Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ גיר בפיג'ו 206 שנת 2004. עלויות וחוו"ד נוספת

roypeled
שימו לב! השרשור הזה בן 3920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• ספונסר פורום

גיר מפירוק זו טעות גדולה.

לפני שרצים להחליף גיר, בדקו גובה מפלס נוזל בגיר? לחץ בסרק?

אכן התקלות מעידות על החלקות,אבל לא כל החלקה מצריכה שיפוץ גיר.

אתה מוזמן להגיע אלינו לבדיקה מקיפה ללא תשלום.

וגם במידה ויש צורך בשיפוץ המחיר שלנו אטרקטיבי משמעותית מהמחיר בחברה.

בברכה

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מצטרף להמלצה לבדוק תחילה אצל אורן .

גם אני הייתי לפני שיפוץ ובבדיקת מחשב אצל אורן נמצאה תקלה שתוקנה ללא שיפוץ בעלות של פחות מ 20% ממחיר שיפוץ.

בכל מקרה הבדיקה חינם כך שאין סיכון .

גמר חתימה טובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי אתר באינטרנט של משפץ גירים. לא מכיר את העבודה ואת המקום, אבל התר נראה מרשים.

http://www.car-gears.co.il/sales.aspx

יש שם מבצע על שיפוץ מלא ב-2900 עם כוכבית.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמאס לי כבר להיות על תקן התקליט השבור של הפורום בעניין גיר AL4\DPO, אבל הנה בכל זאת:

נתחיל מהסוף - אאאאם כבר הולכים על שיפוץ, עדיף להשקיע וללכת למוסך היבואן ולשפץ שם את הגיר מסיבות שונות, וביניהן אחריות, ידע, זמינות ערכות ושימוש בשמנים מקוריים. אתה כן משלם מחיר מלא שכואב מאד בכיס, אך ממקסם את הסיכוי שפיסת הצואה המכנית הזו תחזיק מעמד עד שתזרוק את הרכב. גם כאן אין 100%, אבל הסיכוי טוב יותר מאשר מכוני גירים אחרים, כולל אלו המומלצים בפורום (מנסיון).

אאאאאבל, עד שמגיעים לשיפוץ יש קשת רחבה של אפשרויות זולות יותר שיחזיקו אולי קצת פחות זמן אבל יהוו פתרון בעל יחס עלות תועלת טוב יותר - חפש בפורום ותמצא שיטות אינספור.

תתחיל בדיאגנוזה מקצועית ואמינה, למשל אצל אורן בן סימון (שהיה מת להיות מכונאי של איטלקיות אבל נאלץ להסתפק בלהיות מומחה בצרפתיות :-P), משם לך לפי ההבחנה ולפי כיסך ותכניותיך לרכב.

בהצלחה ושלא תדעו עוד דפיקות בגיר.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי אתר באינטרנט של משפץ גירים. לא מכיר את העבודה ואת המקום, אבל התר נראה מרשים.

http://www.car-gears.co.il/sales.aspx

יש שם מבצע על שיפוץ מלא ב-2900 עם כוכבית.

אלעד

כמו שכתבתי גם לי הייתה בעיית גיר בקסארה . הייתי במוסך שאתה מתייחס אליו בדקו ,חיברו מחשב ,נסעו והמסקנה הייתה שיפוץ במחיר המבצע ,שהוא זול משמעותית משיפוץ מלא אצל אחרים.

משם נסעתי לאורן שנמצא 2 דקות נסיעה מהמוסך הזה ועם אותה בעיה ועם אותו מחשב המסקנה הייתה תיקון מקומי בפחות מ1/3 מחיר .

אני לא מטיל דופי במוסך הנ"ל אבל תמיד שווה לבדוק מומחה נוסף .

צום קל וגמר חתימה טובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, תודה על שלל התגובות. לא הייתי פה כי משום מה לא קיבלתי הודעות למייל שיש תגובות, עכשיו נכנסתי במקרה ואריתי את כל זה.

לגבי תביעות נגד המכון/המוכרת - חושב על זה, לא יכול להיות שהמוכרת לא ידעה, אבל זה בכל מקרה עניין אחר.

לגבי שיפוץ/החלפה/המוסכים השונים - תודה רבה, אבדוק את ההצעות האלה.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את המוכרת, תרשום לעצמך נון שלא ביררת על הרכב לפני שקנית. היית יודע שהגיר הזה הוא מכה.

גש לאורן ותבצע בדיקה, לפיה תחליט על תיקון בהתאם לאסטרטגית המטרה שלך עם הרכב.

בהצלחה ותעדכן לטובת הכלל.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאתה מתאר שהרכב לא עולה מ 3 ל4 וכיבוי והדלקה זה נעלם נראה כמו בעיית שסתומים ולא שיפוץ גיר .קפוץ לאחד מהמוסכים המומלצים בפורום שמתחמים בפיגו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן כמובטח. הייתי אצל ספי בסגולה, באמת עשה רושם מצויין, אבל בשורה התחתונה גם דעתו היא שצריך שיפוץ גיר. אמר שאפשר לנסות טיפולים חלקיים (שסתומים) שעולים כ 2,000 שח ולא בטוח שיחזיקו יותר מכמה חודשים. אבלא הוא שלח אותי לריב קודם עם המוכרת ולראות מה אני מצליח להוציא ממנה...

בינתיים אני ניגש לצרה השניה עם הרכב - שלל בעיות חשמליות (איתותים, צופר, תאורה וכו'). יש למישהו המלצה על חשמלאי מעולה? (אפתח גם בשרשור נפרד).

תודה ושוב תודה,

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש לאורן, ככל שתעשה את זה מוקדם יותר ככה ייטב.

בנוסף, תחפור בפורום ובגוגל לגבי תקלות אופייניות ברכב שלך. ככל שתשכיל תשפר את הסיכוי שתהנה מהרכב בסופו של יום.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...