Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנייה קבוצתית של מרסס ידני מקציף

שימו לב! השרשור הזה בן 3885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה ללכת למכס בכלל ? הרי אתה לא מייבא שום דבר שצריך אישור ולא צריך לשלם מע"מ.

הזמנתי כבר כמה וכמה משלוחים מחול ואף פעם לא הייתי צריך לשלם כלום (אבל לא מדובר על מאוד דולרים).

אתה לא הולך אליו מבחירה.. הוא בוחר אותך הנבלה (המכס) :twisted: :twisted: :twisted:

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מי מתנהל מול החנות בכפר סבא?

כרגע זה נשמע האופציה הכי ראלית.

אגב מישהו פה ניסה את הפייה הבא?

http://www.cleanyourcar.co.uk/accessories/meguiars-foaming-sprayer/prod_324.html

פייה מקציפה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי מתנהל מול החנות בכפר סבא?

כרגע זה נשמע האופציה הכי ראלית.

אגב מישהו פה ניסה את הפייה הבא?

http://www.cleanyourcar.co.uk/accessories/meguiars-foaming-sprayer/prod_324.html

פייה מקציפה?

יש לי פייה כזאת. זאת אכן פייה מקציפה. היא משפריצה בזרם ישר ולא בזווית רחבה כמו הבקבוק המדובר. משחררת כמות גדולה של נוזל בכל לחיצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש כמה מהסוג הזה. מוצר חביב שנותן הקצפה נחמדה ופשוטה עבור מוצרים שיש להם את היכולות לייצר קצף.

אין מה להשוואת בין זה ל בין המרססים הרציניים שדובר עליהם בשרשור.

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון, לגבי המכס, למיטב הבנתי נצטרך לשלם אך ורק מע"מ ללא מס קניה (כי לא 'קיים כזה).

דבר שני, לגבי החנות בכפר סבא, אני לא אומר שלא ניתן להמשיך בכיוון הזה, אני פשוט הבנתי שאותו מרסס לא תואם את מה שאנחנו מחפשים והוא מגיע גם בלי הפיה, יחד עם הפיה זה הבדל של 25 ₪ ולא בטוח במאה אחוז שזה מה שאנחנו מחפשים, אין לי בעיה להמשיך לחקור אני גם מחכה לתגובות של החברה האחרים ששלחתי להם אימייל.

בלי שום קשר לנושא וננצל את השרשור, מכונת שטיפה בלחץ של קרשר K2.100 נדמה לי, יכולה לשאוב מים מדלי? יש מכונה בתקציב זה שיכולה לעשות את זה בכלל? אשמח לדעת אם למישהו יש מידע על כך.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מוגבל בתקציב. 70-90 שח זה עוד ריאלי עבור המקציף אבל מעל זה מוגזם עם כל הצער. בכל מקרה תקחונאותי גם בחשבון במידה וזה לא יעלה מעל 90+- :-)

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיית הקצפה ש NoFear נראת לי שימושית מאוד (אבל לא תחליף למרסס מקצועי)

אני מזמין.

ולגבי מרסס מקצועי, גם אני מוגבל לתקציב מסויים. עד 100 ש"ח גג.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי ממתין קצת, יש מצב לעדכונים.. :)

"קצת" = כמה ימים

אוקי. תודה.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מה שהולך פה , בכל מקרה צפיתי בערוץ הקניות בטעות לאחרונה והיה שם מרסס צבע בלחץ

שנקרא פיינט זום

http://m.youtube.com/#/watch?v=mROsjZ067e0&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DmROsjZ067e0

וישר חשבתי על זה האם הוא יכול לייצר קצף ? אם נשים בו שמפו ומים ...

המחיר בערוץ היה 500 שח אבל חיפוש קטן באיביי ואותו מוצר עולה 210 שח כולל משלוח.

מה אתם אומרים ?

HU : LG LCF710BR PROS- RF 3Sixty.1 AMP : Xetec Vector 350.6 RCA: Knukonceptz KRY4.6M

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מה שהולך פה , בכל מקרה צפיתי בערוץ הקניות בטעות לאחרונה והיה שם מרסס צבע בלחץ

שנקרא פיינט זום

http://m.youtube.com/#/watch?v=mROsjZ067e0&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DmROsjZ067e0

וישר חשבתי על זה האם הוא יכול לייצר קצף ? אם נשים בו שמפו ומים ...

