Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיימר לתוארת גן, שתדליק ותכבה בזמן שנקבע.

IceCold
שימו לב! השרשור הזה בן 4135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים, אני מחפש טיימר שיכבה וידליק את התאורה בשעות שאני יגדיר לו, מצאתי באיביי אתה המוצר הבא:

http://www.ebay.com/itm/7-days-24hr-on-off-Electronic-Programming-Timer-Switch-Outlet-Power-supply-269-/261030901545?pt=AU_B_I_Electrical_Test_Equipment&hash=item3cc6a77729

או

http://www.ebay.com/itm/DIGITAL-ELECTRIC-TIMER-ON-OFF-POWER-OUTLET-SWITCH-BONUS-OUTLET-ADAPTER-NEW-/260850121010?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3cbbe0f932

אבל אני צריך משהו שיתאים לשקע ישראלי, סה"כ אני צריך להחזיק 3 מנורות של 45 וואט.

HU: DEH-P690UB|Rear:JBL CS3196 (6X9)|SubWoofer:JBL GTO1204D|Mono:RockFord P3001|Front:Morel Hybrid Ovation 6

Front AMP:Rockford Punch 500a2|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שמה שאתה מחפש זה שעון שבת (מכניסים לשקע רגיל ואליו מחברים את מה שאתה רוצה)?

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מבין בחשמל, "שעון שבת" רגיל באמת יעשה את העבודה, אבל הנ"ל ישדרג את התוצאה:

http://www.ebay.com/itm/AC-220V-240V-Digital-LCD-Power-Programmable-Timer-Time-Switch-Relay-16A-03-/170846985371?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item27c7461c9b

מתאים במידות ובחיבורים במקום הטיימר המכאני הרגיל של "שעון שבת".

שעון מדוייק (לא כמו המכאני) סוללת גיבוי (שומר על השעה גם בהפסקות חשמל), הרבה יותר אפשרויות תכנות (למשל, להדליק רק בימים מסויימים), לא צורך זרם ולא מזמזם, אמין יותר.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שעון שבת לא טוב כי אני צריך כול יום שידלק ויכבה ואני לא רוצה להתעסק איתו יותר מידי.

yuvk מה שאתה הבאת יכול להתאים, אבל איך אני מחבר עליו את המנורות ואיך אני מחבר את זה לשקע? עם חוטים חשופים?

HU: DEH-P690UB|Rear:JBL CS3196 (6X9)|SubWoofer:JBL GTO1204D|Mono:RockFord P3001|Front:Morel Hybrid Ovation 6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי חוטים חשופים. החלק מחליף את הטיימר המכאני שבא בשעון שבת רגיל. פשוט משדרג אותו.

6966.jpg

אם החיווט עובר בצינורות בקיר אפשר כזה מתחת הטיח:

%D7%A9%D7%A2%D7%95%D7%9F%20%D7%A9%D7%91%D7%AA%20%D7%9C%D7%93%D7%95%D7%93%20%D7%AA%D7%94-%D7%981.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אומר לי הרבה, בתמונה אני רואה שני יציאות אמריקאיות חשופות, מה שאומר שלחבר לשם תקע לא יעבוד, אז איך עוד מחברים לשם חשמל ומנורה?

וגם כתוב שם AC, האם אתה בטוח שזה יעבוד בארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שעון שבת לא טוב כי אני צריך כול יום שידלק ויכבה ואני לא רוצה להתעסק איתו יותר מידי.

yuvk מה שאתה הבאת יכול להתאים, אבל איך אני מחבר עליו את המנורות ואיך אני מחבר את זה לשקע? עם חוטים חשופים?

הפתרון של yuvk מצויין.

"שעון שבת", למרות שמו, עובד במעגל של יממה בלבד, ללא תלות ביום בשבוע (או בעברית: 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה).

זה אומר שאם תכוון הדלקה ב 17:00 וכיבוי ב 24:00, הוא יעשה זאת יום ביומו ולא רק בשבת.

אל תתעסק עם EBAY כי חלק מהמוצרים הם 120V ולא מתאימים לארץ, מה גם שבחלק מהמקרים אתה יכול להשיג במבצע את ה"שעון שבת" הזה (שקע-תקע) ב 30 שח. (הנה לינק ממבצע ישן אבל זה עדיין מופיע בדף מבצעים העדכני שלהם: http://www.helbitz.co.il/?pageId=4767 )

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ברור שלא רק בשבת, אני הייתי בטוח שהטיימר שבת הוא ל24 שעות ולאחר שהוא עושה סיבוב יש לכוון אותו מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אומר לי הרבה, בתמונה אני רואה שני יציאות אמריקאיות חשופות, מה שאומר שלחבר לשם תקע לא יעבוד, אז איך עוד מחברים לשם חשמל ומנורה?

וגם כתוב שם AC, האם אתה בטוח שזה יעבוד בארץ?

זה יעבוד בארץ, אבל אתה צריך מישהו שמבין בחשמל שירכיב בשבילך את החלק. אין שום דבר "אמריקאי" במה שהצעתי.

אל תתעסק עם EBAY כי חלק מהמוצרים הם 120V ולא מתאימים לארץ

אין שום בעייה לקנות באיביי אם אתה מבין מה שאתה צריך וקורא היטב את תאור המוצר שאתה קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...