישראלי (שיתמוטט תוך שבוע מעודף תחמנות), להוסיף לכל מכירה של ישראלי מילת קוד.

כל מוכר שמוסיף את הקוד לכותרת המכירה שלו (באתר האמריקאי הרגיל) אומר לאחרים: אני ישראלי, מוכן לקבל שקלים ואף המחאות של בנקים ישראלים, והמשלוח יהיה הרבה יותר זול.

כל קונה ישראלי שמחפש משהו קרוב לבית יקליד את הקוד ויקבל את כל הישראלים שמוכרים בתנאים הנ"ל.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...