Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנייה קבוצתית של מרסס ידני מקציף

שימו לב! השרשור הזה בן 3885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

ליאור תודה על העזרה בחיפוש המוצר ויצירת תקשורת עם מוכרים וחברות, מחכה בקוצר רוח לשמוע עדכונים.

גם אני שאלתי כל מיני מוכרים באיביי אבל עלויות השילוח יקרות מאוד (אין לי מושג למה :S )

בכל אופן בשיטוט באיביי של פולין מצאתי מרסס של MAROLEX אבל אני לא יודע אם ניתן להשיג תוצאה של הקצפה. ד"א המוכר שולח לישראל ולא בעלות כל כך יקרה.

http://www.ebay.com/itm/251289747919?item=251289747919&pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&cmd=ViewItem&hash=item3a820941cf&vxp=mtr

מישהו מכיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היי,

ליאור תודה על העזרה בחיפוש המוצר ויצירת תקשורת עם מוכרים וחברות, מחכה בקוצר רוח לשמוע עדכונים.

גם אני שאלתי כל מיני מוכרים באיביי אבל עלויות השילוח יקרות מאוד (אין לי מושג למה :S )

בכל אופן בשיטוט באיביי של פולין מצאתי מרסס של MAROLEX אבל אני לא יודע אם ניתן להשיג תוצאה של הקצפה. ד"א המוכר שולח לישראל ולא בעלות כל כך יקרה.

http://www.ebay.com/itm/251289747919?item=251289747919&pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&cmd=ViewItem&hash=item3a820941cf&vxp=mtr

מישהו מכיר?

זה מרסס 2 ליטר, אבל נראה שבלי הפיה של ההקצפה (יש כמה פיות כאלה בצבעים צהוב/אדום/כחול, צריכות להראות כמו פס שטוח עם חור קטן).

יש דרכים לשפר את תוצאות ההקצפה (למשל, ע"י יצירת נקב בצינור הפנימי והוספת ספוג לפני הפיה), אבל באופן אישי לא הייתי משלם 150 ש"ח על מרסס, ובמיוחד כשהיצרן מוכר אותו ב-5 יורו.

לדעתי - אפשר לנסות ליצור קשר עם אחד היבואנים שלו ביוון או בארצות אחרות ולראות האם מישהו מהם ישלח לישראל..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט תודה לאנשים שמנסים לקדם את הצעד הזה.

ישר כח וגם אם לא יצלח הפעם תמיד תיהיה הזדמנות נוספת בעתיד.

אין לי מושג האם Marolex הזה מוציא קצף איכותי.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט תודה לאנשים שמנסים לקדם את הצעד הזה.

ישר כח וגם אם לא יצלח הפעם תמיד תיהיה הזדמנות נוספת בעתיד.

אין לי מושג האם Marolex הזה מוציא קצף איכותי.

המרלוקס הזה לא יוציא קצף, צריך לחבר לו פייה מיוחדת שעולה דיי הרבה והיא יוצרת קצף מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

liork1 כל הכבוד!

אמרתי כבר כמה פעמים ואגיד שוב ישר כח!

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

fm10 , חלום.

חלום חלום, אבל עם המשלוח יכול להגיע לסכום נאה.. אני דווקא חושב על הדגם הזול יותר- FoamyClean.

נפח של ליטר בלבד, אבל נראה שעושה את העבודה:

עריכה: לפי העלון מומלץ למלא אותו בנפח 0.5 ליטר בלבד!

24ze437eCtQ דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלום חלום, אבל עם המשלוח יכול להגיע לסכום נאה.. אני דווקא חושב על הדגם הזול יותר- FoamyClean.

נפח של ליטר בלבד, אבל נראה שעושה את העבודה:

+1

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 עדכונים - אחד פחות טוב ואחד יותר טוב:

נתחיל עם הפחות טוב - הגיעה התשובה לגבי משלוח GLORIA. מחיר המשלוח לא נמוך בכלל (בין 23 ל-40 יורו). אני אצרף לכם את הפרטים למטה.

העדכון היותר טוב - הצלחתי לקבל הקצפה מצוינת (לדעתי) עם המרסס הפשוט (40 ש"ח) - פרסמתי עדכון בשרשור המתאים - http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3953153#post3953153

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קונים 5 אנשים מרסס , יוצא 8 יורו למשלוח , לא? (רשום 5 מרססים ב40 יורו משלוח)

הבעיה שמדובר בהזמנה שעלותה 140 יורו ואם זה נעצר במכס יהיו עלויות נוספות וכאב ראש לא קטן למי שיזמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה מוצר מעולה

דבושון מדוע הינך מגיב בכל פוסט ורושם למטה "תודה רבה"?

אתה מרגיש טוב? :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...