Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראיתי שיש ביקוש מסוים לסדרות שיש בדסקברי וכו'.

ozal5
שימו לב! השרשור הזה בן 3254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי המונסטר טראק שנפל עליו עץ, תומס הזכיר שהעניין הועבר לטיפול חברות הביטוח והוא לא יכול להוסיף יותר מידע בטלוויזיה.

אני לא מבין למה החברה של מיספיט גראז' הולכים על אותו מודל עסקי מוטל בספק של למצוא רכב, לתקן ורק אז למכור.

בעונות הראשונות של גס מנקי היו פעמים שאהרון דיבר עך כך שזאת אסטרטגיה מסוכנת כי הם קונים רכב, משפצים מבלי שיש קונה.

ישנן תכניות רכב אחרות שלא מצחיקות כמו גס מנקי (וכנראה בגלל זה ירדו מהמסך) אבל שם עובדים הרבה יותר מסודר, כמו phantom works, גילדה, קנדיג. כלומר קודם בא קונה עם כסף ורק אז מתחילים לעבוד.

האמת אם הייתי רוצה לקנות/ לשפץ הוט רוד בארה"ב בטוח לא הייתי הולך לגס מנקי, ראו לדוגמה את התיקון של הפרארי f40 ששם היו תושבות המנוע לא התאימו והיה צורך לחתוך ולרתך אותן (אהרון אמר שפאשלות קורות כשמבצעיפ תיקון מהיר כל כך), ג'יפ פורד שבגלל חוסר בזמן השתמשו בפיברגלס במקום מתכת, הרכבים שהם בנו לאוסטרלים שהיו מלאים בתקלות, ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כי שימור ומקוריות לא ממש מככבים בסדר העדיפויות שלהם.

בפרק של היום לדוגמא, כיכבה יגואר, כשההצעה הראשונה לטיפול ברגע שהיא התגלגלה למוסך הייתה להתקין מנוע וגיר של שברולט.

כמעט בכל פרק הם חותכים/מקצרים/דופקים בפטיש על חלק אקראי כלשהו שלא נכנס בגלל תכנון לקוי. זה נחמד לרייטינג, לא יעיל ולא רציני כשמדובר בעסק אמיתי.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאנטום וורקס חזרה בינתיים לדיסקברי (נקרא 'הפאנטום'), מזכיר את קינדיג.

בדיוק בווילר דילרס האחרון אד דיבר על הקטע של הקפיצים במתלים, שאסור לחתוך אותם (בגס מאנקי כל הזמן עושים את זה, אלא אם כן הם שוב מתקינים את המתלי אוויר האהובים עליהם משום מה), בגס מאנקי תמיד הם ניגשים לעבודה עם חותך פלזמה.

מה שעושה את מיספיט זה טום הדביל הזה.. תומאס סוחר קלאסי מסריח. שנים מזיין לאנשים ת'שכל על המכונית שלהם שהוא רוצה אותה, מספר לכולם שהמכונית הזאת ה'חלום' שלו כבר שנים והוא רק מפנטז עליה.. בהזדמנות הראשונה בקושי הגיעה למוסך שלו הוא כבר מוכר אותה ברווח של 1000-1500 דולר

איזה אפס.

גם קאונטינג קארס (בהיסטוריה hd) מצויין, חבל שלא מתעמקים בעבודה עצמה ועוד יותר חבל שהפרקים מאוד קצרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מישהו יודע לאן נעלם חלק 2 של גס מנקי מהשבוע שעבר שהם לקחו 2 דודג' צאלנג'ר scat pack, והשתילו חלקים של החדשה בישנה?

השבוע משום מה הם דילגו לפרק שבו הם בונים לג'יי ריקי את קיט מאביר על גלגלים (פרק של בעיקר show ו - no go)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

Fast&loud נהיתה יותר מדי מבויימת מעונה לעונה..

יש עכשיו סדרה חדשה(?) במקום פרקים חדשים של ווילרס דילרס, Fat&loud חבר'ה קרועים, כאילו שיכפלו את טום סמית' ממיספיט גראז'

נראית אחלה סדרה!

(ומה הקטע של הדביל שבכל סדרה בדיסקברי מתרגם במקום 'אחי' - 'אחא'??)

עריכה אחרונה על ידי PsyOr
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שרק אני רואה את השטות הזאת.

גם אני חושב שהחברה שם לא מתקנים במקצועיות.

אני לא מבין מאיפה כל הרווחים של ריצרד, הוא כל הזמן או מפסיד, או מרוויח ממש קצת. 1000-3000 דולר.

איפה כל המשכורות לעובדים, והצאות הסדנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שרק אני רואה את השטות הזאת.

גם אני חושב שהחברה שם לא מתקנים במקצועיות.

אני לא מבין מאיפה כל הרווחים של ריצרד, הוא כל הזמן או מפסיד, או מרוויח ממש קצת. 1000-3000 דולר.

איפה כל המשכורות לעובדים, והצאות הסדנה.

אין לי מושג כמה ממה שקורה שם מתיישב עם המציאות. התוכנית הזו היא בעיקר שואו טוב.

בכל מקרה שקלול המחירים שם תמיד כולל גם את עלויות העבודה.

"עסקי גלגלים" הרבה יותר רלוונטית לצופה המקצועי. מה שכן דווקא שם בשקלול העלויות נראה שלא משקללים את העבודה של אד שהוא פשוט אמן בכל קנה מידה ובטח אדם מקצועי כמוהו היה עולה לא מעט בכלל, וגם ככה הם מוכרים בזול בדרך כלל.

לא יודע כמה אפשר להתייחס לעסקאות בשני המקרים, עדיין כיף לצפות.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...