Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להיכנס לעולם הדיטיילינג - כמה שאלות של מתחיל

שימו לב! השרשור הזה בן 4094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דבר ראשון שלום לכולם, קראתי הרבה דברים, עשיתי חיפושים רבים ומצאתי המון תשובות שונות או בכלל לא.

אני רוצה להיכנס לעולם הזה אבל רציתי להתייעץ אתכם,

1. מכונית אחת - מאזדה cx-5, אוטו גבוה יחסית מה אני עושה עם הגג, אפילו שאני גבוה יחסית אני לא מגיע לאמצע הגג אם אני עומד על הרצפה, לעמוד על כיסא ולהישען על הגג לא יהרוס כלום (הכוונה מבחינה של ניקיון לא מעיכות כי עם זה אני יסתדר) ?

2. מכונית שנייה - סקודה אוקטביה TDI בגלל שזה אוטו גניב יחסית (מאוד) האם שווה לעשות לו טיפול כזה ? או אולי לוותר ולעבור לאוטו הבא.

3. המאזדה חדשה (מפוחת מחצי שנה) אבל הוא של אמא שלי ויש עליו דפיקות די קשות (אני לא מדבר על סרווילים אלא על שריטות שהורידו את הצבע לגמרי, יש פסים לבנים) מה אפשר לעשות עם זה ?

4. חיפשתי הרבה בפורום מידע על איך לעשות, אומנם מצאתי הרבה חומר אבל כל אחד אומר משהו אחר (אני מדבר על החל מפוליש, פלסטלינה ואפילו שטיפה רגילה), אשמח את תוכלו להפנות אותי למדריך מסודר (עדיף עם תמונות) שמראה שלב אחר שלב.

5. מה עושים ? - אני חשבתי בשלב זה לעשות רק ווקס, ופלסטלינה ולא פוליש ולהסתכן בפגיעה ברכב (פוליש בשלב מאוחר יותר אולי). וגם מה הסדר.

6. אני גר בחיפה, האם יש מישהו שגם גר בחיפה או באזור ומוכן להדריך אותי (מעשי יותר).

7. איפה לקנות ומה לקנות, ראיתי המון סוגים של ווקס (בזה התמקדתי) הבנתי שיש נוזלי, לא נוזלי, בקופסא, בבקבוק, מה כול אחד ? , מה הוא עושה ?, איך מיישמים ?

תודה אורי.

נ.ב. ראיתי ערכה "לחידוש צבע" של מגווירס, הבנתי שזאת חברה ממולצת ולדעתי היא מתאימה להתחלה ולדרישות שלי מה אתם חושבים ? http://gymshop.co.il/products/2274.html

נ.ב. 2 אלון ראיתי את המדריך שלך, הוא עזר לי להבין את העולם הזה יותר טוב אבל הוא יותר על הדברים (סרווילים ותכשירים) ופחות על איך מיישמים, מחכה להמשך.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדובלו רכשתי מוט טלסקופי עם מטלית בקצה,או הפיתרון השני הוא למוד על סולם זה גם מה שעשיתי.

גם לסקודה מגיע טיפוח,סך הכול זאת לא השקעה של אלפי שקלים

אם השריטות לא עברו אתה צבע אפשר להיעזר בפולשי,אם זה הגיע לפח אין מנוס מלצבוע.

פוליש לא ביצעתי,אך פלסטלינה זה מאוד פשוט,אתה מרסס נוזל החלקה ושפשף את הפלטלינה,כאשר כול הזמן הפח צריך להיות רטוב.

ברגע שהפח חלק אתה עובר לאזור הבא.את הפלסטלינה לפני השימוש אתה צריך ללשט את שתהיה רכה.

קודם פלסטלינה ואחרי זה ווקס.

עם הזמן אתה תיראה מה יותר נוח נוזלי או משחה.

לדעתי תבחר בתור התחלה את הסונקס או קארפלן

http://www.autostore.co.il/מוצרי%2Dווקס%2Dופוליש%2Dדיטיילינג.html

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב בהמשך לכול השאלות שלי, החלטתי לקנות את הערכה שחשבתי עליה בהתחלה (יש קישור בהודעה הראשונה)

בדקתי קודם כמה יעלה לי לקנות את הדברים בנפרד וגיליתי שזה יותר יקר אבל יש דבר אחד, בערכה יש 25 גרם פלסטלינה חימר, לכמה זה מספיק ? הפלסטלינה מתכלה (קטן) או שפשוט זה הגודל של הגוש, ההבדל הוא ענק הקיט שכולל וקס, שמפו, פלסטלינה (25 גרם) שני פדים לווקס ושתי מטליות עולה לי 195 ש"ח, אבל אם אני קונה את זה בנפרד זה יוצא הרבה יותר יקר בגלל הפלסטלינה, הפלסטלינה היא 200 גרם (פי 8) אבל ב-200 ש"ח, כלומר האם יספיק לי 25 גרם בלבד ?

