Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

בומבה אני גם הפסקתי להעלות את עבירות הבריונות הסטנדרטיות, אלא אם היו קרובות יחסית לתאונה.

בזבוז זמן :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך לגרום להולכי רגל להדרס, פעמיים:

אמ;לר - לנסוע בשמאלי ברכב גבוה ולעצור להם כשהם עוברים מצד שמאל, לא במעבר חציה.

[video=facebook_share;428644774389664]

לשני תתנו כותרת...

[video=facebook_share;428647954389346]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מאשים את הנהג. יש לי תחושה שהולכת הרגל לקחה לעצמה את הזכות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפה בסרטון שוב, יש 2 מקרים, בשניהם אתה לא צודק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפיתי בסטון שוב. חייב לומר שהסרטון נראה זעיר על המסך ובהגדלה הוא מאבד את החדות מסיבה זו לא ראיתי את הארוע הראשון, אבל בו הנהג חייב לתת זכות קדימה להולך הרגל, כיון שהוא במעבר חציה. למעשה אתה עבריין - לא עוצר במעבר חציה כאשר הרכב שלידך עצר כדי לאפשר להולך הרגל לעבור. במקר השני זה פחות ברור כיון שהולכת הרגל מוסתרת, אבל בהחלט יתכן שנהג היונדאי (? הסרטון לא חד אצלי) קלט שהיא חוצה בלי להתחשב בתנועה.

נקודה שחורה נוספת -EliC (ושים לב, אתה מפרסם כאן הרבה מאד סרטונים שבהם אתה העבריין).

הסרטון השני מדבר בעד עצמו. אני מכיר את התופעה היטב מכמה מקומות אחרים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאה מוזמן לתת לי 30 נקודות שחורות, אבל כדאי שתרכיב משקפיים כי אני לא יודע על איזה מעבר חציה (אפילו 2) אתה מדבר בסרטון.

מי שסיכן את הןלכי הרגל הוא הנהג משמאל שעוצר להם מחוץ למעבר חציה כאשר רכב יכול לעקוף אותו מימין ולדרוס אותם, שאגב, כך רוב הדריסות מתרחשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בתחילת הסרטון מעבר חציה עם מה שנראה כהולך רגל חוצה משמאל. אבל זה לא לגמרי ברור. לזה התכוונתי. אבל כבר ציינתי, האיכות של העלאת הסרטון לא טובה, ויש בו קטעים מטושטשים. אז אולי אני מדמיין.

ובכל מקרה - העקיפה (ועוד מימין) על מעבר חציה בעייתית מאד.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא 'עוקף' מימין, אני נוסע בימין, כרגיל, ויש מישהו שמתנחל בשמאלי לאט ממני.

אין שום הולך רגל משמאל, ואם היה הייתי רואה אותו ועוצר לו, בדיוק כמו שעצרתי ל2 הולכות הרגל שההונדה הסתירה.

לא הייתה בעיה של שדה ראיה במעבר החציה.

לגבי האיכות - היא יורדת בצפיה מהטלפון.Screenshot_2019-05-08-19-31-39.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפיתי בסטון שוב. חייב לומר שהסרטון נראה זעיר על המסך ובהגדלה הוא מאבד את החדות מסיבה זו לא ראיתי את הארוע הראשון, אבל בו הנהג חייב לתת זכות קדימה להולך הרגל, כיון שהוא במעבר חציה. למעשה אתה עבריין - לא עוצר במעבר חציה כאשר הרכב שלידך עצר כדי לאפשר להולך הרגל לעבור. במקר השני זה פחות ברור כיון שהולכת הרגל מוסתרת, אבל בהחלט יתכן שנהג היונדאי (? הסרטון לא חד אצלי) קלט שהיא חוצה בלי להתחשב בתנועה.

נקודה שחורה נוספת -EliC (ושים לב, אתה מפרסם כאן הרבה מאד סרטונים שבהם אתה העבריין).

הסרטון השני מדבר בעד עצמו. אני מכיר את התופעה היטב מכמה מקומות אחרים.

אין שום הולך רגל במעבר חציה.

ואין שום עבירה שהמצלם ביצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים פה רוצים תאונות, מוות ו road rage. כל השאר זה בקטנה.

Sent from my Tricorder

את כל השאר אנחנו רואים כל יום בכביש. והתרגלנו לזה כי המשטרה אימפוטנטים ולא עושים כלום בשביל למגר את התופעה.

עד כדי כך שאפשר לעבור עבירת תנועה ליד ניידת משטרה והיא לא תעשה כלום כי אין לה כח ומוטיבציה לעקוף

כל עבירת תנועה קטנה.

ואת רובם לא עושים נהגים דבילים אלא נהגים רגילים שהתרגלו לנהוג ככה.

אז חבל לדעתי סתם ככה להעלות סירטונים עם עבירות בנאליות של אי מתן זכות קדימה וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

הנה זה מתחיל.

1. הקטע בא להראות היצמדות של דו"ג לתחת של הרכב, כי לשליחים אין אלוהים. כותב את זה מי שבעברו כעשרים שנות רכיבה, על כמעט כל סוגי הדו"גים. כל פעם אני מזדעזע כמה הם מוכנים לסכן את עצמם בשביל כלום.

2. אין מה לעבור לימין, כי הימין מסתיים בכיכר נוספת תוך חמישים מטר מרגע שהתחיל, היחידים שם שעוברים לימין הם כאלה שעוצרים בצד. מי שיסתכל טוב, ישים לב שהרכב מתחיל לבלום ממש אחרי שהקטנוע נעלם.

3. די עם ההשערות המיותרות (לא אותת כן אותת).

4. בסוף תישארו עם שרשור של תגובות וניתוחים בלבד, ללא סרטונים בכלל. אני פורש ברשותכם.

5. בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסרטון השני עם האופנוע ... נראה שהפיצול ל2 נתיבים ואתה משתלב לשמאלי... ואולי גם בלי איתות למרות שאופנועים לא מסתכלים על איתותים..

מה מה מה מה

בחייי המנהלים צריכים להתחיל למחוק פה תגובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[video=facebook_share;430558787531596]

זוכרים את הבדיחה על ההוא שאשתו מתקשרת אליו 'תזהר יש משוגע אחד שנוסע נגד כיוון התנועה'

והוא עונה לה 'רק אחד??'

כך זה נראה במציאות 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...