המחיר בערוץ היה 500 שח אבל חיפוש קטן באיביי ואותו מוצר עולה 210 שח כולל משלוח.

מה אתם אומרים ?

יש אותו למשפחה שלי. לא שווה כלום. אם בא לך להסתובב עם משאבה על המותנים שמחוברת לחשמל ועושה רק רעש - תזמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו ונניח שנקח את המוצר הזול יותר, הוא חוסך לנו יחסית המון, החישוב מחושב לפי 10 אנשים שמשתפים באותו משלוח (אפשר טיפה יותר במסגרת החוק.)

זה יוצא לנו משלוח של: 46.68$

10*23.90 = 239$

שזה סה"כ: 286$

עוד מע"מ = 337.5$

לאדם : 34$

שזה בשקל: 125 ₪

נשמע טוב יותר?

על הניר נשמע טוב אבל...

היות שהמשלוח הוא דרך DHL , אתה תאלץ לשלם עמלה לDHL על זה שהם משחררים לך מהמכס

כ 350 ש"ח,

עוד דמי אחסנה לממן, על זה שהחבילה ישבה / עברה במחסנים שלהם עוד כ80-90 ש"ח תלוי בגודל החבילה

ויש אגרת מחשב ועוד איזה משהו של כמה עשרות בודדות של שקלים

כעת תחשב מחדש .....

וכל זאת בהנחה שהמכס לא יחליט שזה שאתה מייבא 10 פריטים זהים זה לא שייך ליבוא מסחרי ואז מתחיל סיפור אחר לגמרי

(יכולים לבקש לפעמים גם תקינה או אישור ממשרד X , וכאן כבר העלויות מטפסות ל אלפי שקלים....)

שלדעתי במקרה כזה עדיף לזנוח את החבילות במכס...

האם באמת נשמע טוב יותר ??

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הניר נשמע טוב אבל...

היות שהמשלוח הוא דרך DHL , אתה תאלץ לשלם עמלה לDHL על זה שהם משחררים לך מהמכס

כ 350 ש"ח,

עוד דמי אחסנה לממן, על זה שהחבילה ישבה / עברה במחסנים שלהם עוד כ80-90 ש"ח תלוי בגודל החבילה

ויש אגרת מחשב ועוד איזה משהו של כמה עשרות בודדות של שקלים

כעת תחשב מחדש .....

וכל זאת בהנחה שהמכס לא יחליט שזה שאתה מייבא 10 פריטים זהים זה לא שייך ליבוא מסחרי ואז מתחיל סיפור אחר לגמרי

(יכולים לבקש לפעמים גם תקינה או אישור ממשרד X , וכאן כבר העלויות מטפסות ל אלפי שקלים....)

שלדעתי במקרה כזה עדיף לזנוח את החבילות במכס...

האם באמת נשמע טוב יותר ??

נשמע מיותר לחלוטין.

כרגע בודקים את הכיוון של רכישה בארץ. מקווה שמשהו טוב יצא משם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, עדכון נוסף לגבי MAROLEX - לא ממש חיובי..

יצרתי קשר עם היצרן (בפולין) ואכן אין להם מפיצים בארץ.

שלחו לי קטלוג מחירים (מצורף) - המחיר של ה-Master 1500 הוא זול מאוד (כ-5 יורו) וגם האביזרים זולים, אבל למרות בקשות חוזרות הם לא מסוגלים למכור לנו בכמויות קטנות.

Thank you for your email and enquiry.

We don't have any distributors in Israeli. If you wish, you coudl buy directly from us.

I enclose our pricelist for importers based on EXW terms.

From the prices we offer a scheme of discounts depending on the value of the order:

3000-5000 EUR - 3% discount

5000 - 7500 EUR - 5 % discount

7500 -10000 EUR - 7%

>10000EUR - 10%

ואחרי שביקשתי שימכרו לנו ישירות:

The transport cost would be higher than the sprayer itself. Besides, we would have to add 23% VAT tax as we wouldn't be able to custom clear single sprayers.

It would mean a very high price which wouldn't be acceptable by the customers.

We can only sell higher quantities to a distributor who later would sell retail.

אם וכאשר יהיו לי עדכונים לגבי EPOCA, אפרסם כאן

Pricelist 2013.zip

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...