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקישור שהבאת מביך למדי.

יש שם טעויות מקצועיות וכן טעויות דקדוק.

תפקיד הפלסטלינה אינו מילוי שריטות...

25 גרם זו כמות מאוד קטנה. אני מכיר מינימום 100 גרם.

מכיוון שאיני מכיר את החומר הספציפי הזה ואת משקלו הסגולי - עדיף לחכות להתייחסות אחד החברים.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקישור שהבאת מביך למדי.

יש שם טעויות מקצועיות וכן טעויות דקדוק.

תפקיד הפלסטלינה אינו מילוי שריטות...

25 גרם זו כמות מאוד קטנה. אני מכיר מינימום 100 גרם.

מכיוון שאיני מכיר את החומר הספציפי הזה ואת משקלו הסגולי - עדיף לחכות להתייחסות אחד החברים.

הבאתי את הקישור הזה מכיוון שהבנתי שהחנות הזאת נחשבת יחסית זולה והיא קרובה אלי (בחיפה), אם יש טעויות מקצועיות אני אשמח שתגיד לי אותם שאני אדע להבא.

אחרי שהבנתי ש25 גרם פלסטלינה זה לא יספיק כנראה אני אקנה את החומרים בנפרד וארכיב את הערכה הזאת שלפי מה שאני חישבתי פשוט מקבלים בה פלסטלינה קטנה יותר מהרגיל ושתי מגבות בחינם, בגלל שמגבות מיקרופייבר יש לי (3 קטנות מהסופר פארם ב-13 ש"ח) אז זה פחות חשוב, האם כמות הווקס תספיק (180 מ"ל נוזלי) והאם הנוזלי מגיע ממש מים שהוא כמו שמפו (בסרטונים שראיתי לא ממש הבנתי). או שאולי עדיף לקנות משחה (ואז אני מקבל איתה גם ספוג אבל אני לא חושב שהוא ממש איכותי).

לפי מה שחישבתי את המחירים באתר יש לי שלוש אפשרויות:

295 ש"ח, אותם הדברים שיש בערכה אבל עם פלסטלינה בכמות נורמלית ובלי מגבות (שיש לי), זה הבסיסי

355 ש"ח, כמו הבסיסי אבל עם בקבוק ווקס יותר גדול.

360 ש"ח, כמו הבסיסי אבל עם משחת ווקס.

תודה, אורי

נ.ב. כמובן אם מישהו מכיר חנות יותר טובה וזולה (עם עדיפות לחיפה) אז אני אשמח לשמוע.

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסיפור עם ווקס לצבע מטאלי ?

מחיפוש פה לא הבנתי וכל אחד אומר משהו אחר, חיפשתי גם באתר של מגווירס ולא מצאתי שום התייחסות לזה.

אז אחת ולתמיד ווקס לצבע מטאלי - פוגע או לא ?

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתן לך כמה עצות מניסיון ותקח את זה לאן שאתה רוצה.

גוש של 25 גרם לא יהיה לך נוח בידיים. תזמין מאיביי 3-4 דולר...אחלה פלסטלינה שבעולם.

חומר סיכה אין צורך במשהו מיוחד.. קח בקבוק ספריי שים בו קצת שמפו לרכב ומים ויש לך אחלה חומר סיכה בעלות מזערית.

פדים ליישום..אם תקנה מהאתר את הווקס גולד קלאס תקבל פד של מגוואיירס..חוץ מזה יש לך באיביי ערכות של 12 יחידות ב 2$

את השמפו שמצורף בחבילה לא הייתי קונה. יש להם שמפו שכולל גם ווקס לשמירה על הווקס שתיישם. שים לב יש שני גדלים

אני לא שמתי לב וקניתי חצי ליטר, עדיף לשלם טיפה יותר ולקבל ליטר ושליש.

כמובן לא לשכוח לקנות ultimate compound ..שזה הפולישר והוא בכלל לא כלול בחבילה.

לדעתי אם תתאזר בסבלנות ותקנה לאט לאט (ייקח בערך חודש עד שהכל יגיע) תוכל להתארגן על חבילה הרבה יותר טובה ומשתלמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתן לך כמה עצות מניסיון ותקח את זה לאן שאתה רוצה.

