Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לצמיגים וכיוון פרונט בחיפה - יונדאי לנטרה 1999

real_athlete
שימו לב! השרשור הזה בן 3565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני צריך להחליף את הצמיגים הקדמיים ולבצע כיוון פרונט.

אשמח אם תוכלו להמליץ על צמיגים מומלצים (אשמח לעלות נמוכה אבל שיעשו את העבודה, אין לי דרישות של נהג מירוצים מהם) ואם אפשר המלצה למקום לרכוש אותם + המלצה למקום לכיוון פרונט לפני כשנתיים הייתי אצל מישהו בחיפה באיזור של המכולות (אני לא חיפאי במקור אז מצטער שאני לא יכול לפרט יותר) שעשה עבודה טובה ובמחיר טוב (לפי דעתי כ-130 ש"ח).

אשמח לעזרתכם !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המומלץ פה בפורום והמקצעי ביותר באזור חיפה "חושי פרונט" רחוב המוסכים (תגיד לו שאביתר הפנה אותך)

תודה על התגובה אני ארים לו טלפון מחר, האם יש המלצה בנוגע לרכישת הצמיגים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו מידה?

מה התקציב?

מה הדרישות שלך מהצמיגים?

175/65/14

הייתי שמח אם זה יהיה בסביבות ה-250/300 לצמיג.

מבחינת דרישות, בטיחות ועמידות :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ על הפאלקן 912 - תפור עליך. צמיג מוצלח ביותר במחיר הזה.

אבל, משיטוט באתר של היבואן (Tire club) מצאתי משהו מעניין - TOYO NE02 שאמור להיות בעל אחיזה עדיפה בגשם ודרוג חסכוני בדלק (A). טיפה יותר יקר, אבל בהחלט שווה בדיקה.

http://www.tireclub.co.il/catalog/175-65r14pr-82h-tl-2249.html

עריכה - כמובן, מה שתבחר לקנות, חזור לספר ועדכן על התרשמויותיתך! בהצלחה

ואין צורך לצטט הודעה שנמצאת מעליך.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ על הפאלקן 912 - תפור עליך. צמיג מוצלח ביותר במחיר הזה.

אבל, משיטוט באתר של היבואן (Tyre club) מצאתי משהו מעניין - TOYO NE02 שאמור להיות בעל אחיזה עדיפה בגשם ודרוג חסכוני בדלק (A). טיפה יותר יקר, אבל בהחלט שווה בדיקה.

http://www.tireclub.co.il/catalog/175-65r14pr-82h-tl-2249.html

עריכה - כמובן, מה שתבחר לקנות, חזור לספר ועדכן על התרשמויותיתך! בהצלחה

תודה אכן ראיתי כאן כבר המלצות על הפאלקן. את הצמיג השני אני לא מכיר. אשמח לשמוע מאוד אנשים על דעתם בנושא והאם מכירים מקום מומלץ בחיפה ?

בנוסף קראתי שמישהו רשם שעדיף את החדשים לשים מאחורה ואת הישנים להעביר קדימה האם אכן זאת ההמלצה ואם אפשר לשאול למה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כמו שרשמתי, אין צורך לצטט שוב ושוב הודעה שאתה מגיב אליה, מיותר.

2. את הצמיג השני גם אני לא מכיר, אבל על הנייר הוא נשמע כמו צמיג מבטיח מאוד. לא בא לך לנסות משהו חדש שנשמע טוב? לך על הפאלקן. זה צמיג טוב ולא מתאכזבים ממנו.

3. ההמלצה עודנה, שרירה וקיימת, וכבר פירטו המון בפורום על הסיבות לכך. בגדול - רצוי שמירב האחיזה תהייה על הציר האחורי.

לא מכיר בחיפה, אבל מקום לכיוון פרונט אביתר המליץ לך, ואם תזמין צמיגים מהאתר יש שם רשימת צמיגיות.

בהצלחה.

עריכה: ל- LEFT - היכן? אתה בטוח שקיים במידה הזו ובמחיר הזה? נשמע לי זול מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה צודק בנוגע להערה, מבחינת המחיר ראיתי באינטרנט בסביבות ה-330 ש"ח האם יותר מומלצים מהפאלקן ? (אולי אפשר להוריד את המחיר ל-300 מזומן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, אני נראה לך מוכר את הצמיגים?!

ורצוי שמה שתרכוש תעשה עם קבלה, כי יש אחריות.

כמו שכבר כתבתי, פעמיים: על הנייר הצמיג יותר מבטיח מהפאלקן. אבל עזוב, בתקציב שלך קנה את הפאלקן, ותשאר עם עודף מ300.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן לא, וצודק בהחלט.

אני הבנתי את "על הנייר הוא נשמע כמו צמיג מבטיח" כאילו הכוונה שהייתה לצמיג שהומלץ עליו לפני ה-

continental ה-TOYO.

מתנצל אם משהו נכתב בצורה שהיה אפשר להבין אותה בצורה שלילית.

המון תודה לכולם על העזרה אין עליכם !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה לכולם על העזרה, לאחר סיבוב קצר ובדיקה גם באתרים בחו"ל ראיתי עוד 2 צמיגים שנכנסים בתקציב. כרגע אני מתלבט בין ה-3 האלה:

הפאלקן 912.

CONTINENTAL ECOCONTACT 3 82T.

ו-Goodyear DuraGrip.

תודה וערב שקט בתקווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אם יוקוהמה ? צמיגים עם אחיזה מעולה ועמידים מאוד יש כמה גרסאות טיפה מעל התקציב שלך אבל שווה . תבדוק באוטודפו לפעמים יש להם אחלה מבצעים . בפעם האחרונה קניתי שם רביעיה יוקוהמה במידה 165 אומנם אבלך על הכל שילמתי 880 שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...