גוש של 25 גרם לא יהיה לך נוח בידיים. תזמין מאיביי 3-4 דולר...אחלה פלסטלינה שבעולם.

חומר סיכה אין צורך במשהו מיוחד.. קח בקבוק ספריי שים בו קצת שמפו לרכב ומים ויש לך אחלה חומר סיכה בעלות מזערית.

פדים ליישום..אם תקנה מהאתר את הווקס גולד קלאס תקבל פד של מגוואיירס..חוץ מזה יש לך באיביי ערכות של 12 יחידות ב 2$

את השמפו שמצורף בחבילה לא הייתי קונה. יש להם שמפו שכולל גם ווקס לשמירה על הווקס שתיישם. שים לב יש שני גדלים

אני לא שמתי לב וקניתי חצי ליטר, עדיף לשלם טיפה יותר ולקבל ליטר ושליש.

כמובן לא לשכוח לקנות ultimate compound ..שזה הפולישר והוא בכלל לא כלול בחבילה.

לדעתי אם תתאזר בסבלנות ותקנה לאט לאט (ייקח בערך חודש עד שהכל יגיע) תוכל להתארגן על חבילה הרבה יותר טובה ומשתלמת.

פלסטלינה קניתי של M3 מאיביי תודה, השמפו אתה מתכוון לשמפו הזה ? http://gymshop.co.il/products/2309.html

חשבתי לקנות אותו, הוא טוב ? לכמה זמן הוא מספיק כי אני לא רוצה להיות נעול לשמפו הזה (אני לא יקנה חדש עד שזה לא ייגמר)

פוליש אני קצת מפחד לקנות וליישם לבד וגם כרגע האוטו חדש (חצי שנה) אז אני לא חושב שצריך, אולי בהמשך.

שאלה נוספת, יש לי מגבות מיקרופייבר קטנות (לא אוהב את הענקיות האלה) שקניתי בסופאר פארם ב-12 ש"ח אבל ששטפתי איתם את האוטו נשארו סימנים, האם המגבות האלה יספיקו כדי להוריד את הווקס או שעדיף לקנות מגבת בפלה ?

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלסטלינה קניתי של M3 מאיביי תודה, השמפו אתה מתכוון לשמפו הזה ? http://gymshop.co.il/products/2309.html

חשבתי לקנות אותו, הוא טוב ? לכמה זמן הוא מספיק כי אני לא רוצה להיות נעול לשמפו הזה (אני לא יקנה חדש עד שזה לא ייגמר)

פוליש אני קצת מפחד לקנות וליישם לבד וגם כרגע האוטו חדש (חצי שנה) אז אני לא חושב שצריך, אולי בהמשך.

שאלה נוספת, יש לי מגבות מיקרופייבר קטנות (לא אוהב את הענקיות האלה) שקניתי בסופאר פארם ב-12 ש"ח אבל ששטפתי איתם את האוטו נשארו סימנים, האם המגבות האלה יספיקו כדי להוריד את הווקס או שעדיף לקנות מגבת בפלה ?

כן בדיוק השמפו הזה..ואני די בטוח שתרצה להינעל עליו.

האולטימט זה לא בדיוק פולישר והוא מאוד סלחני למי שינסה פעם ראשונה.

לגבי המיקרופייבר ניתן להוריד את כל הווקס מהרכב עם המטלית הקטנה..הוופלה היא לייבוש הרכב לאחר שטיפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן בדיוק השמפו הזה..ואני די בטוח שתרצה להינעל עליו.

האולטימט זה לא בדיוק פולישר והוא מאוד סלחני למי שינסה פעם ראשונה.

לגבי המיקרופייבר ניתן להוריד את כל הווקס מהרכב עם המטלית הקטנה..הוופלה היא לייבוש הרכב לאחר שטיפה

הבעיה היא שהמטלית לא הכי טובה לדעתי היא משאירה מין מריחות כאלה, השתמשתי לפני במטליות גדולות של סנו אבל הם נהרסו לי הם לא השאירו סימנים כאלה, אני פשוט מפחד שזה ישפיע על הווקס (הוא יכול להשאיר מריחות בכלל ?)

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים גם אני רוצה לרכוש ערכה לטיפול דיטיילינג.

שמפו הצהוב הוא הכי מומלץ?

איזה פלסטלינה מומלץ להזמין מאיבי? אשמח לקישור.

איזה מטליות-גילדה צריך? איזה מוצרים נוספים להזמין?

Peugeot 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...